Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3: Seksowna Tricia Helfer znów wcieli się w rolę EDI

17 postów w tym temacie

Oki, czyli przynajmniej wiemy, że będziemy latać tą samą Normandią :)
No chyba, że z jakichś niewyjaśnionych przyczyn tym razem SR-2 zostanie zniszczona a EDI przeniesiona na pokład SR-3... ale, jak dla mnie, byłoby to bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@leukocyt_model - EDI to AI (jak pisze w newsie). Co nie zmienia faktu, że jako twór cyfrowy można go przenieść.
Pozatym głos to nie koniecznie pamięć. SR-3 może dostać nowszą wersję EDI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 09:06, misharibo napisał:

@leukocyt_model - EDI to AI (jak pisze w newsie). Co nie zmienia faktu, że jako twór
cyfrowy można go przenieść.
Pozatym głos to nie koniecznie pamięć. SR-3 może dostać nowszą wersję EDI


Fakt. Mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 08:45, leukocyt_model napisał:

Jeśli wierzyć concept artom to nie będziemy lataś SR-2, tylko właśnie SR-3, ale EDI to
przecież VI - żaden problem przenieść ;)


To nie sa oficjalne ''concepty''. Facet zrobil prace zaliczeniowa na zajecia i sie nia podzielil ze swiatem:
http://www.robertdraws.com/2011/03/mass-effect-3-concept-art.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 09:22, ReVanMg napisał:

http://masseffect.wikia.com/wiki/Artificial_Intelligence - AI po przeniesieniu na inny
hardware straci swoją "osobowość" chyba, że znowu zapomną o lore jaki sami zrobili i
przerzucą na nowszą wersję okrętu...

Według tego co jest tam napisane, nie można przetransferować AI do innego blue boxa, więc IMO wystarczy fizycznie przenieść owe urządzonko na inny statek. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No WOW!!! Nie będą przecież zmieniać głosów postacią z części na cześć ,jak nieprofesjonalnie zrobili to w EA Polska.
Bardzo dobrze ta pani zagrała EDI.Ale co do Jokera to bym się kłócił...Mnie Seth Green jako ta postać drażni.Nie wiem dlaczego ale akurat wole Polskiego dubbing-era.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio włąśnie przeszedłem M1, i M2,
ktoś pisał, że ma miał problem z dubbingiem na xboxa, no cóż raczej go nie rozwiążesz, na pc sprawa łatwa, w plikach ini zmieniasz z pl na int i jest ok.

Tak wiec u mnie wszyscy uratowani, level 30 za pierwszym razem saveów z 1, level insanity. Nie było tak łatwo na tymże poziomie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 08:45, leukocyt_model napisał:

Jeśli wierzyć concept artom to nie będziemy lataś SR-2, tylko właśnie SR-3, ale EDI to
przecież VI - żaden problem przenieść ;)


Nie ma żadnych concept artów SR3 - było kilka fanartów Normandi 3 (i jakiegoś tak jeszcze stwora) ale NIE SĄ one w jakikolwikek sposób związane z ME3 !!

Co nie wyklucza wcale że Normandy SR3 jednak powstanie, przenosiny EDI do nowej formy jest możliwe (jak już ktoś zauważył - wystarczy przenieść Bluebox''a. Jakby nie było będzie to dla niej ciężkie przeżycie - utrata swojego dawnego ciała (tak się wyrażała EDI o Normandy).

I na koniec chciałbym zauważyć że jakiś czas temu na forum BIOWARE stworzono grupę poparcia dla EDI jako selectable aquadmate (dostępnego do wyboru w trakcie misji członka zespołu)a nawet LI !! (love intrest = możliwy romans dla Shepherda, a dla Joker''a to już na pewno ^^) :)
Wedłóg tego pomysłu EDI miała by zostać przeniesiona w zamodzieną platformę dwunożną - robota podobnego do Geth''ów oczywiscie o kobiecym wyglądzie :) - i być dostępna jako członek drużyny w pełnym słowa tego znaczeniu. Taka EDI oczywiście mogła by się i tak łączyć z Normandią i przejmować kontrolę nad jej systemami.

Tak mi się przypomniało - śmiesznie by było gdyby twórcy gry poszli w tę strone ... :) A choć mało prawdopodobne jest to możliwe, wiolokrotnie już zespół MASS EFFECT''a pokazywał że słuchają pomysłów fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować