Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W szafie skrytobójcy. Przegląd najciekawszych asasyńskich artów

64 postów w tym temacie

Ogólnie to najbardziej ciekawe lokalizacje to Japonia lub Chiny, albo w obu tych miejscach naraz.
A tak po za tym to jeszcze Egipt oraz USA w czasach wojny secesyjnej.
Dobry art jest przy X|X-wiecznej Francji, ale art to art, a nie gra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie artworki fajne, ale według mnie tylko 3 kreacje Asasynów mogłyby się sprawdzić w serii:
1. Zdecydowanie Egipt
2. Dziki Zachód - przyznaję, nie pomyślałem o tym wcześniej, a wyglądałoby ciekawie
3. Francja - artwork aż ocieka klimatem, byłby to niezły wybór
4. Indie - jeśli nie byłoby tej kuli :)

Za to nie wyobrażam sobie gry "Assassin''s Creed" w teraźniejszości, choć wiem, że to bardzo możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 15:03, Krzysiek_Ogrodnik napisał:


Nie. Ja rysowałem, to praca konkurs Polygamii, który miał miejsce jakiś czas temu ;)
Moje konto na deviantart: http://vincent-venoir.deviantart.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej do mnie przemawiają rosyjski asasyn, asasyn z czasów prohibicji i afrykański/amerykański. Inni raczej zbytnio odbiegają od pierwowzoru i pierwotnego zamysłu całej serii (nie jestem seksistą, ale raczej nie wyobrażam sobie skakać kobietą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przykuła uwaga hm... Renesansowa kobitka i Mongolia. GDYBY zrobili część z Francją, to by była zapewnie jedyna część jakiej bym nie kupił. Nie cierpię francuzów,odwrót!:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skallagrim: Jeśli to Twoje Dzieło, to gratulacje! W to na pewno bym zagrał, nawet jeśli średnia ocen wyniosłaby 1.0 ;-)

A co do gościa z XIX wiecznej Francji to... kojarzy mi się z Alexem Mercerem, z Prototype''a ;-)

Ogólnie to wszystkie pracki są naprawdę ciekawe. Gdybym miał choć trochę talentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Francja - świetne :D
Co do pani z średniowiecze/renesans - no cóż wtedy Ubisoft miałby uzasadnienie dlaczego przeciwnicy zachowują się jak debile :]

A tak po za tym, umiejscowienie gry w czasach gdy broń palna była już dosyć popularna i następował jej dynamiczny rozwój według mnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Nagle okazałoby się, że z AC zrobiono jakiegoś TPS, to zabiłoby grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele naprawde fajnych prac lecz co do art-worka nr 3 to on nie jest z Chin tylko tak samo jak czwarty jest on oparty o kulture japoni sam autor napisał o tym w opisie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować