Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W szafie skrytobójcy. Przegląd najciekawszych asasyńskich artów

64 postów w tym temacie

Wyobraźcie sobie takiego Assasyna w Polsce. Ogolona głowa, bluza z kapturem pewnej znanej firmy, dre[w]sik, pałka (siekierka, nóż, maczeta). No i co o tym sądzicie. Przyjechali by se Ubosoft''owcy do nas na jakiś mecz i mają całęgo nowego Assasyna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, tylko z historią postaci byłoby kiepsko ;)

A jak tak jesteśmy w Polsce, to dobrym kandydatem byłby Rysio z 13 posterunku - dokręciłby sobie zamiast jednej ręki ukryte ostrze i gotowe ;)

I sorki za lekki offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie ze mnie robicie? Dodajemy Ubisoft do Rockstara i Dziki Zachód to hit murowany. Nie widzę innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 10:34, Toperzasty napisał:

Odnośnie epoki, fajnie byłoby zobaczyć asasyna w okresie 19/20 wiek w Polsce, Rosji czy
Słowacji.

Kurczę, przecież w Rosji już jest! Nikolai Orelov z komiksu Assassin''s Creed: The Fall wpisuje się w kanon serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu cofać serii do czasów pomiędzy AC, a ACII (i Brotherhood). Jak dla mnie, najlepszy wybór to Francja lub Wielka Brytania w wiekach XVIII i XIX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starożytna Grecja - myślałem o tym, mogło by być fajne ale raczej nie spodziewał bym się części w tym okresie
Średniowiecze - historia Ezio wystarczy

Chiny/Feudalna Japonia - prawie na pewno któryś wykorzystają, za duży potencjał żeby się miało marnować

Średniowiecze/renesans - fajna laska, mogła by być dobra gra tylko by musieli całkowicie mechanikę na taką od lat 21 zmienić :>

Afryka/Ameryka - jeśli już to Ameryka i wojna secesyjna (beznadziejny rysunek)

Indie - Prince okaże się asasynem :)

Mongolia - w ogóle nie pomyślałem o tej lokalizacji ale i mimo że nienawidzę śniegu wydaje mi się to super pomysłem

Egipt - to samo co starożytna Grecja

Wielka Brytania - o super szczególnie w okresie rewolucji przemysłowej, dowiedzieli byśmy się jak Abstergo zdobyło taką władze (w brotherhood jak odkrywasz "prawdę" jest nawiązanie właśnie do rewolucji przemysłowej)

XIX-wieczna Francja - musieli by zrobić jak dla mnie coś a''la Thief a to by na pewno pomniejszyło sprzedaż, może kiedyś jako jakiś spin-off

Dziki Zachód - o tym też w ogóle nie pomyślałem i mimo że nie lubię dzikiego zachodu obok Mongolii to najlepszy pomysł

Rosja - Jest seria oficjalnych komiksów która się tam dzieje więc gry bym się nie spodziewał

USA, lata 20. lub 30 - no nie powiem było by ciekawie, tylko jak rozwiązać kwestie samochodów? bo jakoś niewidze przerabiania Assassin''s Creed na GTA/Mafia chociaż...

II wojna światowa - rysunek beznadziejny ale sam pomysł z jednej strony mógłby być bardzo fajny z drugiej znów wymagało by dużego grzebania w mechanice

Przyszłość - mimo że lubię s-f mówię mu nie w tej serii, pomysł z Animusem i jabłkami jest ok i tyle starczy (już wrzucenie innej rasy jest dla mnie przekombinowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wybierać? Najlepiej wszyskto pokoleji (no moze poza grecja)
Ja myśle że obowiązkowo powinny być w miejscach i czasach gdzie żyli Legendarni Assassyni (ta szóstka czyli Cleopatra, Chyngis Chan ktośtam jeszcze byl ale nie pamietam XP ), a może nawet nimi powinniśmy sterować i dowiedzieć sie jaki wpływ mieli na historie świata.
Bardzo chciałbym abyśmy przenieśli się w przyszłośc jako potomnkowie Desmond''a Miles''a , nawet gdyby to miało oznaczać że posługujemy się bronią palna.
Także, Assassynowe gta/mafia też bylaby ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem "Asasyni" z Dzikiego Zachodu i dalszych epok nie są prawdziwymi Asasynami. Wszak nie mylmy prawdziwej idei tej gry - cichego zabijania. Altair był prawdziwym "Hitmanem w prześcieradle", a Ezio zaczął już się niestety bawić głośniej. Tak więc broń palna(tj. Westerny, 20-30 lata, II WŚ, teraźniejszość, przyszłość) won! :)

Moim zdaniem najlepsza koncepcja, która miałaby szansę przedostać się do projektu któregoś Assassina to starożytność. Tylko ostrze, miecz, noże do rzucania i ew. jakieś petardy. Za to tona różnych możliwości, combosów i tym podobnych bajerów. No cóż...marzenia się spełniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anglik tylko w innym ubiorze. W końcu Anglia była kiedyś gniazdem przestępczości. Asasyn miałby ręce pełne roboty.
A w Egipcie i Indiach można by zabawić się w odkrywanie tajemnic piramid i świątyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 19:32, Fang napisał:

(...)
Chiny/Feudalna Japonia - prawie na pewno któryś wykorzystają, za duży potencjał żeby
się miało marnować


Japonia za czasów shogunatu jest idealnym miejscem, ale ten artwork z newsa nietrafiony, przecież koncepcja ninja idealnie pasuje do tej gry (o wiele bardziej niż samuraja)

Dnia 31.03.2011 o 19:32, Fang napisał:

(...)
Afryka/Ameryka - jeśli już to Ameryka i wojna secesyjna (beznadziejny rysunek)
(...)


Zgadzam się.

A ta pani z rysunku nr 5 za taki strój w tamtej epoce od razu na stos by trafiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować