Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 - poznaj kulisy powstania Edycji Kolekcjonerskiej

70 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2011 o 12:58, Laid_back napisał:

A nie mylisz przypadkiem Edycji Kolekcjonerskiej z Edycją Specjalną Empiku?


A być może jest to edycja specjalna jakaś. Wojman, nie wiem co w niej jest, nie zagłębiałem się, tylko przechodziłem i widziałem takie 2 wersje do kupienia. Jedna w żółtym kolorze, druga w czerwonym :) Więc być może po prostu mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 12:58, Laid_back napisał:

A nie mylisz przypadkiem Edycji Kolekcjonerskiej z Edycją Specjalną Empiku?

A będzie jakaś wizualizacja tej Edycji Specjalnej Empiku? Dopiero teraz się o niej dowiedziałem, podobno ma zawierać notatnik Jaskra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym pre-order packu jest:

1. Naklejka
2. Kupon znizkowy na 20 PLN na gre Wiedzmin 2 (sam zestaw kosztuje wlasnie 20PLN)
3. Kod na DLC odblokowujacy 2 animacje ciosow w grze
4. Plytka z muzyka

Podobno utwory zawarte na plycie sa zupelnie inne od tych z soudntracka z gry. A wiem, bo zestaw sobie kupilem. I napisze recenzje na moim gramsajcie jak juz odslucham utworki. Na te chwila moge powiedziec, ze plyta jest przygotowana niedbale, nie ma na niej nawet nazw tych utworow. Mamy track 1, track 2 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo się podoba głowa Geralta(patrząc na zdjęcia ze sklepu Gram.pl - te z newsów to mydlana porażka ;) ), ale moim ogromnym marzeniem odnośnie EK W2 byłoby dostać medalion Wiedźmiński(jeżeli byłby to na dodatek pen-drive to dałbym całusa CD-PROJEKT RED :P), no ale cóż...marzenia nie zawsze się spełniają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 17:09, wojcio102 napisał:

Mi bardzo się podoba głowa Geralta(patrząc na zdjęcia ze sklepu Gram.pl - te z newsów
to mydlana porażka ;) ), ale moim ogromnym marzeniem odnośnie EK W2 byłoby dostać medalion
Wiedźmiński


Medalion Wiedzminski byl w EK pierwszego Wiedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować