Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wesołych świąt!

122 postów w tym temacie

Stooo laaat, stooo laaat...! Że nie to...?! Khem. No, ten-tego-tam-tego... Szczęśliwego Nowego Roku! Chlebem witam Was i solą! La, la, la...

Odpowiem w stylu większości "pro lame n00bz": "thx loool u2" :) ! Dzięks, Wam również wszystkiego, co być najlepsze może! Siakichś brezentów, jaj jak berety, moherowe-go zająca oder królika (das ist mein Kaninchen, natyrliś, ja, ja, na klar...). Es were alles, so-la-la...

PS A o so chozi? Proszę o nie karanie mnie za zbyt naukowy styl wypowiedzi, w końcu to Wielka Noc i w ogóle... Pozdrawiam Moderatorów Ceniących Inteligentny Humor W Stylu Macieja z Zadupia (ol rajts Rizerwd* baj Kabaret "Keine Mru, Mru!").
_____
*Rizerwd-jest taky śmiszny sklep. Sprzedają opakowania. Dla ludzi. Taaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wszystkiego naj naj i zebyscie sie nie zarazili H5N1 no a apropos gier jesli bym chciał kupic dwie gry to płace za przesyłke jeden raz.. :/ chyba tak i jescze raz najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt droga Redakcjo gram.pl, cały CD Projekcie (ten czerwony też ;)) i oczywiście wszyscy Forumowicze. Obyście spędzili te święta w rodzinnym gronie nie zapominając o tym co najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla CDP wesołych świąt i oby tak dalej!
Dla userów wesołych świąt i udanyej świątecznej atmosfery (oby z dala od kompa, a przy stole ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malutki baranek ma złote różki,
Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki.
Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja
I beczy cichutko: Wesołego Alleluja!

Życzę całej ekipie CDP radosnych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radosnych, wesolych i spokojnych swiat Wielkiej Nocy, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa dla wszystkich pracownikow CDProjekt oraz forumowiczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować