Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat: zobacz Kratosa w (ultrabrutalnej) akcji!

24 postów w tym temacie

W sumie taki Kratos to poza paroma momentami w grze jak kogoś tam okładał pięściami to każdy jego atak można by traktować jako fatality :P

Przez pierwsze dni wersja PS3 będzie monotonna bo same Kratosy będą się nawalać wszędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie wpuścić gościa ze sprzętem na turniej Martial Arts :) - ok i tak większość uczestników lekko oszukuje, ale Pan Spartanin nieco przesadza - Baldes of Exile ? Head off Healios ? Nemean Cestus ? Hermes Shoes ? Bow of Apolo - tylko granatnika mu brakuje :)

Ale fajnie ze dodali też Arene z God of War itd, a nie tylko sama postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem przedmówców ale sami przyznajcie, że wprowadzenie QTE jest miłą niespodzianką (wiem, że w MK vs DC były już QTE ale jednak sentyment jaki mam do GoW,,, ech...)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultrabrutalne? Jak dla mnie postacie z uniwersum MK są dużo bardziej gore''y :P. Jak na Kratosa i tak jest dość lekko, a nawet wręcz przyjemnie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się lekko "zoverpowerowany". Już sam fakt, że walczy tymi tasakami jest trochę nie fair. :p
Ale trzeba mu przyznać, że niektóre combosy bardzo (nie)miłe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle nabrałem ochoty zagrać w GoW''a, pomimo tego, że Chain of Olympus mnie nudził, a w główne GoWy nie grałem :P

MK to będzie hit przez wielokrotnie zcapslockowane H. Ta gra jest boska. Przynajmniej jak na razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby Kratos był "przesadzony" w tym MK. Kratos to Kratos, rzeźnię musi robić. Wszystko zależy od tego, jak twórcy wyważyli siłę jego ciosów.

A zresztą - to postać bonusowa, może sobie być trochę silniejszy ;) W MK 3 Shao Khan i Motaro też kosili wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 00:39, vegost napisał:

Kratos w Mortal Kombat aha ... co za shit i hańba dla MK. Równie dobrze mogą w DLC odblokowac
kube rozpruwacza.

Srańba, to nie pierwsza typowa bijatyka z postaciami z poza uniwersum. Jak dobrze pamiętam to SoulCalibur miał Vadera i Jode.
Kube rozpruwacza?? Nie no, dobre ale dlaczego wydaje mi się iż to szydzenie z Kratosa w MK to tylko jęk przez łzy dlatego, że twórca twojej konsoli nie postarał się o nic ekskluzywnego dla twojej konsoli??

Ale zostawiając to narzekanie dla samego narzekania, Kratos pewnie zostanie zbalansowany w stosunku do innych postaci. A czy przez jakiś czas będą walki Kratos vs. Kratos to chyba lekko nad wyrost pisane. Będzie pare takich pojedynków ale nie za dużo.

A jeżeli chodzi o filmik to jest spoko. Tylko jakie on ma fatality ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 00:39, vegost napisał:

Kratos w Mortal Kombat aha ... co za shit i hańba dla MK. Równie dobrze mogą w DLC odblokowac
kube rozpruwacza.


Można faktycznie się kłócić, czy dodawanie postaci z poza uniwersum to dobry pomysł, ale akurat w przypadku MK Kratos jak dla mnie idealnie się komponuje :D A już na pewno bardziej niż Vader czy Yoda w SC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 00:39, vegost napisał:

Kratos w Mortal Kombat aha ... co za shit i hańba dla MK. Równie dobrze mogą w DLC odblokowac
kube rozpruwacza.


Rozumiem, że Yoda nie był "shitem i hańbą" dla SC4 na X360?
===
Dlaczego jeszcze są tacy, co będą obsmarowywać wszystko z "przeciwnego" obozu dla zasady?
===
Właśnie, jaki fatal dla Kratosa? Mój typ: Okładanie za pomocą pięści/The Nemean Cestus do stanu zmiażdżenia twarzy. A dokładniej - tak, jak to Kratos robił z Zeusem, ale "efekt końcowy" jak z Herkulesem.
Gore!
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować