Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy listę osiągnięć z DLC Arrival do Mass Effect 2

11 postów w tym temacie

O osiągnięciach było już wiadomo z przecieku na PS3 miesiąc temu... No, może z wyjątkiem punktów ;) Serwis IGN podał, że na dodatek składa się 5 misji także o jego długość byłbym spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek muszę dokupić sobie trochę punktów BW żeby mieć na wtorkową premierę :)
Ale w samo DLC i tak pogram pewnie dopiero w maju/czerwcu, bo jak to grać z prawą ręką w gipsie?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi się nie podoba pomysł opychania osobno epilogu ME2/prologu ME3 za 20% ceny pełnej wersji gry, i to nie dlatego, że dodatek będzie mega duży albo spektakularny ale dlatego, że między premierami obu części nie starczyło czasu na zaimplementowanie go w grze (starczyło za to na płatne wypaśne karabiny i hełmy)? No chyba, że założymy, że teraz standardową praktyką Bioware jest ucinanie każdej grze jajec żeby po premierze zarobić na dodatkowym kawałku fabuły. Czekam na "pomost" między Dragon Age II a Dragon Age III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 00:32, Akallabeth napisał:

No chyba, że założymy, że teraz standardową
praktyką Bioware jest ucinanie każdej grze jajec żeby po premierze zarobić na dodatkowym
kawałku fabuły.


Z tego co wiem to większość firm tak robi. Nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 22:51, Sanders-sama napisał:

Kto ci tak powiedział?


Swego czasy był news, że każdy posiadacz ME2 na PC może za darmo pobrać angielską wersję przez EADM. A w dobie zaniku umiejętności czytania ze zrozumieniem większość pomyślała, że Arrival jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować