Zaloguj się, aby obserwować  
Mookry

Commandos 3 - Temat ogólny

17 postów w tym temacie

Właśnie zabieram się (poraz kolejny) do przejścia tej znakomitej gry, i spostrzegłem, że nie ma o niej tematu. Tak więc zakąłdam go, piszcie o problemach, wasze przemyśelnia oraz wszystko co się tyczy jednej z najlepszych gier taktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Commandos 3 - brakuje mi w niej całej ekipy - brak Natashy, Kierowcy, Whiskey :(
Czemu złodziej nie ma już Spike`a
Mapy są strasznie malutkie w porównaniu z tymi z "dwójki" (jedyna misja w miara dobra to - Berlin)
Gdzie podziały sie bonusy - zdjecia dzieki którym mamy dodatkowe misje :/
Muzyka też nie ta. Dwójka załaczam do dzisiaj tylko po to by jej posłuchac.
Czemu nie ma "wina" zostały tylko papierosy.
Lepiej grac w dwója która nie długo bedzie po polsku. Jedyny plus trzeciej czesci to ładniejsza grafika i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:40, Agral napisał:

czy ktoś wie jak wpisać kody ?

Poszukaj na stronkach z kodami. Na pewno pisze jak wpisać. Z tego co pamiętam kody wklepywało się podczas gry i działały dopiero po jej ponownym uruchomieniu, ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 15:07, NuGGet napisał:

Witam witam i o zdrowie pytam:P a zeby nie bylo offtopa, dla mnie commandos 3 to najgorsza
czesc


Popieram, ale w sumie fajnie się gra. Tylko nie podobają mi się kampanie. Zrobili by jadną wielką, a nie umieszczają gracza tylko w trzech miejscach. W sumie gra ma dobrą grafikę. Szwankuje system sterowania ( przeszedłem gre i dalej mam z nim problemy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować