Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 - Kolejne wiadomości o DLC Arrival, nowe informacje w sieci Cerberus News

9 postów w tym temacie

No tak... solowy występ... i to mi się właśnie nie podoba, pewnie chcieli zaoszczędzić na nagrywaniu dialogów dla teamu. Niby ma to być pomost pomiędzy fabułą a już w połowie 2 można go zrobić?! Trochę to głupie, kto chciałby pchać się sam na tych wszystkich oponentów beż wcześniejszego upgradowania zbroi itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest za etapem solo, nie za całą misją. Konwersacje z towarzyszami w czasie misji to jedna z moich ulubionych części gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś średnio mi się podoba opcja grania samym Shepardem. IMO gra może na tym dużo stracić, ale zobaczymy jak to będzie w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wywaleniu towarzyszy ta gra nic nie straci, bo interakcja z nimi w trakcie misji jest praktycznie zerowa. Podobnie jak w Dragon Age 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 09:53, Ostrowiak napisał:

Nie gadaj, bo samemu Bio mechanika DA2 pasuje lepiej niż jedynki.

co tam ludzie mówili o upadku zachodnich rpg...


Mechanika, a dziamdziolenie z towarzyszami w trakcie misji, czy ich wplyw na nie jest zerowy ;p
Chyba, ze misje towarzyszy, ale to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze w ME2 szczególnie na wyższych poziomach trudności mieli skłonności do częstej utraty przytomności, tak więc samodzielne przechodzenie dodatku (choć nie jest to do końca prawda, co pokazał gameplay zamieszczony w serwisie Gamespot) jakoś mnie nie martwi - jestem już obeznany z tą sytuacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować