Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Homefront - strzelanina inna niż wszystkie?

26 postów w tym temacie

Ja mam i gram ale szczerze to wolałbym określenie miałem i grałem. Single to bym ocenił w skali dziesięciostopniowej na jakieś 5 (szyli średniak) a multi to w ogóle imo ssie. Jako, że ostatnimi czasy mam tak, że po ukończeniu danej gry, gram sobie w tryb multi, aby przedłużyć sobie zabawę to w tym przypadku moje mniemanie o grze jeszcze bardziej spadło (ironia losu...). Nie wiem, czy wybaczyć to THQ. Niby to ich 1 shooter (albo tak mi się wydaję) ale błędów masę.

Tu parę z nich:
1. Mapy - przykładowy DD (Drużynowy Deathmach) różni się od TpK (Terytorium pod Kontrolą) tym, że w tym 1 są po prostu ograniczone mapy i właśnie te wycinki IMO są nie gywalne
2. Kamperzy/Sniperzy - to to w ogóle zmora. Praktycznie na każdym serwerze większość teamu to snajperzy. Praktycznie nikt nie biega po mapie
3. Tekstury - niektóre są nietykalne, tzn. nie da się przez nie zabić delikwenta (m.in. liście) nie wspominając już o fakcie, że nie ma tu takiego czegoś jak penetracja przez jakikolwiek obiekt jak np. blacha czy coś takiego.
4. Cheaty - niestety tak! Cheaterzy zdarzają się częściej niż w innych grach jakie było mi dane testować (może miałem farta? Nie wiem). Takie rzeczy jak aimbot czy wh to na poziomie dziennym (nie mówię, że wszędzie ale są) nie wspominając o dziwnym bugu pozwalającym strzelać przez tekstury (raz zostałem zdjęty przez snipera, który zabił mnie przez górę i parę domków - śmieszne nie?). Z tym faktem wiąże się kolejny problem.
5. Wyludnienie serwerów - o ile na początku było znośnie to teraz to już tragedia (zapewne przez cheaterów, chociaż nie wykluczam wszystkich powyższych przyczyn). Na bodaj 900 dostępnych serwerów tylko jakieś 100 jest wartych uwagi ( wykluczam tu serwery na których gra po 5 osób czy też ich banalna ilość). Z moich serwerów, które dodałem sobie do ulubionych na dziś dzień żaden z nich nie ma ani 1 gracza online).
6. Inne znane bugi - są jeszcze takie sporadyczne jak np. nie działająca (u mnie bynajmniej) zakładka Przyjaciół (lista serverów, na których grają moi znajomi)

Ogólnie to sprzedałbym z chęcią ze wszystkim i kupił sobie Crysisa 2 (demo multi ogólnie przyjemniejsze niż multi Homefronta)
PS: Jak jakieś niedomówienia to pisać (i chciałbym jeszcze dodać, że nie grałem "chwilę" ale już na tyle długo aby móc się na te i owe tematy wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to to jest wypasiona gierka bardzo zaskoczyła mnie klimatem, otoczeniem, grafiką, najbardziej oświetleniem normalnie raziło całkiem mocno momętami słoneczko, ale tylko 5 gdz a szkoda przypomina mi MoH-a super gierka taka prawdziwa a nie jak CoD wymysły ale tak samo do 6 gdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka kampania pojedynczego gracza mnie zniechęciła do zagarnia, a nie powiem ze gra wygląda kiepsko, zawsze znajdzie się minus a tu jak dla mnie jest dużym minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka ma super potencjał w mutli zasiadłem do niego i oderwać się nie mogłem wciąga strasznie :P
Ale irytujące jest to że chyba co 2-3 gracz na serwie biega z kampą =.=
Niemiłosiernie o wkurza lecisz wyciąć wroga albo zająć punkt a tu dziecko co nie potrafi walczyć w zwarciu cię sprząta czając się w bezpiecznym miejscu byle gdzie cię trafi i trup...
Walka o punkty jest boska :D
Ale Frontlines miał ciekawsze drony niż tutaj są :{

Dla mnie muszą znerfić kapmę i będzie super może wtedy zaczną normalnie grać
O SP się nie wypowiadam bo nie zacząłem jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować