Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remedy: Alan Wake ominął PlayStation 3 z powodów biznesowych oraz technologicznych

12 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Markus Maki, pracownik Remedy Entertainment, powiedział, że decyzja o zrobieniu Alana Wake'a tytułem ekskluzywnym dla Xbox 360 była biznesowym ryzykiem, które jednak pozwoliło na uniknięcie wielu technologicznych problemów.

Przeczytaj cały tekst "Remedy: Alan Wake ominął PlayStation 3 z powodów biznesowych oraz technologicznych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ i tak to zrąbał bo nie wydał na PC. Bardzo wyczekiwałem na ten tytuł i w dniu premiery bym ją kupił. No niestety zapowiada się że nigdy w nią nie zagram. Chyba że kiedyś kupie X360 ale raczej na to się nie zapowiada. Nie będę kupował konsoli dla jednej czy tam dwóch gier. Szkoda że to tak się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AW i muszę przyznać że to świetna gra. Niestety spodziewałem się czegoś innego, myślałem że to będzie coś dużo lepszego. Tak czy inaczej do gry wrócę jeszcze nie jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante_Syn_Spardy wierz mi, że są takie gry, gdzie warto kupić konsolę tylko dla tej jednej gry. Ja kupiłem PS3 dla 5 gier :P

- Uncharted (1 i 2, czekam na trójkę),
- Killzone (2 i 3),
- inFamous (czekam na dwójkę),
- Demon''s Souls (tylko dla tej gry warto kupić PS3, świetna gra dla hardcorowych RPGowców),
- MAG

A XBOX 360 kupiłem dla Falbe i Gears of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 12:25, Dante_Syn_Spardy napisał:

M$ i tak to zrąbał bo nie wydał na PC. Bardzo wyczekiwałem na ten tytuł i w dniu premiery
bym ją kupił. No niestety zapowiada się że nigdy w nią nie zagram. Chyba że kiedyś kupie
X360 ale raczej na to się nie zapowiada. Nie będę kupował konsoli dla jednej czy tam
dwóch gier. Szkoda że to tak się skończyło.

Nawet jakby teraz wydali na PC, to też bym kupił od razu w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pepsiemu (to sie, kurcze, w ogole odmienia jakos logiczniej?) tak bardzo zrozumiale bylo tlumaczenie, ze ekipa jest taka tycia, ze nie poradzi sobie:
http://www.gram.pl/news_8QvqHOi3_Dlaczego_naprawde_nie_bedzie_Alana_Wakea_na_PC.html

Coz, kasa. Kasa. Kasa... i tylko pytanie KTORA firma strzelila sobie w stope ta decyzja ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co ? Opłaciło się wydać Alana Wake tylko na X''a ? A no opłaciło, gra jest dodawana praktycznie do każdej zakupionej gry jako "Eksklusif" chyba mi nie powiecie że na tym nie zarabiają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 13:19, TobiAlex napisał:

Ja kupiłem PS3 dla 5 gier :P

- Uncharted (1 i 2, czekam na trójkę),
- Killzone (2 i 3),
- inFamous (czekam na dwójkę),
- Demon''s Souls (tylko dla tej gry warto kupić PS3, świetna gra dla hardcorowych RPGowców),
- MAG

A XBOX 360 kupiłem dla Falbe i Gears of War

To bradzo podobnie jak ja, tylko dodałbym God of War.
X360 mam od 2 lat także już wszystkie exclusivy poprzechodziłem ale PS3 mam dopiero od tygodnia, przeszedłem na razie tylko Uncharted 2 i to jest gra dla której warto kupić konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 14:12, Henrar napisał:

Bardzo się opłaciło. Wg vgchartz gra ledwo dobiła miliona sprzedanych egzemplarzy na
całym świecie ( http://gamrreview.vgchartz.com/sales/13817/alan-wake/). Bundle do konsoli
wiele tej grze nie pomogły.

Albo to sarkazm albo się starzeje :D.
A co do tych nowość to panowie z tego studia chyba mają nas za idiotów, jak w artykule który link przytoczył Piotrek_K, twierdzili, że ich studio za małe by zrobić więcej niż wersję na X''a a teraz, że to niby chęć zrobienia idealnej gry a następnie dopiero dodają iż chodzi o dobrą umowę z MS.

Prawda jest taka, że Microsoft posmarował i tyle. Mydlenie oczu ludziom iż wieloplatformowość by tej grze zaszkodziła to bzdura.A sprzedaż mówi sama za siebie. Gra w porządku, nie głupio się w nią grało ale nie oszukujmy się. Do "Alone in the" Dark to temu<moim zdaniem> daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować