Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkursu Homefront - kto zgarnie gry i 23-calowy monitor LG?

23 postów w tym temacie

gram.pl

Waszym zadaniem było zagrzanie do walki Amerykanów z koreańskim okupantem. Prac konkursowych przysłaliście mnóstwo, zarówno w klimatach humorystycznych jak i wzniośle-patriotycznych. Wybór, przyznajemy, był trudny...

Przeczytaj cały tekst "Wyniki konkursu Homefront - kto zgarnie gry i 23-calowy monitor LG?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oka: wielkie gratki głównej wygranej ;D

Reszcie oczywiście też gratuluję... Czyli jednak po tego Homefront''a będę musiał kupić... szkoda XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Nie będę udawał, że się cieszę z małej porażki, ale faktem jest, że nagroda główna była całkiem zasłużona. Choć mimo to mój faworyt (nie, nie ja :) )się na tej liście w ogóle nie znalazł, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że od przeglądania takiej ilości prac można bzika dostać :P Jednak sporo prac było naprawdę fajnych i wynagradzało trudny przedzierania się przez te gęste pompatyczne tony i waleczny sos.. . Jak ktoś ma siły, niech się przebije przez prace, bo sporo perełek można wyłowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół nocy przed GIMP''em i nawet wyróżnienia nie dostałem, kufa to się nazywa zmarnować czas ;)
Gratuluję zwycięzcom, szczególnie Khali_Khan''owi autorowi świetnego sloganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że wygram... Nie mam talentu plastycznego, a świetnych prac było mnóstwo. Gratuluję pozostałym zwycięzcom :) Dziękuję za wspaniałą niespodziankę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować