Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyk z 1982 roku powraca! Choplifter HD jeszcze tej jesieni na PC i PlayStation 3

13 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Już za kilka miesięcy w sieciowej dystrybucji pojawi się gra Choplifter HD będąca remakiem wiekowego już klasyka z komputera Apple II. Znamy pierwsze szczegóły na temat tego sensacyjnego powrotu!

Przeczytaj cały tekst "Klasyk z 1982 roku powraca! Choplifter HD jeszcze tej jesieni na PC i PlayStation 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Government sponsored television - GENIALNE :D Łezka się w oku kręci... Tyle ciekawych gierek jeszcze zostaje do zremake''owania... Ja poproszę The Great American Cross-Country Road Race i The Last Starfighter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaa, przypomniało mi to jedną z moich ulubionych gierek sprzed lat. Tylko nie pamiętam tytułu, kurka. Też latało się helikopterem, ale po mieście i trzeba było ratować ludzi i gasić pożary. Całość w 3D z banalną grafiką. Kojarzy ktoś może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 22:45, MacJak napisał:

Łaa, przypomniało mi to jedną z moich ulubionych gierek sprzed lat. Tylko nie pamiętam
tytułu, kurka. Też latało się helikopterem, ale po mieście i trzeba było ratować ludzi
i gasić pożary.


SimCopter.

Ja poproszę nowe River Raid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wychowałem na Apocalyspe w wersji Amiga. O choplifterze nie słyszałem nigdy...ale akurat oba tytuły mają identyczne założenia (uratuj jeńców, niszcz bazę wroga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2011 o 00:18, Vojtas napisał:

SimCopter.

Ja poproszę nowe River Raid.


SimCopter! Pamiętam bardzo dobrze.

A River Raid to już leży w ciemnych zakątkach mojego dzieciństwa. O odświeżonej graficznie wersji myślisz, czy też o kolejnej, przeciętnej strzelanince?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 00:18, Vojtas napisał:

SimCopter.

Ja poproszę nowe River Raid.


Piękne dzięki! :D Ciekawe czy odpali w DosBoxie na win7. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 07:00, NintendoPassion napisał:

A River Raid to już leży w ciemnych zakątkach mojego dzieciństwa. O odświeżonej graficznie
wersji myślisz,


Tak, właśnie o tej. Swego czasu mnóstwo czasu spędziłem nad tym u wujka, który jako jeden z nielicznych był właścicielem Atari 800 XL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować