Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 3 - gameplay z wersji beta

14 postów w tym temacie

Ładnie to wygląda od strony grywalności w multi ale w jednym się nie zgodzę z autorem, rozjaśnienie nie jest plusem lecz minusem. Wole jednak klasyczny mroczny design gdyż jak tak dalej pójdzie to będzie tak jak napisał @Jamz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jakoś nieszczególnie ciągnie mnie do kolejnej odsłony tego samego. Gdybym miał oceniać GoW to jeden z gorszych exclusicvów na tą platformę.

Dobrze, że paleta barw trochę się poszerzyła, rewolucja normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW, jak GoW. W kółko to samo. Oczywiście, dobrej rzeźni nigdy za wiele, sama gra zresztą wygląda bardzo ładnie, no i "po co zmieniać coś, co jest dobre" itp. Fakt. Jednak ogólnie napiszę, że mam mocno mieszane uczucia, jeśli o tą grę chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba zmiana kolorów. Poza tym było to zapowiedziane więc na to liczyłem. Dla mnie to mogliby dać jeszcze tereny z zieloniutką trawką.

PS. Jakby ktoś chciał robić seriously w jedynce to niech pisze na InsideGuide6107 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patent z żywą tarczą przydałby się również w innych shooterach. A kolorystyka faktycznie, zdecydowanie zmiana na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 12:34, Pile napisał:

A mi się bardzo podoba zmiana kolorów. Poza tym było to zapowiedziane więc na to liczyłem.
Dla mnie to mogliby dać jeszcze tereny z zieloniutką trawką.


A dawno temu pisałeś, żę Uncharted 2 Ci nie odpowiada, bo jest za kolorowe (w temacie porównania Alana Wake z exem Sony) :)

Heh, w tym roku jest tyle tytułów, w które chciałbym zagrać. A tu ani wystarczającej ilości kasy, ani czasu nie mam
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 13:15, Henrar napisał:


A dawno temu pisałeś, żę Uncharted 2 Ci nie odpowiada, bo jest za kolorowe (w temacie
porównania Alana Wake z exem Sony) :)

Bo Uncharted to nie ex na X''a dlatego tak pisał. Lecz abstrahując od tego to Uncharted zawsze miało takie barwy i one pasowały <według mnie> do ogólnej koncepcji tej gry. Ale Geasry w tej palecie barw to już niekoniecznie. Co nie zmienia faktu iż Singla przejdę...

Dnia 31.03.2011 o 13:15, Henrar napisał:

Heh, w tym roku jest tyle tytułów, w które chciałbym zagrać. A tu ani wystarczającej
ilości kasy, ani czasu nie mam
:(

Racja, a co najgorsze to wychodzi też Wiesiek w którego na moim lapkuku nie pogram więc i w PC trzeba zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozjaśnianie do gustu mi nie przypadło... Czyżby inspiracja Bullet Stormem?
Poza tym to co się spodziewałem...- genialna rozwałka : ). Na pewno kupię jak poprzednie 2 części. Choć szkoda, że nie wyjdzie na PC bo zawsze jakoś wybieram tę platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować