Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat z Online Pass

25 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2011 o 14:52, Blizzard_Beast napisał:

> Czyli jak oni łamią prawo (przecież mogę odsprzedać to, co zakupiłem legalnie, prawda?)

> to jest ok. Ahm.
Jasne, że możesz odsprzedać, i nikt tu nie łąmie prawa. Po prostu gra się zużywa, jak
choćby samochód. Jakbyś sprzedawał samochód ze zjechanymi oponami, i ktoś żeby się nim
w pełni cieszyć musiałby kupić nowy komplet, to też by niby producent miał za to płacić?
Nie, płaci ten, który kupuje używane auto. Kupujesz USŁUGĘ, a nie płytkę i pudełko. To
nie lata 90.


Chcesz powiedzieć, że kupując używany samochód musisz odpalić prowizję dla salonu z którego wyjechał, bo jak nie, to będziesz miał np. zablokowane radio fm? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 13:14, Saber napisał:

Normalka. Jedna kopia gry na jedną osobę. W sumie to po prostu odzyskują swoje pieniądze,
których nie zarobią na nowej grze.


Oni na tej kopii już zarobili. Nie mają nic do "odzyskiwania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 13:10, Lordpilot napisał:

Dla mnie super wiadomość - będę mógł bardzo tanio kupić używkę :) Multi po sieci w mordobiciach
mnie kompletnie nie interesuje (nie mam ochoty na to żeby jakiś dwunastolatek ćwiczący
całymi dniami ciosy mnie non-stop "ownował" ;-)), więc ten online pass to dla mnie raczej
na plus. Dzięki Warner Bros :)


Jasne, tylko pytanie na ile online pass to koniec drogi a na ile kolejna sonda "na ile możemy sobie pozwolić nie tracąc klientów". Ja mam dziwne wrażenie, że to jest to drugie tak jak niegdyś DLC (kiedyś "tylko" małe dodatki, teraz bezczelnie usuwany z gry content jeszcze przed premierą) i za rok - dwa może się okazać, że nie tylko multi będzie blokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2011 o 17:18, Reddi napisał:

Chcesz powiedzieć, że kupując używany samochód musisz odpalić prowizję dla salonu z którego
wyjechał, bo jak nie, to będziesz miał np. zablokowane radio fm? ;>


Nie, chcę powiedzieć, że jeśli jakiś komponent zużyłeś, to jest normalne, że ktoś, kto po Tobie odziedziczy całość, musi za zużyty komponent dopłacić. Więc jak zużyłeś części, to tak, z tego salonu kupisz nowe (bo w tym przypadku zamiennika zwyczajnie nie ma). Albo będziesz korzystał z niekompletnego. Do wyboru, nikt nikomu nie każe nic kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 22:00, Blizzard_Beast napisał:


> Chcesz powiedzieć, że kupując używany samochód musisz odpalić prowizję dla salonu
z którego
> wyjechał, bo jak nie, to będziesz miał np. zablokowane radio fm? ;>

Nie, chcę powiedzieć, że jeśli jakiś komponent zużyłeś, to jest normalne, że ktoś, kto
po Tobie odziedziczy całość, musi za zużyty komponent dopłacić. Więc jak zużyłeś części,
to tak, z tego salonu kupisz nowe (bo w tym przypadku zamiennika zwyczajnie nie ma).
Albo będziesz korzystał z niekompletnego. Do wyboru, nikt nikomu nie każe nic kupować.


Pogrubiłem dla ciebie fragment który dowodzi bezsensowności takiego porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować