Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kraków Game Fusion 2011 - informacje o festiwalu gier i fantastyki

13 postów w tym temacie

Fajne i mógłbym na to jechać w sumie. Jednak przeszkadza mi to że chyba większy nacisk jest kładziony na fantasy niż na same gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 13:47, Pile napisał:

Fajne i mógłbym na to jechać w sumie. Jednak przeszkadza mi to że chyba większy nacisk
jest kładziony na fantasy niż na same gry.


No i również nie ma nacisku na klocka. Niestety. ;(

A tak w ogóle to szkoda, że nie organizują tego u mnie pod domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Jest OK ale ja tu widzę że będzie nacisk na Fantastykę a nie gry elektroniczne a Warhammer 40 000 będzie grą bitewną nie jak myślicie że będziecie grać na kompach ;/

Ja mam 30 km do Krk i się zastanawiam czy jechać ;/ bo widzę nacisk jak już mówiłem na Fantasy lubię fantasy i kuszą mnie też info o Star Wars hmm... coś więcej informacji że będą gry elektroniczne itp i mogę jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu Zaitsev nie wspomniał o turniejach (tak turniejach bo będą dwa) Warmachine/Hordes ?
Ja mam zamiar się tam pojawić na wszystkie 3 dni (w końcu na UEK-u studiuję ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne chodź szkoda, że głownie nastawione na fantastykę :( Ale do Krakowa mam tylko 80km to może się z ciekawości przejadę ^^

A jednak się nie przejadę bo od 15 do 17 Kwietnia jest czyli wtedy kiedy jest Game Day w Sosnowcu :* Wybieram Game Day bo do Sosnowca mam tylko 5km i jak dla mnie wydaje się być ciekawszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie bym się wybrał na jeden dzionek - mam blisko, bo w końcu mieszkam w Krakowie, ale na turnieje się nie zabieram. Ot tak z ciekawości zajrzę, tylko 15 zł...

Wow, Ziemiański? Yay, może w końcu powie, kiedy nową Achaję wyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować