Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To nie żart! Gry i gadżety za złotówkę w sklepie gram.pl!

296 postów w tym temacie

Czyli rozumiem, że jak się złożyło jedno zamówienie na jedną grę, a później jako osobne na inną, to zrealizowane zostanie to pierwsze, a drugie anulowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o to że możesz złożyć jedno zamówienie na jeden tytuł. Niech któryś konsul to wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shishowat,

dla mnie by to było najsensowniejsze. Po prostu zabezpieczenie, żeby w przypadku gier o kilku egzemplarzach pierwsza osoba nie mogła wykupić wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 11:50, Phobos_s napisał:

> W sensie jedną sztukę np. Gears of War 2 za złotówkę? I już drugiej dla kolegi nie
mogę
> kupić? Czy w ogólne ze wszystkich promocji moge złożyć zamówienie tylko na jedną
jedyną
> grę, żeby nie nachapać się nich za dużo?
>
> Bo ja zamówiłem i zastanawiam się czy mam dalej szukać czegoś na drugą platformę
czy
> mam sobie już darować?

Tylko jedną w ogóle.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=66810&pid=86



Ummmm... No to chyba nici z weekendu. Troche dziwna polityka, bo zamowilem na samym poczatku dwie gierki w jednym zamowieniu i teraz wnioskuje, ze nic nie dostane tak?

A gdybym zamowil obie gry w oddzielnych zamowieniach to dostalbym i tak tylko jedną?

Dziwna sytuacja, bo niby w regulaminie jest taka wzmianka, ale nie zmienia to faktu, ze ja takowe zamówienie zrealizowałem bezproblemowo.

DonSzabla -> to akurat była ściema z PS3. :P

PS. Będzie coś jeszcze co będe mógł w ogóle zamówić nie dojechany kruczkami/regulaminami itp? Będzie jakaś ponowna pula, tudzież nowe gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba może zamówić jedna sztukę w jednym zamówieniu i mieć tylko jedno zamówienie na produkty objęte promocją. Sugeruję, aby osoby mające więcej zamówień usunęły te, które najmniej je interesują, gdyż zwyczajnie ok godziny 13 anulujemy je.

Ok 12:30 odkryjemy ostatnie pozycje, powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żart
Mój scenariusz hasło gry ukryte za 1zł, wszyscy szukaja a Ci co znajdą i uda sie zamówić zostaną wieczorem powiadomieni ze to był tylko zart i takie zamówienie nie istnieje.

Przeszukałem cały sklep i nic za 1zł dostępnego, szkoda naprawdę czasu ze mi sie pofarci.Po prostu wpisywałem gry i gadżety które na dzień dzisiejszy chciałbym posiadać i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 11:57, Nightdew napisał:

O koszulka Assassin creed. Pierwsza rzecz, którą mogłem zamówić za 1zł ale jednak mnie
nie interesuje.

ej jak to, 5 min temu wpisałem w wyszukiwarke assassins creed i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 11:58, Major_Doktor_Upiorna napisał:

Jedna osoba może zamówić jedna sztukę w jednym zamówieniu i mieć tylko jedno zamówienie
na produkty objęte promocją. Sugeruję, aby osoby mające więcej zamówień usunęły te, które
najmniej je interesują, gdyż zwyczajnie ok godziny 13 anulujemy je.

Ok 12:30 odkryjemy ostatnie pozycje, powodzenia ;)

No i teraz wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować