Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To nie żart! Gry i gadżety za złotówkę w sklepie gram.pl!

296 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2011 o 14:06, krasnal770 napisał:

Zamowilem F1 i dostalem maila odnosnie zamowienia i mam napisane ilośc sztuk 0 ... co
to ma być !?


Zostałeś wydymany. Nigdy wcześniej Ci się to nie zdarzyło? Przynajmniej wiesz co to za uczucie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 14:00 mieli podać pełną listę promocji. Oczywiście nic nie trafiłem, czekam tylko na to czy cokolwiek było za 1 zł. na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 14:09, krasnal770 napisał:

Zamowilem F1 i dostalem maila odnosnie zamowienia i mam napisane ilość sztuk 0 ...
co to ma być !?
Kilku moich znajomych ma ta same sytuacje co ja ...



Fota zamówienia:




Dostaniesz ZERO sztuk gry. I zapłacisz za to 3.99 PLN. Której części nie rozumiesz? :D

PS. Obstawiam zwykły błąd, który sprawił, że niepotrzebnie zacząłeś cieszyć się grą, której już nie było na składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak przy składaniu zamówienia.
Miałem w koszyku 0 sztuk(uznałem to za błąd strony), a później gdy wcisniołem złóż zamówienie to wywaliło mnie do sklepu. Co jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta promocja wcale nie jest atrakcyjna bo powinno być dla wszystkich dostępne bo jak ktoś dopiero teraz wchodzi to nie ma szans...bez sensu... powinna być lista i już nie mówie że same hity ale to nie jest fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 14:14, daniolloll napisał:

Jest tu jakiś moderator który wie o co w tym chodzi???


Czlowieku po co Ci moderator do tak elementarnej rzeczy? Masz czarno na bialym informacje: Przepraszamy, ale nie można zamówić więcej sztuk F1 2010.

Której części zdania nie kumasz? Lepiej poczekaj na ich oficjalną odpowiedź, może załapiesz się jeszcze na jakąś ostatnią sztukę, której ktoś nie wychwycił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj nr. zamówienia to .... Zamówiłem F1 2010 odbiór osobisty płatne przelewem. Kwota do zapłaty 3.99, lecz powinna być 3.99+1zł za gre. W zamówieniu jest napisane ze zamówiłem F1 2010 sztuk 0. Proszę o jakieś wskazówki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mega promocja. Dla takich, co mają czas klikać non stop w poszukiwaniu igły w stogu siana, której może będzie jedna sztuka. Co to ma być? Test na wydajność serwera sklepu? :)

To co znalazłem nie zainteresowało mnie (pomijając, że już "wyszło"). Jak w końcu umieszczą listę promocji to tłum wszystko wygarnie w minutę. Ostatecznie szkoda zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja super tylko szkoda że wszystkie produkty są wystawione do godziny 14... gdy wróciłem ze szkoły już nic dla mnie nie zostało... jak zgaduje osób w podobnej sytuacji do mnie jest więcej

PS: Wielki + za samą inicjatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować