Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To nie żart! Gry i gadżety za złotówkę w sklepie gram.pl!

296 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2011 o 17:39, Bambadil napisał:

01.04.2011 i puacz, że nikt nie zdążył ^^ :D

Przecież to nie był żart. Ja np. zdążyłem. Nawet nie raz, zamówiłem 4 gry, ale 3 anulowałem jak przeczytałem że można tylko jedną zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj napisali, że Halo Reach udało mi się zamówić jedynie przez błąd w systemie i ktoś inny mnie ubiegł. Na pocieszenie dostanę gadżety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 13:19, MortalPL napisał:

A mi dzisiaj napisali, że Halo Reach udało mi się zamówić jedynie przez błąd w systemie
i ktoś inny mnie ubiegł. Na pocieszenie dostanę gadżety ;(


OJ! AŁ! Ja bym się lekko zdenerwował. "Błąd w systemie" - ymmm, czyli przeprosiny bez przeproszenia :P Najlepiej zwalić winę na bezosobowy system.
...

A za systemem stoi administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 13:19, MortalPL napisał:

A mi dzisiaj napisali, że Halo Reach udało mi się zamówić jedynie przez błąd w systemie
i ktoś inny mnie ubiegł. Na pocieszenie dostanę gadżety ;(



Dokładnie tą samą wiadomość otrzymałem. Nie powiem, trochę mnie zirytowała, zwłaszcza wysłana dzień przed planowaną wysyłką. Oby te "gadżety" były w stanie ukoić nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką samą sytuacje z Halo Reach.
Napisali mi że przez błąd systemu gry nie dostane, ale w zamian wyślą mi gadżety tylko musze podać swój adres.
Wysłałem w odpowiedzi adres juz chyba tydzien temu a gadżetów nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł list z gadżetami. W skład zestawu pocieszenia (który ma wynagrodzić anulowanie potwierdzonego zamówienia 4200 punktów Microsoft) wszedł:
nieśmiertelnik GOW3,
koszulka Tron,
.... metalowe pudełko Assassin''s Creed - z tym, że w środku pusto :] Gier chyba trzeba szukać na torr..., oczywiście w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować