Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To nie żart! Gry i gadżety za złotówkę w sklepie gram.pl!

296 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2011 o 14:26, Generalis_Calisius napisał:

Tak, że gra jest cały czas dostępna w sprzedaży (w promocji za 1zł) a ponoć miało być tylko po kilka sztuk :)

A spróbowałeś ją zamówić? 0 sztuk za 0 złotych,to na co narzekał krasnal770.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej fajna sprawa.

Ja miałem w garści dwie gierki, ale niestety gram.pl komunistycznym systemem nie pozwoliło nacieszyć mi się wygraną, bo wszystkim trzeba dać po równo więc oferte anulowałem pomimo numeru zamówienia i informacji iż wysyłkę wyślą 06.04.

Gratuluje szęśliwcom, troche daliśmy się nabrać. Mam wrażenie, że wystawili to co leżało w magazynach i co nie zeszło z średnio popularnego X''a. Niemniej jednak fantastyczna sprawa i zabawa, cieszę się, że serwery wytrzymały.

Czekamy na więcej tego typu akcji. Czekamy też na letnią wyprzedaż. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 14:29, Lfdracon napisał:

> Tak, że gra jest cały czas dostępna w sprzedaży (w promocji za 1zł) a ponoć miało
być tylko po kilka sztuk :)
A spróbowałeś ją zamówić? 0 sztuk za 0 złotych,to na co narzekał krasnal770.

Ale liczy się że ładnie wygląda jest? jest a to że kupić nie możesz to już inny problem :P w końcu 1 kwietnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalibyście filtrowanie po cenie i problem z głowy ;)

A na poważnie - ale "okazja"...produkt jest za 1 zł ale dostępność od 1-5 dni, więc nie można zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wiedział wcześniej to bym pewnie skorzystał... mówi się trudno, może jeszcze kiedyś będzie ;)

BTW: takie akcje w godzinach jak ludzie w szkole siedzą... a czort by was... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holy FSM, Pokemon Black za złotówkę? To właściwie jak wygrana na loterii, naprawdę szkoda że tytuł, który ostatnio tak bardzo chcę kupić, pojawił się w takiej promocji pod moją nieobecność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko wykupili. Lipa. Nie dość że człowiek był w pracy do 14 to jeszcze po pracy takie rozczarowanie :(
Kod do Xbox Live na 14 miesięcy za złotówkę!. Ale ktoś miał farta i zostało mu 200 zł w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 15:59, Hellmut napisał:

Holy FSM, Pokemon Black za złotówkę? To właściwie jak wygrana na loterii, naprawdę szkoda
że tytuł, który ostatnio tak bardzo chcę kupić, pojawił się w takiej promocji pod moją
nieobecność :(


Przecież to oczywiste, że wszelkie promocje czasowe organizuje się możliwie jak najwcześniej w dni powszednie. Organizacja czegoś takiego w weekend popołudniu to całkowita głupota, kto by w tym wtedy brał udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować