Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

103 postów w tym temacie

Nie rozumiem czemu wszyscy myślicie, że to żart. Pre-order jak pre-order, przecież nie jest napisane, że gra wychodzi za tydzień, na DNF ludzie składają preordery od ponad 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie musi być żart, bo w zagranicznych sklepach można już od dawna pre-order składać. Co do ceny, to kto wie, bo też podobna do zachodnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2011 o 13:39, TobiAlex napisał:

Jest od kilku ładnych tygodni. Firma zapewnia, że niezależnie od ceny końcowej i tak
będzie sprzedawać po takiej cenie. Zresztą zgodnie z polskim prawem produkt kupuję się
za taką cenę jaką na nim widnieje.

ktoś chyba przespał kilka afer w wykonaniu cenegi.. (w skrócie jak podskoczyła ''niezależnie od nas'' cena, to anulowali wszystkie zamówienia lub prosili o dopłatę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2011 o 13:39, TobiAlex napisał:

Jest od kilku ładnych tygodni. Firma zapewnia, że niezależnie od ceny końcowej i tak
będzie sprzedawać po takiej cenie. Zresztą zgodnie z polskim prawem produkt kupuję się
za taką cenę jaką na nim widnieje.

ktoś chyba przespał kilka afer w wykonaniu cenegi.. (w skrócie jak podskoczyła ''niezależnie od nas'' cena, to anulowali wszystkie zamówienia lub prosili o dopłatę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 14:59, dark_master napisał:

ktoś chyba przespał kilka afer w wykonaniu cenegi.. (w skrócie jak podskoczyła ''niezależnie
od nas'' cena, to anulowali wszystkie zamówienia lub prosili o dopłatę)


W jakiejs gazecie "Komputer świat" or cos takiego był list, czy cos ten deseń (kilka lat temu). Fajnie to było opisane.

Kiedyś w jakims sklepie internetowym koles sobie kupił przez bład strony Router za 0,00zł.
Oczywiscie Firma chciała się wykręcać z tego. Jednak gazeta interweniowała i wlasnie przez bodaj jakis tam wpis w prawach konsumenta (o ktorych pisze TobiAlex) musieli mu ten router sprzedać, ale musieli zmienic cene na 1.00zł. Przez jakis tam powod, ale kupił normalnie Router za 1zł ;d

Kiedys we wiadomosciach nawet było, ze ludzie na allegro, nie dawali cen minimalnych i np. Jakies auto sobie wygrywali za grosze. Jedna kobieta jacht wygrała za 1zł. Ale oczywiscie wszystkie sprawy musiały lądować w sądzie ;) Tez w jakiejs gazecie pisali. ze w zwyklym sklepie cena na wystawie jest mniejsza jak w kasie. Masz prawo zadać aby sklep sprzedał ci towar po nizszej cenie z półki nie z kasy.
Cos w tym jest ;) Wychodzi na to, ze cenega niezbyt pięknie się zachowała ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co Wy tacy oburzeni jesteście na tą cenę? Blizzard nie wypuścił jeszcze bubla więc może sobie policzyć za grę która ma wsparcie techniczne, przecież nie tak dawno wyszła kolejna łatka do Diablo II więc i cena mnie już nie szokuje, ludzie więcej zarabiają (podobno) to i ceny mogą być wyższe. Jak na standardy cenowe w 2000 roku to Diablo II do tanich nie należało ale też dużej przebitki cenowej w sumie nie miało. Ale mniejsza o to choć cenowo jest drogo to za taką grę jestem w stanie wysupłać tyle grosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta okładka mi nie pasuje.
Diablo III bez Diablo na okładce?
Jeśli jak mówi Isildur to prawda - to źle świadczy o Blizzardzie.
Aczkolwiek dopóki inne sklepy nie zaopatrzą się w podobny towar to nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 kwietnia, czy też nie, cena jak najbardziej realna i zarazem absurdalna, tak samo jak w przypadku SC2. Blizzard już wie jak skutecznie doić graczy, w końcu od czego jest spółka z Activision...

@Damianuss1
Seriously... lecz się. Za tanio? Ojoj... Kupie dwie sztuki i odsprzedam Ci za 359zł, może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żart ? Nie wygląda na taki, preorder złożyłem tak samo, jak inne wcześniej ;). Cena duża ?SC2 kosztował 190 zł. To raczej standardowa cena, chociaż wcale bym się nie obraził, gdyby jednak obniżyli do 150 zł chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 16:06, Cybertrash napisał:

@Damianuss1
Seriously... lecz się. Za tanio? Ojoj... Kupie dwie sztuki i odsprzedam Ci za 359zł,
może być?


Zalezy jak patrzysz. Crapy chodzą w cenie +100zł. Gry Blizza cały czas maja wsparcie. Ludzie cały czas grają. Malo?
Śa swietne, nie topia się w tonie bugów... Patrzac z tej strony jest to swietny interes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 15:40, Isildur napisał:

To nie jest żart na prima aprilis, myślicie, że serwis by robił sobie problemy z kasowaniem
zamówień?


Nie no, luz, tylko czemu akurat dzisiaj? A nie wczoraj lub w inny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 16:19, Vojtas napisał:

Nie no, luz, tylko czemu akurat dzisiaj? A nie wczoraj lub w inny dzień?


A tego to ja już nie wiem, ja złożyłem zamówienie obawiam się tylko jednego, że cena ulegnie zmianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować