Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V Skyrim - sześć nowych screenshotów

46 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Kiedy inni bawią się z graczami i fanami w mniej lub bardziej wysublimowane żarty, Bethesda ujawniła sześć kolejnych obrazków z nadchodzącej powoli, piątej części sagi Elder Scrolls, zatytułowanej Skyrim.

Przeczytaj cały tekst "The Elder Scrolls V Skyrim - sześć nowych screenshotów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci screen od góry najlepszy moim zdaniem. Model postaci też wreszcie bardziej "ludzki". Mam nadzieje, że oprócz tych "wyliniałych" lasów będą też puszcze. Ja wiem, że w takim klimacie i terenie tak to wygląda ale mimo wszystko... Liczę też na powrót wilkołaków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda ale jakoś zarąbiście dużego skoku jakościowego nie ma w stosunku do Obliviona, a przynajmniej do mojej wersji ulepszonej wszystkimi możliwymi modami poprawiającymi grafikę (i nie tylko) :D Czekam na Skyrim z wypiekami na twarzy, poprawią niedociągnięcia Obliviona i będzie kolejny hit z serii Elder Scrolls. Oby do listopada! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, screeny wyglądają soczyście. Osobiście to mam 3 oczekiwania wobec Skyrim''a:
1.) Niech graficznie będzie dopieszczony na tyle, by nie trzeba by było go później polepszać tonami modyfikacji.
2.) Niech zrezygnują ze skalowania poziomu, który w Oblivionie był największym zgrzytem.
3.) No i jeszcze by nie rezygnowali z Khaajit''ów, którą rasę tą bardzo polubiłem :).
Reszta niech się dzieje co chce, oby było wszystko ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, ślinka cieknie. :D Ciekawe czy dadzą standardowe rasy? Tak jak zawsze grałem Nordami, tak teraz się przerzuciłem na Argonian i chyba tą rasą bym grał w V. Tytuł "Dragonborn" by pasował jak ulał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 21:07, MacJak napisał:

Ojojoj, ślinka cieknie. :D Ciekawe czy dadzą standardowe rasy?

Tak było to już omawiane, będą wszystkie stare, znane rasy, nie będzie żadnych nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że zrobią z tego grę nastawioną bardziej na akcję jak Gothic, niż będą trzymać się klasycznych, TESowych klimatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 23:00, Kubelo napisał:

Obawiam się, że zrobią z tego grę nastawioną bardziej na akcję jak Gothic, niż będą trzymać
się klasycznych, TESowych klimatów...


Myślisz o którejś konkretnej części Gothic, jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 23:19, Headbangerr napisał:

Myślisz o którejś konkretnej części Gothic, jeśli można spytać?

Mówiąc ''bardziej nastawioną na akcję'' nie miałem na myśli siepanki, tylko gry bardziej dynamicznej, mniej ''TESowej''. Grałem w trzy Gothiki i wątki fabularne dwóch pierwszych były naprawdę genialne, ale i tak daleko było im, IMHO, do fabuły i klimatu chociażby Morka. Tego się bardziej obawiam, całkowitej utraty TESowości na rzecz dynamiki.
Mam nadzieję, ze to wyjaśniło nieporozumienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować