• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

WIELKI problem z gra OJCIEC chrzestny! PROSZE o pomoc:(

Pytanie

WITAJCIE wiem ze jest glowny topic ale tam nikt nie pomaga wiec prosze o pomoc oto ten problem:
kurde wlanczam gre wszystko fajnie a jak naciskam po tym jak juz wybralem wyglad to czeba wpisac personalia naciskam i sie wylancza a pisac sie w tym nieda co moge zrobic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

63 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.04.2006 o 20:33, glizda101 napisał:

1. Czy masz oryginalną grę?
2. Co dokładnie się wyłącza? Cała gra, czy tylko personalia?


tak mam orginal
cala gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przeinstaluj grę. Jeśli nie pomoże, spróbuj napisać do pomocy technicznej EA Polska. Dokładnie opisz swój problem, dodaj screena. Powinni Ci odpowiedzieć.
Czy wyskakuje Ci coś, jak się gra wyłącza? Jakieś okienko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2006 o 20:41, glizda101 napisał:

Przeinstaluj grę. Jeśli nie pomoże, spróbuj napisać do pomocy technicznej EA Polska. Dokładnie
opisz swój problem, dodaj screena. Powinni Ci odpowiedzieć.
Czy wyskakuje Ci coś, jak się gra wyłącza? Jakieś okienko?


nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2006 o 20:19, ArtuRPGpl napisał:

WITAJCIE wiem ze jest glowny topic ale tam nikt nie pomaga wiec prosze o pomoc oto ten problem:
kurde wlanczam gre wszystko fajnie a jak naciskam po tym jak juz wybralem wyglad to czeba wpisac
personalia naciskam i sie wylancza a pisac sie w tym nieda co moge zrobic?:(


Zebyś jeszcze takich "kfiatkuf" nie nasadził to może bym coś zrozumiał. Jak nie mozesz grac to idziesz do sklepu i ją wymieniasz. A że gra nie działa, masz oryginał to masz pełne prawo do wymiany popsutej, bądź uszkodzonej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra dziala idealnie ale jest 1 blad, wlanczam gre przechodze taki wstep ze sie leje z jakimis ziomam(wypas:)) i robie wyglad swojego zioma, i na kncu mam wpisac swoje imie i sie pisac nie da a jak naciskam na to tam gdzie sie pisze to sie gra wylancza i tego sie nie da ominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2006 o 17:03, ArtuRPGpl napisał:

Gra dziala idealnie ale jest 1 blad, wlanczam gre przechodze taki wstep ze sie leje z jakimis
ziomam(wypas:)) i robie wyglad swojego zioma, i na kncu mam wpisac swoje imie i sie pisac nie
da a jak naciskam na to tam gdzie sie pisze to sie gra wylancza i tego sie nie da ominac


Czy aby na pewno Oryginalna gierka? Bo aż taka ilość bugów jest zastraszająca.. Lub masz jakiś felerny egzemplarz:) Wymień go w końcu to oryginał i masz do tego prawo.. Bądź ostatnia możliwość to masz coś nie tak w kompie co powoduje błędy..

Ps. Zwracaj uwagę na to jak piszesz bo trudno cię czasem zrozumieć gdy "kfiatkujesss":) A trochę postarania się nic cię nie kosztuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2006 o 17:03, ArtuRPGpl napisał:

Gra dziala idealnie ale jest 1 blad, wlanczam gre przechodze taki wstep ze sie leje z jakimis
ziomam(wypas:)) i robie wyglad swojego zioma, i na kncu mam wpisac swoje imie i sie pisac nie
da a jak naciskam na to tam gdzie sie pisze to sie gra wylancza i tego sie nie da ominac

Może jakiegos patcha trzeba ściągnąć...? Jak ich jeszcze nie ma to najlepiej zrób tak jak wcześniej ktoś mówił:
1. Zainstaluj gre jeszcze raz,
2. Jak nie pomaga to skontaktuj sie z EA Polska lub wymień gre w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no juz dziala, tylko teraz jak mam misje to bez niczego wychodzi na pulpit ktos wie dalczego tak jest? i non stop przy tej samej misji dokladnie tej jak mnie Luca nauczyl strzel i jedziemy to albo sie w auice wylancza jak jade albo jak juz tam jestesmy i go udusili na poczatku w filmkiu co moge w takiej sytuacji zrobic czy nic nie zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>co moge w takiej sytuacji zrobic

Najlepiej pójść do sklepu i ją wymienić, i think (kochamy gwarancje hehe). Pójdź, wymień, zainstaluj i sprawdź. Jak nie działa to pewnie znaczy że albo coś z windą masz albo coś z kompem. Pozatym tak ten radeon x700 mi marnie pasuje do tej gry :/ Na jakich ustawieniach grasz- AA, rozdzielczosc itp?

>czy nic nie zrobie?

A i tu możesz dużo- patrz wyżej ;)

Aha, i ponownie proszę żebyś nie sadził tylu kfiatkuf :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2006 o 23:12, bobek89 napisał:

>co moge w takiej sytuacji zrobic

Najlepiej pójść do sklepu i ją wymienić, i think (kochamy gwarancje hehe). Pójdź, wymień, zainstaluj
i sprawdź. Jak nie działa to pewnie znaczy że albo coś z windą masz albo coś z kompem. Pozatym
tak ten radeon x700 mi marnie pasuje do tej gry :/ Na jakich ustawieniach grasz- AA, rozdzielczosc
itp?

>czy nic nie zrobie?

A i tu możesz dużo- patrz wyżej ;)

Aha, i ponownie proszę żebyś nie sadził tylu kfiatkuf :B


ee Radeon x700 to jest zaje*** karta ! w godfather to oczywiscie na maxa detalach i rozdzielczosc 1024/756 czy jakos tak wszystkie cienie i wszystko na maxa i sie wogle nie tnie bo niemaprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sprawdź sterowniki do twojej karty graficznej. Czasem też gry wychodzą do pulpity jak się ma zainstalowane sterowniki do skrutów na klawiaturze. Jęsli masz przyciski skrutów to odinstaluj do nich sterownik może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2006 o 20:47, ArtuRPGpl napisał:

> Przeinstaluj grę. Jeśli nie pomoże, spróbuj napisać do pomocy technicznej EA Polska. Dokładnie

> opisz swój problem, dodaj screena. Powinni Ci odpowiedzieć.
> Czy wyskakuje Ci coś, jak się gra wyłącza? Jakieś okienko?

nic:(

Może masz za słaby sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2006 o 14:59, olcia13 napisał:

> > Przeinstaluj grę. Jeśli nie pomoże, spróbuj napisać do pomocy technicznej EA Polska.
Dokładnie
>
> > opisz swój problem, dodaj screena. Powinni Ci odpowiedzieć.
> > Czy wyskakuje Ci coś, jak się gra wyłącza? Jakieś okienko?
>
> nic:(
Może masz za słaby sprzęt.


ehh przeciez pisze jaki niezej mam i sadzisz ze to za słaby? ehhh czytaj czytaj kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 19.04.2006 o 13:54, ArtuRPGpl napisał:

ee Radeon x700 to jest zaje*** karta !


No tu bym trochę może polemizował, może aż taka zaje****a to ona nie jest (choć mój 6600 GT też nie zachwyca ;) ), ale z paramatrami to różnie stoi. Ważne że gra Ci jakoś chodzi i nie miałem na myśli obrażanie Twojego kompa :P

>w godfather to oczywiscie na maxa detalach i rozdzielczosc

Dnia 19.04.2006 o 13:54, ArtuRPGpl napisał:

1024/756 czy jakos tak wszystkie cienie i wszystko na maxa i sie wogle nie tnie bo niemaprawa


Hmmm, ja sobie ustawiłem na high wszystko, ale AA, cienie na średnie trochę bo mi się przycinało na najwyższych, ale jaja były takie że na najwyższych klatkowało mi tak samo jak na średnich- tego to ja zrozumieć nie umiem w ogóle :P Ale przelazłem już w zasadzie i nie chce mi sie tych wszystkich interesów zbierać :)

I co do gier mafijnych to i tak sądze, że "MAFIA" jest lepsza niż "Godfather"- przynajmniej graficznie bo ta 2 to się chowa wg mnie, a jak się jeszcze dowiedziałem, że styl kierowania autem jest wzięty z NFS: MW to się wręcz załamałem, pozatym ta rozbrajająca ilość typów samochodów (chyba z 6 czy 7 aut...alleluja normalnie! Chyba się nie chcieli przepracowac...). No ale gra ogólnie mi się podoba tylko do tylu rzeczy mógłbym się przyczepić, że o rany...Ale dla prawdziwych fanów Maria Puzo (np ja ;) ) to naprawdę dobra pozycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 19.04.2006 o 15:02, ArtuRPGpl napisał:

> > nic:(
> Może masz za słaby sprzęt.

ehh przeciez pisze jaki niezej mam i sadzisz ze to za słaby? ehhh czytaj czytaj kochana:)

Racja, nie zauważyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować