Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Tablet PC - ceny, funkcje, istotność urządzenia w życiu człowieka

6 postów w tym temacie

Witajce,

[Szukałem podobnego tematu na łamach gram.pl jednak wyszukiwarka wskazała mi wyłącznie tematy poruszające tablet o funkacjach graficznych]

Szukam elektroniki, która przyda mi się w pracy i na studiach, moje wymagania to:

- mobilność - czyli bym mógł go schować do kieszeni w garniturze, ewentualnie w teczce - 10, 12 cali?
- GPS
- Office (głównie xls)
- przeglądarka zdjęć
- notatnik (txt)
- możliwość odtawrzania filmów
-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 22:25, s2nto napisał:

- notatnik (txt)

Kupuj laptopa, tablety w tym zastosowaniu się nie sprawdzają (klawiatura ekranowa przegrywa z fizyczną w wszystkich kategoriach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 22:25, s2nto napisał:

Witajce,

[Szukałem podobnego tematu na łamach gram.pl jednak wyszukiwarka wskazała mi wyłącznie
tematy poruszające tablet o funkacjach graficznych]

Szukam elektroniki, która przyda mi się w pracy i na studiach, moje wymagania to:

- mobilność - czyli bym mógł go schować do kieszeni w garniturze, ewentualnie w teczce
- 10, 12 cali?
- GPS
- Office (głównie xls)
- przeglądarka zdjęć
- notatnik (txt)
- możliwość odtawrzania filmów
-


Bierz tablet a najlepiej iPad 2. Masz do niego Smart Cover, gdzie po złożeniu służy jako podstawka po czym jest wygodniej pisać.
Oczywiście bedzie większy szpan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Szpan tutaj się nie rozchodzi, a o zastosowanie biznesowe - praca ode mnie wymaga:

- wskazania zdjęcia jak wygląda dany produkt klientowi
- wskazania wykresów tabelek, które świetnie w excelu sie prezentują
- Bluetooth pozwalający połączyć się z drukarką również byłby kolejnym pozytywem, jednak w tym wypadku wejście usb jest również satysfakcjonującym rozwiązaniem (liczba drukarek łączących się przez BT, wciąż niska)
- GPS który połączył by w jednym urządzeniu sporo funkcji. :)

Laptop czy netbook ma jeden ale bardzo drastyczny minus - jest rozkładany. Nie sposób pojąć go jedną ręką. :)
+ klawiatura problemem nie jest - gdyż allegrowicze proponują etui z mini klawiaturą, która może służyć zamiast tej ekranowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 09:14, s2nto napisał:

O Szpan tutaj się nie rozchodzi, a o zastosowanie biznesowe - praca ode mnie wymaga:

- wskazania zdjęcia jak wygląda dany produkt klientowi
- wskazania wykresów tabelek, które świetnie w excelu sie prezentują
- Bluetooth pozwalający połączyć się z drukarką również byłby kolejnym pozytywem, jednak
w tym wypadku wejście usb jest również satysfakcjonującym rozwiązaniem (liczba drukarek
łączących się przez BT, wciąż niska)
- GPS który połączył by w jednym urządzeniu sporo funkcji. :)

Laptop czy netbook ma jeden ale bardzo drastyczny minus - jest rozkładany. Nie sposób
pojąć go jedną ręką. :)
+ klawiatura problemem nie jest - gdyż allegrowicze proponują etui z mini klawiaturą,
która może służyć zamiast tej ekranowej.

Najlepiej poczytaj specyfikacje tabletów. Jak dla mnie iPad 2 jest narazie nie do pobicia. Choć niedługo na polski rynek wjedzie Motorola xoom która będzie na Androidzie. Tylko że cena będzie wyższa od Appla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować