Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kapitan Oczywisty: będą DLC do Shift 2: Unleashed

12 postów w tym temacie

Niech oni się lepiej wezmą za patch do wersji PC, bo z takim input lagiem i "chrupaniem" gry po paru minutach grania po prostu nie da się grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat było oczywiste, tylko czy pojawią się na PC. Wiemy jak było z Hot Pursuitem, pierwszym Shiftem...

To trzecie DLC to same kabriolety widać, z czego to Audi R8 było na screenshotach przed premierą gry, a Pagani Cinque Roadster można otrzymać gdy ma się Hot Pursuita zarejestrowanego na tym samym koncie, z tą różnicą że jest to wersja Hot Pursuit a nie zwykła.

Po za tym, Porsche 911 RSR z ''74 roku...eh, szkoda że tylko w DLC. W końcu to porządne Porsche, a nie to co jest już w grze czyli sporo GT3, jakiś Cayman, Carrera GT, GT2 no i 918 Concept Study.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wyjdą na PC, to moim zdaniem cena nie będzie niższa jak 30zł. Zresztą moim zdaniem lepiej wydać tyle kasy na mapki do CoDa, bo częściej będziesz na nich grał niż jeździł samochodami z DLC do NFSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 00:07, PabloSempos napisał:

O ile wyjdą na PC, to moim zdaniem cena nie będzie niższa jak 30zł. Zresztą moim zdaniem
lepiej wydać tyle kasy na mapki do CoDa, bo częściej będziesz na nich grał niż jeździł
samochodami z DLC do NFSa.


Cóż, ja uważam z goła inaczej. Zdecydowanie chętniej kupiłbym nowe rzeczy do S2U, niż nowe mapki do CoD. Inna sprawa, że jestem zatwardziałym anty-fantem DLC, więc z zasady najpewniej i tak nie kupię. Szkoda tylko, że dalej kwitnie proceder "uczciwego oszukiwania" graczy, czyli wycinania zawartości i sprzedawania jej jako "nowość" czy "dodatek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wystarczyłoby" żeby gracze tych DLC nie kupowali, ale niestety po to są ludzie, żeby na nich zarabiać. Ja czekam (i pewnie się nie doczekam) na powrót uczciwości rynku gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować