Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekł zwiastun prezentujący najwazniejsze cechy Forza Motorsport 4

24 postów w tym temacie

Aż się pośliniłem jak oglądałem filmik :) Dobrze, że idę do pracy niedługo, będę miał za co kupić X360 razem z Forzą 3 i 4. A po zakupię nie będę potrzebował już żadnych innych gier na najbliższy rok ^_^ Genialna gra się szykuje, GT5 pozamiata, że aż się będzie kurzyło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego król? :P Ja tam z GT5 nie zrezygnuje... Chociaż, jeżeli będzie choć w połowie tak wyglądać, jak pokazują te ujęcia...
W GT5 auta też miażdżą, za to otoczenie kuleje. Tutaj w sumie będzie musiało być podobnie, w końcu to cecha wspólna gier konsolowych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeszcze udało mi się obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=hvKnm41gG3o .

Mam nadzieję, że to jest to. W każdym razie - zawartość filmiku pokrywa się z tym, co opisał autor artykułu.

BTW: wyciek? Bleh xD Dzisiaj (moim zdaniem) nie ma już czegoś takiego, jak niekontrolowany wyciek. Poza tym - jaka firma na początku materiału przeznaczonego - rzekomo - do użytku wewnętrznego, pisze, że jest on przeznaczony do użytku wewnętrznego? To pracownicy nie są o tym w inny sposób informowani? A sama gra wygląda przepięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 10:02, NeMo-PL napisał:

Ja dalej wole zagrać sobie w Grida :)


Ja nie mam X360, więc też wolę GRID-a :) Ale gdybym miał, to bym nie wolał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Dzięki za link. Podmieniłem! ;)

A co do wycieku to myślałem dokładnie tak samo, jednak... no nie da się podważyć faktu, że Microsoft faktycznie kolejne filmiki na YT każe usuwać. Jak był "wyciek" prezentacji The Witcher 2 to nie pamiętam, by CDP RED zależało na usunięciu filmu. A tu sytuacja jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja tam czuję spisek, a co! xD Oczywiście, może to wszystko przypadki. Jednak, gdyby chcieli zrobić to celowo, to robią to po mistrzowsku - przez to gorączkowe usuwanie materiału z sieci, sprawa jeszcze bardziej zyskuje na rozgłosie i każdy zainteresowany "włącza szperacza" w nadziei, że gdzieś trafi na jakiś ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że usuwają nie oznacza, że im zależy, żeby nikt tego nie widział. Wręcz przeciwnie, polecam książkę R.Cialdiniego "Sztuka wywierania wpływu" jeden z ostatnich rozdziału mówi, o "ograniczonej dostępności" i jaki ma to wpływ na zainteresowanych. Taki gigant jak MS doskonale zna i wykorzystuje wszystkie środki, które zapewnią mu dobrą sprzedaż. Myślę, że ten przeciek można uznać za otwarcie kampanii promocyjnej FM4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie, moim zdaniem odrobinę plastikowo. Najważniejsze by fani Forzy i GT byli szczęśliwi wygrywając kolejne wyścigi, a nie toczyli wojen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym oceniać filmiki, to Forza 4 nie dorasta GT5 do pięt ;). W dalszym ciągu fotorealizm wyścigów trzyma GT5 i trudno się mówi. Zobaczymy, jak to się dalej potoczy, ale wielkich rewolucji bym się nie spodziewał po Xsie (bez obrazy, ale to już leciwe bebechy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o auto z filmiku. Co to za pojazd, który ma całe wnętrze wyłożone blachą ryflowaną, wie ktoś? Pojawia się w 20-tej sekundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 14:34, palpatine napisał:

Jeśli miałbym oceniać filmiki, to Forza 4 nie dorasta GT5 do pięt ;). W dalszym ciągu
fotorealizm wyścigów trzyma GT5 i trudno się mówi. Zobaczymy, jak to się dalej potoczy,
ale wielkich rewolucji bym się nie spodziewał po Xsie (bez obrazy, ale to już leciwe
bebechy).

PS3 i X360 nie mam (jeszcze), ale z tego co oglądałem w HD an youtube z GT5 i tego co było na tym filmiku to FM4 wygląda lepiej.

Co do sprzętu to i X360 i PS3 są leciwe, przy czym warto pamiętać że X360 ma lepszą kartę graficzną (w tym 2x więcej pamięci), natomiast procesor PS3 jest teoretycznie silniejszy. Problem w tym, że w obecnych czasach w grach procesor staje się dodatkiem do karty graficznej, która jest koniem pociągowym w tym tandemie.

Osobiście kiedyś trochę grywałem w GT4 na PS2, ale jak bym miał teraz wybierać między GT5 i FM4 (zakładając, że to co w newsie jest napisane i w trailerze pokazane to prawda), to wybrałbym Forzę i nie ma dla mnie większego znaczenia fakt, że w GT5 jest 1000 samochodów, bo w GT4 było dwa razy mniej, a i tak większości nie ruszyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować