Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekł zwiastun prezentujący najwazniejsze cechy Forza Motorsport 4

24 postów w tym temacie

Nie przepadam za samochodówkami, ale przy Forzie 3 spędzam całe godziny, a podczas oglądania prezentacji Forzy 4 dostałem ślinotoku. Coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 15:56, dr_nick napisał:

Wszystko pięknie i ładnie a support wszystkich normalnych kierownic gdzie?


Support normalnych* kierownic wg mnie będzie na 99%.

Posiadam kierownicę Fanatec PWGT2, która jest, jakby to ująć... dedykowana do Forzy. Muszę powiedzieć, że Forza 3 posiadała jeden z najlepszych systemów FF jakie do tej pory miałem okazję stestować. Czuć wyraźnie zachowanie auta na kierownicy, włącznie z zachowaniem zawieszenia.
Ofc wsparcie sprzęgła i H-shiftera w Forzie 3 jest, mimo, iż tego w opcjach nigdzie nie widać, a w ustawieniach kontrolera wyświetla się kierownica Micro$oftu... xD Jest nawet wsparcie dla analogowego ręcznego. Widziałem parę "dodatków" do kierownic Fanateca, które mówiąc szczerze powodują u mnie lekki ślinotok xD w tym także ręczny na tensometrze(load-cell), który o dziwo działał jak najbardziej poprawnie w Forzie 3.

Tak więc nie radziłbym Ci się martwić o to, że nie będzie wsparcia dla kierownic. To co pokazują to tylko dlatego, że nie pokażą kiery Fanateca, która jest więcej warta od samego X360, poza tym produkuje ją Fanatec, nie M$... Więc pokazują z Kinectem i napędzają se business... Chociaż połączenie Kinect + PWGT2 naprawdę mi się by spodobało. :>

byverter - nie martwiłbym się także o zbytnią "każualizację". :P Dla każuali raczej nie robi się deformowalnych opon (w sensie, że się deformują w zależności od sił na nie działających) czy też implementuje model jazdy na którym można wykonywać drifty, które wykonuje się w realu w bardzo podobny sposób (np. clutch-shot ("klacz-szot", pozdrawiam Michała Ravena xD), bezwładnościowy po zdjęciu nogi z gazu w odpowiedniej sytuacji, przenoszenie środka ciężkości, drift 4 kołami z niewielką kontrą i takie tam...).

* - normalnych, tj. kierownic kompatybilnych z X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze ktoś śmie twierdzić że GT5 jest lepsze? Gracze PS3 musieli czekać kilka(naście?) lat na grę, a posiadacze X360 (w tym ja ;) ) czekają na grę niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować