Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 – zobacz nową okładkę!

178 postów w tym temacie

Heh, Wiesiek się postarzał od czasu projektu poprzedniej okładki ;) Nie wygląda już jak laluś.
Ale i tak wolałbym głowę wilka w nowszym projekcje jak to było w wersji rozszerzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś pewna laska powiedziała na byłego mojej siostry: "fajny, fajny, ale stary..." (wcale nie był stary, jego image go postarzał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie :). Troszkę go życie doświadczyło bo wygląda poważniej i starzej. Ale moim zdaniem tak powinno być, bieganie i eksterminacja potworów wyczerpuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje rade. A co napinacze chcielibyście gogusia ogolonego?

BTW czy ten news był potrzebny? Każda zmiana do premiery będzie newsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem Geralt wygląda tu jakby miał z 85 lat i zaraz miał paść martwy po ostatniej walce jaka go czeka. Okładka ogólnie fajna, twarz też niezła chociaż i tak Geralt z pierwszej części jakoś bardziej do mnie przemawiał. Zastanawia mnie też jedna rzecz, a dokładniej znaczek po prawej stronie na dole. Czyżby Wiedźmin 2 obsługiwał 3D? Nigdy twórcy się tym nie chwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 14:18, golic napisał:

BTW czy ten news był potrzebny? Każda zmiana do premiery będzie newsem?


Dużo serwisów już pisze o zmianie twarzy Geralta. Jakby nie patrzeć to Wiedźmin 2 jest najbardziej oczekiwaną grą w Polsce i jedną z najbardziej na Świecie. Więc nie wiem czego tu się czepiać. Każdy news o drugiej części Wiedźmina przybliża nas do jego premiery. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia okładka pokazana w wizualizacji EK była dużo lepsza - obecny Geralt wygląda jak 80-cio letni dziad ...
to mój pierwszy post z narzekaniami na drugą odsłonę przygód Wiedźmina ale z Jego wyglądem panowie i panie z CDPRed po prostu przegięli ... nie tylko nie przypomina postaci z części pierwszej ale i poprzednich wizualizacji ...
Bardzo podobała mi się poprzednia wizualizacja okładki i ten zielonkawy odcień całości a tu,wszystko pozmieniali - ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować