Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 – zobacz nową okładkę!

178 postów w tym temacie

Ja pokmuj,ę że dużo osób wypowiadających się tutaj to osoby nieznające sagi, a tym samym nie wiedzące, iż Geralt lat miał conajmniej 50 lat (prawie jestem pewien, że gdzieś napisane jest, że jest starszy od Triss Merigold). Rozumiem, że ludziom w wieku growym (15-30 lat) jest łatwiej się utożsamić z Wieśkiem świeżo wygolonym i piękniutkim jak pupa niemowlaka, ale Geralt taki nie jest i już. A okładka jest zapowiedzią mroczego gameplay''u. Liczę że wersja EK też będzie w podobnej tonacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ta okładka jest za prosta... że tylko Wiesiek, tytuł i parę znaczków i napisów...

Ale jeżeli chodzi o samego Wieśka to lepszy jest ten niż ten wcześniejszy, który był za bardzo "wygładzony"... Ten jest taki jakiego sobie wyobrażałem i jaki powinien być. Po prostu twardy zawodnik ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 20:58, Pingwinho napisał:

Ja pokmuj,ę że dużo osób wypowiadających się tutaj to osoby nieznające sagi, a tym samym
nie wiedzące, iż Geralt lat miał conajmniej 50 lat (prawie jestem pewien, że gdzieś napisane
jest, że jest starszy od Triss Merigold). Rozumiem, że ludziom w wieku growym (15-30
lat) jest łatwiej się utożsamić z Wieśkiem świeżo wygolonym i piękniutkim jak pupa niemowlaka,
ale Geralt taki nie jest i już. A okładka jest zapowiedzią mroczego gameplay''u. Liczę
że wersja EK też będzie w podobnej tonacji.



Ha. Wiem już, że Geralt urodził się rok po Yennefer, a że Yen ma lat 94 wniosek jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cały problem wynika z tego, że nie tylko zmienili model twarz, ale także kolorystykę sceny. No i dodali nieco za dużo niepotrzebnych sińców i zadrapań. Jest jednak różnica pomiędzy Geraltem w odpowiednim wieku, a Geraltem, który akurat został poobijany i wypił wszystkie eliksiry, które mu przyszły do głowy.

Ja bym widział go bardziej tak - subtelne różnice, nieco więcej koloru, a już nie wygląda jak dziadek/żul...

20110404222542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego mi brakowało, na okładce strasznie emo-blady był, tu trochę mu tę buźkę "ukrwiłeś". Z drugiej strony jeśli to efekt jednego z eliksirów, to może i taka szpachla pudru na twarzy uchodzi.

Ale ranę koło oka to mu dosyć ździebko pogłębili - toż to Eskel aż tak otwartej nie miał, tutaj widać, że nówka - od Jakuba?

Gusta bywają różne, ale ja bym wolał raczej na okładkę ten art - http://www.4-gamers.pl/wp-content/uploads/2010/10/The-Witcher-2.jpg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 23:13, Wojman napisał:

Chyba tylko ja mam wrazenie, ze Wiedzmin ma taka fryzure jak stara babcia. :)


Mi się w ogóle ta fryzura nie podoba, ale o tym wspominałem już dosyć dawno, w Wiedźminie pierwszym Geralt miał o wiele lepszą fryzurę, te białe rozpuszczone włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 23:15, Isildur napisał:

Mi się w ogóle ta fryzura nie podoba, ale o tym wspominałem już dosyć dawno, w Wiedźminie
pierwszym Geralt miał o wiele lepszą fryzurę, te białe rozpuszczone włosy ;)


Tyle że zupełnie niepraktyczna w walce. Kucyk wymyślił Bogusław Polch, ilustracja pojawia się w pierwszym wydaniu "Miecza przeznaczenia", gdy Geralt wynosi bazyliszka. AS widział Geralta z opaską - można mu dodać w modzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda staro, wygląda idealnie. Trudno odwzorować postać, o której wyglądzie są zdawkowe informacje w samej sadze. Ale któż by się tam przejmował sagą ważne, że wszyscy się podniecają, to "ja też będę fajny!!!1111".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz z Przekroju na okładce!? Chyba żartujecie. Zapewne jest w ich redakcji osoba mocno związana z grami ale czasopismo jak najbardziej nie związane z branżą. Nie pasuje nic a nic do Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 07:57, NintendoPassion napisał:

Komentarz z Przekroju na okładce!? Chyba żartujecie. Zapewne jest w ich redakcji osoba
mocno związana z grami ale czasopismo jak najbardziej nie związane z branżą. Nie pasuje
nic a nic do Wiedźmina.


To samo wrażenie odniosłem. Równie dobrze swoją opinię mógłby o grze wyrazić Pietrasik albo inny szpec. Ale tu chyba chodzi o to, by zachęcić ludzi, którym nic nie mówią hasła "CD-Action", "Play" albo "KŚ Gry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej byłoby udostępnić wszystkie modele głowy jako mody. Każdy zainteresowany będzie mógł wtedy podmienić ją sobie w grze. Nie kosztowałoby dużo pracy a i modeli mają kilka wariantów skoro je podmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 13:47, Vojtas napisał:

To samo wrażenie odniosłem. Równie dobrze swoją opinię mógłby o grze wyrazić Pietrasik
albo inny szpec. Ale tu chyba chodzi o to, by zachęcić ludzi, którym nic nie mówią hasła
"CD-Action", "Play" albo "KŚ Gry".


Po części masz rację. Zastanawia mnie czy tym samym kierował się CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiedzcie sobie i popatrzcie na okładkę po chwili się przyzwyczaicie i wam się spodoba. A tak wogóle ta twarz nie jest brzydka, jest realistyczna. Łatwo zrobić fajną twarz ale nie będzie wyglądać zbyt realnie. A co do włosów to mleczno białe włosy wyglądały by beznadziejnie.
Osobiście najbardziej podobała by mi się taka okładka jak w cz.1 ale odnowiona. Zobaczcie sobie na tym zdjęciu przewodnik po grze. (to ta książeczka z medalionem) to by była fajna okładka.
http://www.gram.pl/upl/news/120101118131514.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować