Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 – zobacz nową okładkę!

178 postów w tym temacie

Moim zdaniem twarz jest bardzo dobra :D To ma być wiedźmin a nie jakiś gładki przystojniak :D Jedynym minusem jest blizna na oku.Sama w sobie jest bardzo dobra podoba mi się ale jest za głęboka i świeża... Przez co bardziej wygląda na nie dawno zrobioną ranę niż na starą bliznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketingowe zagranie. Wraz z okładką, mamy już dwa mocne zagrania. CDP liczy na zysk i to mocny.

Po pierwsze, wielka twarz Geralta, aby było wiadomo, że to Wiedźmin i dodatkowo na czarnym tle, co by mógł się wyróżniać.
Po drugie większym autorytetem dla większości ludzi wyda się Przekrój niż choćby CD-Action (którego nazwa aż śmiesznie by brzmiała).

Nawet dla mnie owe "Przekrój" dodaje dwójce więcej profesjonalizmu (patrząc na okładkę), a sam komentarz miałby pewnie ten sam wydźwięk, gdyby pochodził z prasy świata gier. Zresztą, jakże mogłoby być inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 14:51, Jammin69 napisał:

A może jakiś dodatek zamiast 3 ? :D


Dodatek będzie na pewno, w co nie wątpię.
Producent nie zrezygnuje z kontynuacji jak każda następna cześć może się sprzedać lepiej od poprzedniej. sadze ze Wiedźmin będzie miał co najmniej 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile kobiet uda mu się zdobyć w drugiej części z takim wyglądem, ale chyba będzie ich niewiele, lub będą bardzo zdesperowane. Jestem rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta okładka ssie ;\, Geralt ma czarno - białe włosy, a wiedźmini którzy byli po mutacji czyli zostawali Wiedźminami posiadali BIAŁY kolor włosów, ponieważ zmieniała się ilość pigmentu. Kontynuacja gry powinna być powiązana z 1 częścią, a tutaj wiedżmin jest ok. 30 lat po 1 (przy czym inni bohaterowie się nie zmienili za mocno), ubrania naszego bohatera też się zmieniły, szrama na twarzy została powiększona i "ożywniona" oczy blado zółte, jakby miał żółtaczke, włosy są do kitu. Twarz Geralta z Rivii nie jest już tą samą poczciwą gębą jaką posiadał w 1. Mam coraz więcej obaw co do tej gry. Obym się mylił. ;\ Należy też dodać, że Geralt był jednym z najlepszych wiedźminów więc nie obrywał tak, szrama wygląda jak od miecz (lub czegoś podobnego) a Wiedźmini nie mogli zabijać ludzi, (w serialu nasz wiedźmin pokonał rywala headshotem z jego własnego miecza odbitego od wiedźmińskiego miecza. ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 10:35, Laid_back napisał:

Fizjonomia dość niewyjściowa, ale o to chodzi - zmęczony życiem, a doświadczenia i mikstury
zostawiły widoczny ślad


Mikstury mogły mu załatwić wątrobe ale nie twarz. A twórcy gry powinni stopniowo "modyfikować" twarz Geralta np. na początku gry ma w miare taką samą twarz jak w 1, i po każdym rozdziale, bądź misji, ją uszpetniać. Tak samo nie podoba mi się kolor włosów wiedźmina na okładce widać tam, iż są biało- czarne a każdy widźmin miał biale. Ale może być to spowodowane grą światła i cieni na "obrazie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

Ta okładka ssie ;\,


Sam ssiesz. ;)

Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

Geralt ma czarno - białe włosy,


Na takie włosy mówi się szpakowate. A więc Geralt to szpaq. :]

Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

a wiedźmini którzy byli po mutacji czyli zostawali Wiedźminami posiadali BIAŁY kolor włosów,


Nieprawda. Geralt ma zanik pigmentu, bo został poddany dodatkowym eksperymentom w dzieciństwie. Stąd przydomek Biały Wilk.

Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

Kontynuacja gry powinna być powiązana z 1 częścią, a tutaj wiedżmin jest ok.
30 lat po 1 (przy czym inni bohaterowie się nie zmienili za mocno),


Trollujesz? Dwójka zaczyna się kilka miechów po 1.

Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

ubrania naszego bohatera też się zmieniły,


No nie może być! Zawsze sądziłem, że bogactwo ekwipunku to zaleta.

Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

szrama na twarzy została powiększona i "ożywniona"


Okładka to jedynie artystyczna interpretacja tematu - w grze Geralt nie wygląda tak złowieszczo.

Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

oczy blado zółte, jakby miał żółtaczke,


Wiedźmini mają immunitet, więc zapewne musi być inny powód. Wiem! Grafik miał zły dzień.

Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

włosy są do kitu.


No prawie. Włosy w kitkę. :)

Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

Twarz Geralta z Rivii nie jest już tą samą poczciwą gębą jaką posiadał w 1.


Jak na to wpadłeś? :) Gdybyś wysłuchał choćby jednego wywiadu, w którym Tomek Gop opowiada o pracy nad wyglądem Geralta, wiedziałbyś o co chodzi.

Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

Należy też dodać, że Geralt był jednym z najlepszych wiedźminów


Geralt w książkach był jednym z najlepszych wojowników świata, co nie oznacza że był niepokonany.

Dnia 07.04.2011 o 12:59, Palpatine_II napisał:

więc nie obrywał tak, szrama wygląda jak od miecz (lub czegoś podobnego)
a Wiedźmini nie mogli zabijać ludzi, (w serialu nasz wiedźmin pokonał rywala
headshotem z jego własnego miecza odbitego od wiedźmińskiego miecza. ;\


Jeśli serial stawiasz jako argument to właściwie nie mam więcej pytań.
http://i832.photobucket.com/albums/zz249/zibzib200/HA_HA_HA_OH_WOW.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie wiesz co to znaczy ssiesz (wśró graczy), 2 http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=60676 polecam przeczytać to jest krótki tekst (a on nie siwieje), 3 nieprawda został poddany eksperymentowi ale miał białe włosy, 4 i znowu nie wiesz co to znaczy trolować, 4 moja wypowieć była napisana z ironią, ponieważ zaszły bardzo duże zmiany w twarzy Geralta, 5 immunitet jest na choroby zakaźne więc wiesz, 6 tutaj to nie czaje teojego postu (nie na temat), 7 tak silnik nie pozwala na zaprojektowanie "lepszej" twarzy ( ale mogli by się postarać), 8 taa świata wiedźmini byli jednymi z najbardziej zabójczych "klas". I ostatnie wziąłeś to od jakiegoś ruska (obrazek) [a jak już lamimy na obrazki to http://img853.imageshack.us/i/poker.jpg/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - tnij cytaty, na litość boską!

Dnia 08.04.2011 o 18:25, Palpatine_II napisał:

3 nieprawda został poddany eksperymentowi ale miał białe włosy,


Miał białe włosy. Stąd się wziął jego przydomek. Ale inni wiedźmini nie mieli białych włosów od dziecka - Geralt miał, bo został poddany dodatkowym eksperymentom, przez co w jego włosach nastąpił całkowity zanik pigmentu. Teraz jasne? Inn wiedźmini zwyczajnie siwieli, ale pod wpływem procesu starzenia. Na okładce Geralt jest szpakowaty - uznaj to za interpretację artystyczną.

Dnia 08.04.2011 o 18:25, Palpatine_II napisał:

4 moja wypowieć była napisana z ironią,


A jak by tak jeszcze była napisana zgodnie z regułami polskiej ortografii i interpunkcji, to byłoby bosko.

Dnia 08.04.2011 o 18:25, Palpatine_II napisał:

ponieważ zaszły bardzo duże zmiany w twarzy Geralta,


Tak jak pisałem poprzednio - poczytaj wywiady, gdzie była mowa o tym, dlaczego wszystkie modele zaprojektowano od początku.

Dnia 08.04.2011 o 18:25, Palpatine_II napisał:

5 immunitet jest na choroby zakaźne więc wiesz,


Wirusowe zakażenie wątroby jest chorobą zakaźną.

Dnia 08.04.2011 o 18:25, Palpatine_II napisał:

6 tutaj to nie czaje teojego postu (nie na temat),


Jest na temat, ale nie dziwi mnie, że nie czaisz.

Dnia 08.04.2011 o 18:25, Palpatine_II napisał:

7 tak silnik nie pozwala na zaprojektowanie "lepszej" twarzy ( ale mogli by się postarać),


Nie wiem, o czym mówisz. Nowa twarz (i głowa) JEST lepsza. Pod każdym względem, a już szczególnie anatomicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 nie chce mi się skracać cytatów, 2 no raczej Geralt, a nie inni wiedźmini , 3 wiesz, że to są komentarze, a nie j. polski więc wiesz. I powiedz mi jeszcze jaka jest reguła na zapis ironii ^^, 3 Hmm czytaj ze zrozumieniem TWÓRCY NOWEJ TWARZY GERALTA NIE MOGLI POWRÓCIĆ DO DAWNEJ, PONIEWAŻ NOWY SILNIK NIE POZWALA NA TO, 4 on mógł zniszczyć wątrobe aliksirami i alkocholem a nie WZW Oo, 5 nie dziw się jeżeli napisałeś jak Kali chcieć krowa, 6 tak tylko, że niektórzy gracze przyzwyczaili się, iż Geralt jest wiedźminem filozofem, a nie maczo, który nie ma sobie równych, a w 2 to z niego zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gęba wiesia wygląda jak skóra naciągnięta na pękniętą czaszkę ze światełkami w oczodołach i pokryta siwymi (a nie białymi) włosami, ale wygląda zabójczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować