Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #219: EK Gothic 4 – kto powinien ją wygrać?

47 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2011 o 18:35, queertin napisał:

Ode mnie, głos leci do Headbangerr za sentyment do Morrowinda ;)


Dziękuję bardzo :) Morrowind jest bez wątpienia grą, do której warto powracać wielokrotnie. Być może dzięki tej akcji również osoby, które jeszcze w niego nie grały, dadzą się przekonać do nadrobienia zaległości. Zwłaszcza, że oryginalny silnik gry ma już swoje lata i mimo, że trzyma klimat, to niektórych mógł już zwyczajnie odstraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 19:17, Headbangerr napisał:

Dziękuję bardzo :) Morrowind jest bez wątpienia grą, do której warto powracać wielokrotnie.
Być może dzięki tej akcji również osoby, które jeszcze w niego nie grały, dadzą się przekonać
do nadrobienia zaległości. Zwłaszcza, że oryginalny silnik gry ma już swoje lata i mimo,
że trzyma klimat, to niektórych mógł już zwyczajnie odstraszać.


Ja właśnie przechodzę kolejny raz Morrowinda (tym razem po angielsku), ale bez żadnych modów (nie licząc oficjalnych pluginów, patch project i code patch rzecz jasna). Jak dla mnie, to ta grafika daje ten specyficzny, cudowny Morkowy klimat. :)
Jednak trochę za ubogi Twój wpis, żeby zarobić głos, dlatego leci on do crackoosa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 20:59, MacJak napisał:

Ja właśnie przechodzę kolejny raz Morrowinda (tym razem po angielsku), ale bez żadnych
modów (nie licząc oficjalnych pluginów, patch project i code patch rzecz jasna). Jak
dla mnie, to ta grafika daje ten specyficzny, cudowny Morkowy klimat. :)
Jednak trochę za ubogi Twój wpis, żeby zarobić głos, dlatego leci on do crackoosa. ;)


Mnie tekst Crackoosa również się bardzo podoba. I mimo wszystko dziękuję za zainteresowanie :) A oryginalna grafika z Morrowinda rzeczywiście tworzy niepowtarzalny klimat. Przynajmniej wg tych, którzy odkrywali bogactwo tego świata zaraz po premierze gry. Sam pamiętam, jak się nią wtedy zachwycałem. Obawiam się jednak, że jeśli ktoś wcześniej nie miał z tą grą kontaktu, to odkrywając ją teraz, mógłby mieć mieszane uczucia, przez leciwą grafikę właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Errr, a czemu obrazek daliście z Prince of Persia (ten z 2008 roku)? Co to ma do czwartej odsłony Gothica (która, swoją drogą, psuje dobre imię serii)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za głosy! Wygrać będzie ciężko bo konkurencja silna jak zwykle. Świetne wpisy Sandro i Murdy a do tego Headbangerr i Morrowind.
BTW wstyd się przyznać Morrowind mi gdzieś umknął i... nie grałem do tej pory... ale na pewno się skuszę po tekście Headbangerra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 22:20, kotlecik5 napisał:

Sandro, masz mój głos. Masz identyczne podejście do gier co ja, i tekst też jest dobrze
napisany, i miło się czyta :)

Cieszę się, że ktoś to czyta :) Dzięki za miłe słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostra rywalizacja. Jeśli uda mi się to wygrać grę zrecenzuję i każdy inny przedmiot w edycji kolekcjonerskiej - jak to mi się podoba i sprawuje. Pozdrawiam i głosujcie! :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 10:29, Fomorian napisał:

Mój głos dla Sandro - bardzo dobrze napisany na temat zawsze na czasie.


Oczywiście chodziło mi o tekst dobrze napisany, a nie, że Sandro jest dobrze napisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 17:46, Plechnodrew napisał:

Mój głos na @Murde bo ma fajny nick


Ludzie trudzą się, by napisać dobre teksty, dzięki czemu potem trafiają do, jak to nazywam skrótem, piszczących gramsajtów, a tu głos za fajny nick -.-

Mam nadzieję tylko, że ktoś nie wpadł na pomysł tworzenia fake kont, aby wygrać. Wtedy to by było jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karfein, też mnie ten głupi żart zirytował z jego strony. Tak czy owak też się martwię, że ktoś może używać fake kont ale to i tak pewnie jest sprawdzane. Ja ich nie używam i jestem dumny z tego, że tyle osób za mną jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:13, Karfein napisał:

Mam nadzieję tylko, że ktoś nie wpadł na pomysł tworzenia fake kont, aby wygrać. Wtedy
to by było jeszcze gorzej.

Ja nawet nie namawiam znajomych aby na mnie głosowali - chcę zobaczyć ilu ludzi faktycznie czyta moje wypociny i je docenia :) Spodziewałem się około 3-4 głosów od stałych czytelników, a tu, cholercia, prawie 50! Dla mnie to już wygrana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować