Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anno 2070 oficjalnie zapowiedziane!

25 postów w tym temacie

Trochę się obawiałem tej gry jak usłyszałem pierwsze plotki na ten temat ale jak widać to nadal będzie stary dobry Anno ale po prostu w innych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze wkoncu zainteresuje sie ta seria, skriny naprawde ladne! Zwlaszcza styl milusi dla oka, narazie obchodzilem tego typu tytuly szerokim lukiem ale taki styl wlasnie lubie wiec moze sie skusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt bliska data jak na tak futurystyczny świat gry. Takie cuda jak na screenach będą raczej w ok. 2170, a nie 2070 :) Jestem prorokiem więc wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 19:06, KannX napisał:

Zbyt bliska data jak na tak futurystyczny świat gry. Takie cuda jak na screenach będą
raczej w ok. 2170, a nie 2070 :) Jestem prorokiem więc wiem.


Jakoś strasznie futurystycznie to nie wygląda. Porównaj sobie wygląd miast z początku XX wieku do teraźniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szok... można by pomyśleć, że to spóźnione prima aprillis
prawdę mówiąc wolałbym kolejne Anno w XVIII -XIX wieku - nie lubię takich futurystycznych klimatów :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, hm, hm... Cóż by tu powiedzieć. Przyłączam się do słów Laid''a, co do futurystycznych klimatów - choć może to być ciekawe. :D Ale i tak Anno 1701 najbardziej mi zapadnie w pamięci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik taki jak w 1404, i dobrze bo był ciekawy, z tym, że liczyłem na coś XII wiecznego ale nie przyszłość bo lekko nie trawię, no nic i tak pogram pewnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadne Anno nie grałem ale cieszy, że takim molochom jak Ubi opłaca się jeszcze takie gry wydawać :) Zwłaszcza, że jak na razie PC wydaje się być jedyną platformą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko " Anno 1404 " z dodatkiem ale na razie niewiele grałem ( za dużo gier ;) ) ale gra charakteryzuje się ładną oprawą graficzną i taka ... odprężającą rozgrywką
też nie przepadam za futuryzmem ale z drugiej strony: gram w C&C i Red Alert 3 oraz w DoW,więc i to strawię,choć wolałbym przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować