Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt: Inspiracją dla Wiedźmina 2: Zabójcy Królów był Demon`s Soul

18 postów w tym temacie

Demon''s Soul - Przeszedłem i do tej pory myśl o tej grze sprawia, że przechodzą mnie dreszcze. Nie mogli wybrać nic lepszego jak wzór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 21:39, kindziukxxx napisał:

Mogliby się wzorować i na Simsach, najważniejsze aby wszystko miało dobrą fabułę :D


Już widzę tych utopionych w basenie lub zamurowanych wiedźminów i dodatki Wiedźmin: Akcesoria - Moda H&M albo Własny Biznes xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gop powiedział również, że jego ekipa nie chciała odchodzić od tego, dzięki czemu zasłynęła część pierwsza, czyli wymagającego systemu walki oraz naprawdę poważnej i dojrzałej historii."

Historia to jeszcze jak cię mogę, ale wymagający system walki?! Sic transit gloria mundi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka wygląda zręcznościowo, coś jak nowe Dragon Age. Jednak ten tytuł interesuje mnie przede wszystkim ze względu na uniwersum i liczę na ciekawą, wielowątkową fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK!
Od kiedy przeszedłem Demon''s Souls (po raz trzeci) czekam na coś, co będzie chociaż odrobinę przypominało tę grę. A najchętniej to w ogóle dostałbym jakieś DLC, a potem kontynuację :D
No i nowe Armored Core koniecznie!
Uwielbiam From Software! Tworzą gry skierowane do wąskich grup, ale satysfakcjonują te grupy w stu procentach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 23:22, Snake08 napisał:

TAK!
Od kiedy przeszedłem Demon''s Souls (po raz trzeci) czekam na coś, co będzie chociaż
odrobinę przypominało tę grę. A najchętniej to w ogóle dostałbym jakieś DLC, a potem
kontynuację :D
No i nowe Armored Core koniecznie!
Uwielbiam From Software! Tworzą gry skierowane do wąskich grup, ale satysfakcjonują te
grupy w stu procentach!


Podobnie jak u mnie, z drugiej strony takiego Ninja Gaidena nie tknę, nie ten refleks już.
Z czegoś podobnego to jeszcze wiekowe Severance oraz Die by the Sword.
Teraz tak robią te slashery, że modele walki są prawie identyczne, te same mózgobójcze deja vu jak w CoDzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kolejna swietna wiadomosc! Demons souls jest swietna grą pod wieloma wzgledami, wyroznia się naprawde wysokim poziomem trudnosci, czego mi brakuje w wielu NOWYCH grach. Mam nadzieje, ze wiedzmak tez taki bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest podpierać swój produkt innym, który jak powszechnie wiadomo jest świetny. Pytanie tylko na ile takie zapewnienia są prawdziwe i pokrywają się z rzeczywistością.

Dobry marketing, tym bardziej, że ten tytuł padł już wielokrotnie z ust twórców W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować