Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina 2 raz jeszcze, tym razem bezpośrednio od wydawcy, nowe screeny są w pakiecie

110 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Niezależnie od tego, czy już znacie minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe Wiedźmina 2, czy nie, warto na nie zerknąć jeszcze raz, bo specyfikacja udostępniona przez wydawcę jest bardziej szczegółowa, od poprzednich.

Przeczytaj cały tekst "Wymagania sprzętowe Wiedźmina 2 raz jeszcze, tym razem bezpośrednio od wydawcy, nowe screeny są w pakiecie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby rekomendowane wymagania spełniam, ale szczerze wątpie że gra pójdzie płynnie na maxa :) A nowe screeny są niezwykłej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniam wymagania minimalne tyle, że z jednym wyjątkiem-mam radeona hd3650. W bad company 2, ac2 gram na full, w crysis 2 tez tylko cienie na medium. Oczywiście wszystko bez AA i w rozdzielczosci 1024:768. Troche martwie się o tego radka bo zamowilem pre-ordera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a za piątym od Krystyny z gazowni.
Też mnie to drażni. Potem będzie płacz bo nas w Polsce męczą tymi newsami i reklamami a na zachodzie teksty pokroju "wtf is Witcher?"...

Motyla noga, jednak chyba się przeliczyłem z minimalnymi. Athlon X2 4200+ to za mało i nawet GF 9600 GT tego nie zrekompensuje. Zrobiłbym upgrade PC gdyby nie handheld (PSP) i gry na niego, do tego lista gier, które wymagają wymiany bebechów, jet zbyt mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane spełniam pięciokrotnie, więc może zagram. Martwię się tylko o to, czy karta dźwiękowa podoła gdyż mam zintegrowaną :( No i nie wiem czy dostanę uprawnienia administratora na moim systemie, bym mógł bez problemu zainstalować grę. Myślę, że jak dzisiaj zacznę prosić rodziców, to na premierę będzie już wszystko dogadane :)

A tak na poważnie, to nigdy nie ufam cyferkom / literkom zamieszczonym na pudełku, tylko wolę sprawdzić na własnej skórze jak gra będzie się prezentowała na moim sprzęcie. Bo co mi po tym, że wiesiek się uruchomi jak będzie się poruszał z zawrotną prędkością 10 klatek na sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane spełniam, ale czy płynnie pójdzie to się okaże. Ogólnie scenery swietne tylko ten 2 najgorzej wyglada, twarze, jakos tu widac sztucznie wszystko, reszta super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest tak, że komputer nie spełnia wymagań minimalnych a i tak chodzi bardzo dobrze, o ile ktoś nie zamierza grać w wysokiej rozdzielczości z wszystkimi bajerami na full to może mieć dozę nadziei. Pamiętam jak się przejechałem na Crysisie 2, BC2, Bulletstormie-wymagały dużo mocniejszego sprzętu żeby grać w zadowalających wysokich detalach niż ja posiadam a wymagania były po prostu przesadzone. Mam nadzieję, że tak jest właśnie w przypadku wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i kupa... muszę się zastanowić na swoim pre orderem na EK, ponieważ niestety nie spełniam minimalnych :( Szkoda...:((( Po tym jak mnie zawiódł Dragon Age 2, miałem nadzieję, że w wieśka powalczę, a tu lipa. W co ja będę grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od chęci, czasu i umiejętności dev teamu. Weźmy na przykład Blizzarda - taki SC2 działa u mnie płynnie na ponad 2-letnim lapku HP dv5 w najwyższych detalach i w 4 v 4. Bad Company 2 również super, a przecież nie jest to platforma do współczesnych gier. Optymalizacja, mości państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komp kupiony 2 lata temu i już trochę ponad minimalne... Fuck :(
Dobrze że laptop też się jeszcze łapie... Ale patrząc na te wymagania już zaczynam się bać o Mass Effecta 3 :( Koniec z czasami gdy gry chodziły mi na full...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... Ostatni Wieśmiak też w zalecanych miał X1950, 8800 GT a chodził mi jak g...o. Nawet teraz przy 4890 potrafi sie niezle przypocic.

Zalecane to co znaczy? Full HD, AA, Filtrowanie tak? I do tego wystarczy 3-letni strup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować