Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina 2 raz jeszcze, tym razem bezpośrednio od wydawcy, nowe screeny są w pakiecie

110 postów w tym temacie

Zalecane czyli grasz z wszystkimi bajerami na max jakie gra oferuje. Minimalne czyli pograsz ale szału graficznego nie będzie, poniżej minimalnych może pójdzie ale nie licz na wiele klatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 16:01, Arutsuru napisał:

Na innym padzie, niz tym od Xpudla, nie da sie pograc?


Są różne programy do takich rzeczy, wystarczy w google poszukać. Sam grałem na padzie za 40zł w gry wymagające pada od XBoxa na PC, więc wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Idziesz z nami czy wolisz chędożyć jakąś dupkę?" :) Juz nie mogę sie doczekać by móc słyszeć wiecej takich tekstów.
A wymagania nie są złe. Ważne że pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 16:10, kotlecik5 napisał:

> Na innym padzie, niz tym od Xpudla, nie da sie pograc?

Są różne programy do takich rzeczy, wystarczy w google poszukać. Sam grałem na padzie
za 40zł w gry wymagające pada od XBoxa na PC, więc wiem :)


Próbowałem tych programików przy okazji Darksiders i Resident Evil 5... W koncu i tak musiałem na klawie grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 16:09, Gieszu napisał:

Zalecane czyli grasz z wszystkimi bajerami na max jakie gra oferuje. Minimalne czyli
pograsz ale szału graficznego nie będzie, poniżej minimalnych może pójdzie ale nie licz
na wiele klatek


Chyba się Pan pomylił. Na zalecanych chodzi płynnie i rozgrywka nie męczy. Inaczej nie było by w żadnej grze opcji ultra high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, patrząc na grafę w Crysis 2 (bez porównania lepsza niż wiesiek 2) i na rekomendowane wymagania Crysis 2 a potem na te z wieśka to można dojść do wniosku, że optymalizacja będzie kuleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 17:13, TobiAlex napisał:

Cóż, patrząc na grafę w Crysis 2 (bez porównania lepsza niż wiesiek 2) i na rekomendowane
wymagania Crysis 2 a potem na te z wieśka to można dojść do wniosku, że optymalizacja
będzie kuleć...


Po pierwsze,nie należy porównywać strzelanki z RPG
po drugie," Crysis 2 " wcale nie ma aż tak pięknej oprawy graficznej ( grę już ukończyłem ) jak to się wcześniej wszyscy spodziewali,po oczach wali blur a i teren działań gracza jest ograniczony ( co nie zmienia faktu że gra jest fajna ),w " Wiedźminie 2 " ma być otwarty świat bez doczytywań lokacji,wiele postaci na ekranie ( miasta,wioski ),więc i problemów zapewne będzie więcej niż w przypadku dosyć liniowego " Crysisa 2 "
podziw tym większy że w przypadku polskiej produkcji mamy do czynienia z nowym,autorskim silnikiem a Crytek po prostu dostosował swój silnik do konsol dając mu nowy,wyższy numerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna grafika, gdyby nie przesadzony pomarańczowy HDR we wnętrzach.
Ja swojego 4850OC 1GB będę sprzedawał niedługo. Jak ktoś zainteresowany to kontakt na Gramsajcie.
A ludzie się śmiali na co komu Quad i 1GB na GPU :D Przecież żadna gra tego nie obsługuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak strasznie... ale już muszę powoli myśleć nad zmianą sprzętu lub kupnem konsoli. Dwa lata na jednej optymalizacji to już chyba za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim "staruchem" nawet nie podchodzę. Najpierw muszę wymienić sprzęt, a dopiero potem zainwestuję w Wieśka - może wyjdzie jakaś wersja rozszerzona :)

PS. Na ostatnim screenie widać przenikającą przez tarcze broń - mam nadzieję, że takich błędów będzie jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wymagania sprzętowe podawane przez developerów w większości przypadków mają się nijak do realnych. Historia już nie raz to udowodniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przy tych wymaganiach to będzie pierwsza gra, która mi nie pójdzie :( Chociaż Crysis 2 śmiga, więc może jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wyjdzie na Xboxa (jestem tego pewien!), bo jak nie to dupa. Konsola dobra sprawa, kupujesz jedną i nie martwisz się o żaden upgrade przez... no do wyjścia następnej generacji. Co do screenów to grafika fajna, szczególnie podobają mi się skały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 15:52, KoD997 napisał:

Komp kupiony 2 lata temu i już trochę ponad minimalne... Fuck :(
Dobrze że laptop też się jeszcze łapie... Ale patrząc na te wymagania już zaczynam się
bać o Mass Effecta 3 :( Koniec z czasami gdy gry chodziły mi na full...

Nie bój nic. Mass Effect 3 to nadal Unreal Engine 3, więc powinien chodzić podobnie co Mass Effect 2 i masa innych gier na tym silniku. Bulletstorm przecież też na nim jest, a śmiga bardzo ładnie nawet na słabszych kompach. On raczej nie sprawia problemów. Natomiast to co jest w Wieśku 2, to jest zupełnie nowa technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 17:50, Savineer napisał:

Mam nadzieję, że wyjdzie na Xboxa (jestem tego pewien!), bo jak nie to dupa. Konsola
dobra sprawa, kupujesz jedną i nie martwisz się o żaden upgrade przez... no do wyjścia
następnej generacji. Co do screenów to grafika fajna, szczególnie podobają mi się skały.

No nie wiem. Przecież na 4850 (3 letnia low-endowa karta) w 1280x720 chodzą wszystkie gry w co najmniej 30 FPS (Nowe w większości na 50-80 FPS na full). Konsola to praktycznie zawsze minimalne detale z PC, do tego większość gier poza paroma wyjątkami ledwo wyciąga 30 FPS. Gdyby nie to, że muszę kupić monitor HD (1920x1080) do pracy i komfortowa gra to dla mnie 60 FPS to z obecną konfiguracją bym pograł spokojnie do końca obecnej generacji konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować