Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina 2 raz jeszcze, tym razem bezpośrednio od wydawcy, nowe screeny są w pakiecie

110 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2011 o 19:17, Lfdracon napisał:

Ponawiam pytanie o zgodność gry z Dualshockiem 3 skonfigurowanym przez DS3 Tool.


Uderzaj w tym temacie, masz większa szansę na odpowiedź w 100% pewną z pierwszej reki :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&u=372

Wydaje mi się, że na razie potwierdzono tylko zgodność z kontrolerem x360 i wszystkimi jego odpowiednikami [chociaż pewnie i inne pady będą śmigać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 19:01, Pietro87 napisał:


> jakbyś był w temacie to byś wiedział że na corei7 i HD 5870 góra medium była grywalna

> ta beta.

Ta a na starym quadzie [2.2ghz] i "demonie szybkości" gf9800 trzymała 22 fpsy na max....
Widać bardzo w temacie jesteś =)

ta zapomnialem napisac chodzi o laptopa ps q8300 ma takty domyślne 2.5 Ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, ten laptop chyba powinien go pociągać na full przynajmniej tak jak ten quad i 9800setka pociągała go na stacjonarce, więc dramatu aż takiego nie ma [bo można liczyć na ewentualne mieszanie opcjami - jak zniżenie cieni czy aa, czyli miksowanie grafy bez znacznych cięć najważniejszych wodotrysków, lub ewentualne patche jak gra będzie bardzo wujowo zoptymalizowana]


P.S.
Fakt w teście był użyty Q8300, musiałem coś pomieszać[coś mi utknęło, że to było grane na quadzie taktowanym 2.2], ale mniejsza o większość =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę takie bzdury w wymaganiach to się zastanawiam czy oni myślą zanim coś tam napiszą.

"1 GB RAM, wspierająca Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce GTX260 lub ATI Radeon HD4850)"

GTX260 nie ma 1G tylko 896 MB, a HD4850 ma tylko 512MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim oskarżysz kogoś o wypisywanie bzdur, upewnij się czy sam ich nie wypisujesz. Ilu producentów karty, tyle specyfikacji. Zaskoczony?

20110512212715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć na jakim (niskim) sprzęcie komfortowo gra? Ja spełniam wymagania minimalne, ale przy niskiej rozdzielczości oraz najmniejszych detalach przy szturmowaniu zamku mam 15-18 klatek. I to ma być ta słynna optymalizacja która pozwala komfortowo grać na minimalnych wymaganiach? :/ Po prostu nie da się grać, jestem mega rozczarowany bo Mass Effect 2 śmigało aż miło a Wiedźmin chodzi beznadziejnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
A na tym sprzęcie pójdzie W2? Jeśli tak, to na jakich ustawieniach:
- wysokie - płynne / spokojnie można grać / niegrywalne
- średnie - płynne / spokojnie można grać / niegrywalne
- niskie - płynne / spokojnie można grać / niegrywalne

Konfiguracja:
- Procesor Intel Core i5-2410M (2.30 GHz)
- RAM 8192 MB
- Grafika GeForce GT 540M (1024 MB DDR3)

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować