Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. - najbardziej oczekiwana gra FPP roku już w sprzedaży!

121 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2005 o 15:50, spec_naz_ist napisał:

5cd, mój boże jest wersja na DVD?


Niema. Bylo to pytanie juz w kilku watkach. Nom to tylko czekam :D juz jutro albo w sobote bede gral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z gierą do domku, ale czekam, aż przyjdzie serwisant i mi GF`a 6600 GT założy :] Chodziłem po całej Wawie, ale w Arkadii było... Mam nadzieję, że to stówa wydana dobrze - jak dla mnie - tak jest ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak po jakiś 5 godzinach grania jak dla mnie 9/10. Jeżeli macie mocny sprzęt (sygeruje R9700+, 512RAM+,Proc AMD XP 2200+ jako minimum) to można cieszyć sie przy dobrej grafice i rozsądnym fps''ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mi naprawdę żal, właśnie obejrzałem końcowy etap "epilog" tej gry. Całość jest zarypista. Jak tylko pojawi się w moim MPIK-u to kupuję bez zastanowienia i gram jeszcze raz. Zobaczymy jak w polskiej, kinowej wersji. Choćbym chleba nie jadł i wódki nie pił. Mam 50 lat, ale to mnie grzeje.:))
A na stoliku obok blaszaka czeka DVD z Quakiem IV. Zostawiam go na jutro teraz czas skończyć flaszkę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 17:06, Mr_Hyde napisał:

LOL. Milo a ja dalej od cd-projektu nie dostalem paczki (a miala byc niby w dniur premiery czy dzien przed)


3dni od dnia wysylki. Czyli moze bedzie w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurierska dochodzi dzień po wysłaniu (czyli moze jutr :D), a zwykła poczta to do 3 dni (poniedzialek). Także nie rozumię problemu z 5CD, przecież to to samo co na DVD tylko, że w większej skali :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 17:06, Mr_Hyde napisał:

LOL. Milo a ja dalej od cd-projektu nie dostalem paczki (a miala byc niby w dniur premiery czy dzien przed)


witam,

zamowienia pre-orderowe z gra fear powinny juz docierac do Waszych domkow, a wiekszosc zapewne juz dotarla.
chcialbym jednak zaznaczyc, ze w przypadku zamowien w pre-orderze nie obiecujemy dostawy przed
premiera gry! Oczywiscie, gry wysylamy najwczesniej jak to jest mozliwe, czyli kiedy mamy tytul juz na magazynie,
niemniej termin, kiedy otrzymasz przesylke uzalezniony jest od metody dostawy.
w przypadku wyboru najtanszej metody, na paczuszke z gra trzeba jednak 1 lub 2 dni cierpliwie poczekac :)

caly czas tez pracujemy nad tym, aby bylo jeszcze lepiej z dostawa, szczegoly podamy po dopieciu i przetestowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) nie chcialbym martwic tych, ktorzy zamowili dostawe kurierem... wlasnie minal drugi dzien od kiedy zamowilem gre z gram.pl - dostawa kurierem. paczki ani sladu, mimo ze wyszla z magazynu 18.10

co wiecej wg informacji o sledzeniu paczki na stronach mastrerlinku moja przesylka zekomo wczoraj zostala uzgodniona na dostawe w pozniejszym termine - dzisiejszym. tylko nie bardzo wiem z kim to bylo ustalane, bo nie ze mna. i kuriera dzisiaj tez nie bylo.

wiec jesli ktos bedzie mial takie szczescie jak ja, to gre zamowiona w preorderze dostanie w poniedzialek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co juz ci przyslali ? Oo czy z torenta masz :p

Przysłali ;P. Oryginalna, nowiutka, pachnąca polska wersja. Gra jest rewelacyjna. Zmartwił mnie tylko jeden fakt. Przy P4 3,8 z HT i GF 6600 GT nie chodzi płynnie na pełnych detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować