Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. - najbardziej oczekiwana gra FPP roku już w sprzedaży!

121 postów w tym temacie

Właśnie doszła! :) Instaluje się. Co do pakowania to mam tylko jeden zarzut. ząbki trzymające płytki są u mnie połamane:/ Po jednej i po drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 16:51, Chronom napisał:

Właśnie doszła! :) Instaluje się. Co do pakowania to mam tylko jeden zarzut. ząbki trzymające płytki są u mnie połamane:/
Po jednej i po drugiej stronie.

U mnie nie sa plamane, ale przy plytach 1 i 2 sa luźne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 14:44, GeoT napisał:

Mniej nerwów przyjacielu :) Czy ja napisałem
coś sprzecznego? Funkcja ta działa dokładnie tak jak piszesz. Podałem to info bo u niektórych może mieć to spory wpływ na
wydajność. I tyle. Pozdro.


OK, OK, nie denerwuję się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 16:51, Chronom napisał:

Właśnie doszła! :) Instaluje się. Co do pakowania to mam tylko jeden zarzut. ząbki trzymające płytki są u mnie połamane:/
Po jednej i po drugiej stronie.

Zawsze możesz wymienic na inna na swoim koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:31, kubunia napisał:

Ja daleko nie jestem ale już parę razy tą wredną paskude widziałem :P

A tak mniej wiecej gdzie jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś z was patcha, o którego gra sie upomina przy 1-wszym włączeniu? Ja wole nieinstalować, bo mi jeszcze gre zangielszczy, a spolszczenie jest git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za beznadzieja!!! Miała być paczuszka dziś i nic!!! Do tego patrze w meilu i w mailu potwierdzającym zniknoł mi numer mieszkania. Mam nadzieje, że wogóle dojdzie bo jak nie to się naprawde zawiode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zainstalowałem patcha i jest wszystko w git :D a tak wogóle to czym się różni wersja zamówiona przez neta od tej ze sklepu bo widze że kazdy tak narzeka że jeszcze nie doszło że pudeło obite jeszcze tylko brakowało żeby komuś jakiejś płytki brakowało :P , nie lepiej było iść w dzień premiery i kupić w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem jakiś czas temu F.E.A.R w gram.pl. Nie oszczędza się 30zł, ponieważ trzeba odjąć od tego koszt przesyłki priorytet (15zł) lub zwykła paczka (12zł). Wybrałem priorytet by dostać gre jak najszybciej, lecz gra nie doszła w ten dzień co powinna... nie otrzymałem dziś tak upragnionej paczki. Fajnie było by, gdyby PRE-ORDER był wysyłany dzień przed premierą. Czuje się zniesmaczony czytająć komentarze typu "mam już gre", a co z zamówieniami. Ale spoko czekam... mam nadzieje, że bedzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem grę w sklepie. Przyszedłem, chce zainstalować. A tutaj w połowie instalacji komp i się zawiesza... no cóż - zdaża się. Usunąłem pliki - instaluje drugi raz. Tym rezem bez problemów. Jednak chocicaż instalacja przebiekgła pomyślnie nie mogę odpalić gry ponieważ nie mam zainstalowanego pliku FEAR.exe!!!!!! Odinstalowałem, zainstalowałem jeszcze raz i znów ten sam błąd! Miał ktoś tak? Porszę, pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 21:46, Ninel napisał:

Ja kupiłem grę w sklepie. Przyszedłem, chce zainstalować. A tutaj w połowie instalacji komp i się zawiesza... no cóż - zdaża
się. Usunąłem pliki - instaluje drugi raz. Tym rezem bez problemów. Jednak chocicaż instalacja przebiekgła pomyślnie nie
mogę odpalić gry ponieważ nie mam zainstalowanego pliku FEAR.exe!!!!!! Odinstalowałem, zainstalowałem jeszcze raz i znów
ten sam błąd! Miał ktoś tak? Porszę, pomocy!!!


Rozwiązanie jak zwykle znajdziesz w dziale Pomocy Technicznej:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=284&p=565

Jak macie jakiś problem z grą, sprawdzcie najpierw tam (po to jest ten dział, jest on dla Was, a nie dla nas). Jak jakiegoś problemu tam nie ma, to najlepiej przesłać do nas zrzut ekranu z ewentualnym komunikatem i konfiguracją sprzętową, postaramy się go jak najszybciej rozwiązać (niestety będzie trzeba poczekać do poniedziałku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wyluzujcie, no ludzie, paczka dojdzie na 100%, jak nie jutro to w poniedziałek, jak nie ww pon., to we wtorek. " > Zamowiliscie to dostaniecie. :D
łatwo ci mówić "wyluzujcie" już masz gre i możesz sie nią cieszyć a niektórzy muszą czekać i czekać ... to jest S.T.R.A.S.Z.N.E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 22:26, Vixerin napisał:

> Wyluzujcie, no ludzie, paczka dojdzie na 100%, jak nie jutro to w poniedziałek, jak nie ww pon., to we wtorek. " > > Zamowiliscie to dostaniecie. :D
łatwo ci mówić "wyluzujcie" już masz gre i możesz sie nią cieszyć a niektórzy muszą czekać
i czekać ... to jest S.T.R.A.S.Z.N.E

Ja wiem że to człowieka denerwuje, ale wytrzymaj jeszcze te pare godzin i jutro zapewne bedziesz sie cieszyc F.E.A.R., cierpliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować