Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. - najbardziej oczekiwana gra FPP roku już w sprzedaży!

121 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2005 o 22:35, Vixerin napisał:

Mam taką nadzieję :)

W zamowieniach masz napisane (tak mysle) ze paczka dojdzie 22-23 października także jeszcze jeden dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj, skończyłem dzisiaj. I jestem z tego powodu niesamowicie zawiedziony. Gra jest niesamowicie krótka. Jej przejście zajeło mi 10-11 godzin. To za mało. Nie ma tutaj porównania z takimi tytułami jak Half Life 2 czy Far Cry, gdzie aby przejść grę, potrzebne było znacznie więcej czasu. Z drugiej strony 99 PLN wydaje sie rozsadna ceną za taką ilość rozrywki, efekty specjalne i wspaniały "bullet time". Pozostałe spostrzeżenia. Świetna fabuła. Grafika nie powala tak, jak robił to Far Cry czy Half life 2. Jestem w stanie stwierdzić nawet, że jest średnia. Ok, grałem na średnich teksturach, wszystko inne było ustawione prawie maksywalnie (z wyjątkiem wygładzonych cieni i antialiasingu). Jeśli ktoś dysponuje 2GB RAMu i GF 7800GTX, grafika z pewnością zapiera dech w piersiach. Na moim GF 6600GT nie zaparła. Grywalność niesamowicie wysoka. Otoczenie niestety bardzo schematyczne i powtarzalne, kilka razy miałem swoiste deja vu.
Jeśli chcesz dobrze (aczkolwiek krótko) się bawić, kupuj w ciemno. Jesli liczysz na długie godziny, dni, spedzone przed monitorem - zastanów sie przed zakupem. FEAR jest jak fast food - zjesz mało, ale czujesz się syty. Na jakis czas.
Moja ocena to 7+. Szkoda, że tak szybko się skończyło. Czuje ogromny niedosyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem troszku zawiedziony :( gre zamówiona, ale jeszcze jej nie dostałe. Zastanawiam się teraz czy opłaca się zamawiać :/ paczki miały być dzień po premierze, a moja jak przyjdzie, to bedzie dopiero w poniedziałek a to bedzie już 24 X 2005. Naprawde świetnym serwisem jest CDP, ale mogli zadbać jakoś o te przesyłki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moim zdaniem single player to tylko "dodatek" gry, liczy sie multi player tak jak hl2 przeszedłem jak dobrze pamietam z 5 może 6 razy w pare dni i na tym sie skonczyło a counter-strike source gram juz rok (wczesniej męczyłem starego dobrego cs''a prawie 2 lata) z Fear będzie to samo, przejdę gre na wszysykich poziomach a zabawa zacznie sie dopiero w multi. Bo jeżeli miałbym nawet te 99zl co moim zdaniem nie jest dużo przeznaczyc na samego singla to wogole gry bym nie kupował, a tak samo bedzie z q4. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 19:29, aope napisał:

Kupiłem wczoraj, skończyłem dzisiaj. I jestem z tego powodu niesamowicie zawiedziony. Gra jest niesamowicie krótka. Jej
przejście zajeło mi 10-11 godzin. To za mało. Nie ma tutaj porównania z takimi tytułami jak Half Life 2 czy Far Cry, gdzie
aby przejść grę, potrzebne było znacznie więcej czasu. Z drugiej strony 99 PLN wydaje sie rozsadna ceną za taką ilość rozrywki,
efekty specjalne i wspaniały "bullet time". Pozostałe spostrzeżenia. Świetna fabuła. Grafika nie powala tak, jak robił to
Far Cry czy Half life 2. Jestem w stanie stwierdzić nawet, że jest średnia. Ok, grałem na średnich teksturach, wszystko
inne było ustawione prawie maksywalnie (z wyjątkiem wygładzonych cieni i antialiasingu). Jeśli ktoś dysponuje 2GB RAMu i
GF 7800GTX, grafika z pewnością zapiera dech w piersiach. Na moim GF 6600GT nie zaparła. Grywalność niesamowicie wysoka.
Otoczenie niestety bardzo schematyczne i powtarzalne, kilka razy miałem swoiste deja vu.
Jeśli chcesz dobrze (aczkolwiek
krótko) się bawić, kupuj w ciemno. Jesli liczysz na długie godziny, dni, spedzone przed monitorem - zastanów sie przed zakupem.
FEAR jest jak fast food - zjesz mało, ale czujesz się syty. Na jakis czas.
Moja ocena to 7+. Szkoda, że tak szybko się skończyło.
Czuje ogromny niedosyt...

W internecie słyszałem że ma wyjśc dodatek do FEAR także nie jest tak źle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 21:25, kubunia napisał:

Hmmm moim zdaniem single player to tylko "dodatek" gry, liczy sie multi player tak jak hl2 przeszedłem jak dobrze pamietam
z 5 może 6 razy w pare dni i na tym sie skonczyło a counter-strike source gram juz rok (wczesniej męczyłem starego dobrego
cs''a prawie 2 lata) z Fear będzie to samo, przejdę gre na wszysykich poziomach a zabawa zacznie sie dopiero w multi. Bo
jeżeli miałbym nawet te 99zl co moim zdaniem nie jest dużo przeznaczyc na samego singla to wogole gry bym nie kupował, a
tak samo bedzie z q4. pozdro

Wydać na FEAR 99 zł to nie to samo co na Quake- 223 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 21:52, graczomaniak napisał:

Wydać na FEAR 99 zł to nie to samo co na Quake- 223 zł


A kto ci każe na Q4 tyle wydawać? Będzie jak z Doom 3 - polska wersja za ok. 99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam problem po zainstalowaniu patcha 1.01 do FEAR nie moge uruchomic gry. :(
Jest napisane: ''NIE MOZNA AKTYWOWAC MODUŁY ZABEZPIECZEŃ. NIE MOZNA URUCHOMIC PROGRAMU!!!!!
Co ja mam zrobic. Panie boże :< Mam grę oryginalna oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 23:14, Xerwer napisał:

> Wydać na FEAR 99 zł to nie to samo co na Quake- 223 zł

A kto ci każe na Q4 tyle wydawać? Będzie jak z Doom 3 - polska
wersja za ok. 99zł


a jak ci sie sie nie spieszy to mozesz poczekac i kupic za 39 :) :) to pokazuje ile warte sa te gry :( taki doom 3 to dno totalne i po q4 nie spodziewam sie niczego wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Hmmm moim zdaniem single player to tylko "dodatek" gry, liczy sie multi player tak jak hl2 przeszedłem jak dobrze pamietam z 5 >może 6 razy w pare dni i na tym sie skonczyło a counter-strike source gram juz rok (wczesniej męczyłem starego dobrego cs''a prawie 2 >lata) z Fear będzie to samo, przejdę gre na wszysykich poziomach a zabawa zacznie sie dopiero w multi. Bo jeżeli miałbym nawet te >99zl co moim zdaniem nie jest dużo przeznaczyc na samego singla to wogole gry bym nie kupował, a tak samo bedzie z q4. pozdro

Multiplayer w FEAR jest naprawdę ok. Bardzo, bardzo dynamiczny. Serwerów też już trochę jest. Niemniej nie ma co porównywać tego z CS:S, to zupełnie inne gry. CS to klasa sama w sobie, też gram w niego już bardzo długo i jakoś nie chce mi się znudzić ;-)
Autorzy FEAR mówili, że chcieli stworzyć "film" i jeśli na to patrzeć, to single bardzo się udał. Jest bardzo filmowy.
Brawa dla CDProjekt za jakość wydania. Dodatki na 5 płycie są rewelacyjne (pomimo tego, że tylko 2). Oglądając film o Almie miałem totalne deja vu z ringiem :) Natomiast film o tworzeniu to rewelacja. I polski lektor. CDProjekt - pierwsza klasa.
Ogólnie więc grę polecam - można grać kilka razy, nie jest to gra na jeden raz, każda rozgrywka jest inna, dzięki rewelacyjnemu AI przeciwnika (ktoś pisał, że to skrypty - nie to nie są skrypty :) ). Jeśli ktoś w FPP szuka akcji - migiem do sklepu :-)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 23:14, Xerwer napisał:

> Wydać na FEAR 99 zł to nie to samo co na Quake- 223 zł

A kto ci każe na Q4 tyle wydawać? Będzie jak z Doom 3 - polska
wersja za ok. 99zł

Ta tylko że Q4 jest cały po angielsku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 11:48, aope napisał:

>Ludzie mam problem po zainstalowaniu patcha 1.01 do FEAR nie moge uruchomic gry. :(
>Jest napisane: ''NIE MOZNA AKTYWOWAC
MODUŁY ZABEZPIECZEŃ. NIE MOZNA URUCHOMIC PROGRAMU!!!!!
>Co ja mam zrobic. Panie boże :< Mam grę oryginalna oczywiście

Zerknij
tutaj:
http://support2.vugames.com/vug/answer.aspx?ID=7337

Pozdrawiam

niestety nic nie dalo kur....cze no!!!!!!!!!!! Ludzie pomocy plosie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i dość krótki ale zabawa przednia. A co do aope, oczywiście nie ma co multi Fear porównywać do sourca i wątpie oczywiście moim zdaniem czy przez najbliższy czas coś cs''s dorówna pod względem rozrywki po necie :D a i jeszcze taki mały szczegół bo nie wiem w czym te filmy na 5 płytce otworzyć :P z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to zaczyna powoli irytować: chyba ze trzy razy pisałem do działu Handlowego zwracając uwagi na różne nieścisłości dot. mojego zamówienia - w końcu część z nich poprawiono, ale.... Grę zamówiłem bodaj 6 października. Przewidywana data dostawy: 10-12 października - dziwne nie? Teraz nawet nie wiem kiedy mają zamiar to do mnie wysłać bo chyba nie mają wehikułu czasu (a może ktoś tu za dużo naoglądał się pewnej trylogii Zemeckisa...). Więcej nie popełnię takiego błędu, tym bardziej że w media markcie widziałem FEAR''a praktycznie za tę samą cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować