Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Przebudzenie Dantego... ]-[ Devil Mav Cry ]-[

173 postów w tym temacie

A ta gra to u mnie pozycja obowiązkowa numer jeden, gdyż grałem w poprzednie części i nawet były fajne a tutaj po screenach widzę, że ta gra będzie hitem;) Na screenach widzę fajne ciosy a postacie maja nawet ciekawe ubranie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wam :) mam jakiś błąd z grafiką i padem jeśli chodzi o pada to analogi są przestawione a strzałki w nim wo gule nie działają. Reszta jest dobra. Daje screeny. W grze grafika nie działa poprawnie jak widzicie menu i inne rzeczy działają oprócz gry :( prawie cały ekran jest ciemny tylko czasem widać światła lub kose potwora(jak widać na screenie)

20070920160443

20070920160457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: gdzie znajdują się save''y z gry. Czy jest to plik save0.sav w głównym katalogu gry?? Bo muszę odinstalować, a doszedłem już do połowy i nie chce grać od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie działa konfigurator pada w plikach gry? Po odpaleniu wita mnie komunikat: wystąpił błąd z aplikacją GPadCfg. :/ Na klawie da się grać, ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem po krotkim seansie z DMC 4 :D Niestety tylko wersja demo, sciagnieta z Playstation Store :) Gra miazdzy, Nero szalony, nie opedza sie od potworow :D Tylko te w demie jakies nieruchawe, ani razu nie dostalem :P W demku sa 2 misje, jedna to typowa rzeznia, drugiej jeszcze nie gralem :P Trzeba bedzie ta gre zakupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 23:46, Harasisi napisał:

właśnie zassałem demko dmc 4 w xbox live

I jak wygląda?? Opłaca się?? Musze w mocniejszy piecyk zainwestować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:06, Shadow SSJ Warrior napisał:

> właśnie zassałem demko dmc 4 w xbox live
I jak wygląda?? Opłaca się?? Musze w mocniejszy piecyk zainwestować:D

grafika jest fajna
opłaca się tylko czegoś mi brakuje :/
ale tak to demko ocenię na 9/10
zaraz se jeszcze raz zagram w dmc 4 i postaram ci odpowiedzieć czego mi brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:11, Harasisi napisał:

o co chodzi z tym nero
dantem wiem że to jacyś goście :P
ale nie wiem czemu sporo osób nie może znieść że to nie steruje się dantem :P

Nero syn Dantego, Dante dostajesz ok połwy gry DMC4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:47, Mroku21 napisał:

> Nero syn Dantego
Można wiedzieć skąd to wiadomo? Bo jestem bardzo ciekawy :P


Może dante z Lady z 3 sie związał;] takie moje przypuszczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:47, Mroku21 napisał:

> Nero syn Dantego
Można wiedzieć skąd to wiadomo? Bo jestem bardzo ciekawy :P


W kiljku tematach na forach możesz znaleść pogłośkę tą;)

Wiadomo tylko tyle, że Nero odziedziczył niezwykłe talenty po ojcu (Podobnie jak Dante po Sparadzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 21:01, Mroku21 napisał:

Ok dzięki, ciekawie się to zapowiada :P


Zobaczymy jeszce ;D DMC jest dobrą grą, mam nadzieję, że Capcom 4 nie skrzaczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiła mnie ta gra i mam w planach ją zakupić bynajmniej nie czwartą część tylko pierwszą wydaną na PC.
Teraz zwracam się do was.Która część DMC była pierwsza na PC i czy jeśli chciał bym poznać wszystkie aspekty fabularne to kupić ową pierwszą na PC?
Proszę o odpowiedź.
No i jeśli DMC 1 i 2 nie było wydane na PC to może mógł by ktoś dać spoiler i opisać?
Plose;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie już coś o wymaganiach Devil may cry 4?Bo nie wime czy da rade na moim sprzecie a jest to pozycja obowiązkowa dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam pytanie... Gdy wlacze gre wszystko jest ok tylko ze kiedy wlacze jakas misje to nie moge uzywac miecza (przycisku domyslnego "J") i broni palnej (domyslnie: "I")... Wie ktos moze jak zrobic, by dzialaly? Napewno jest jakies rozwiazanie bo padem nie gram tylko klawiatura, i kiedy pierwszy raz wlaczylem gre z kolega wszystko dzialalo, ale gdy wylaczylem to nastepnym razem tylko moglem uzywac "L" czyli spec. akcji ... Wiec jeszcze raz zapytam... Co Trzeba Zrobic, By Przycisk "J" i "I" dzialaly poprawnie? CHODZI O DMC 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować