Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Przebudzenie Dantego... ]-[ Devil Mav Cry ]-[

173 postów w tym temacie

Czy ktoś coś wie o komputerowej wersj Devil May Cry 3?? Wersja na PS2 była świetna, zaś na kompa ma być rozszerzona według zapowiedzi UbiSoft.
Bardzo chętnie bym pograł w Devil May Cry® 3: Dante''s Awakening Special Edition na swoim PC, tylko czy CD Projekt wyda tą znakomitą gre w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 10:17, Shadow SSJ Warrior napisał:

Czy ktoś coś wie o komputerowej wersj Devil May Cry 3?? Wersja na PS2 była świetna, zaś na
kompa ma być rozszerzona według zapowiedzi UbiSoft.
Bardzo chętnie bym pograł w Devil May Cry® 3: Dante''s Awakening Special Edition
na swoim PC, tylko czy CD Projekt wyda tą znakomitą gre w polsce?


Ale jak zostanie rozwiązane sterowanie. Na klawiaturze w gry konsolowe gra się dość niewygodnie, a nie każdy ma pada.
Ogólnie jestem mile zadowolony że DMC będzie wydany na PC, nareszcie będę mógł sobier pograć w jakąś konsolową kultową grę na moim piecu :) Jeszce niech tylko zrobię pecetowoą wersję FF X i X-2 to Square Enix będę w stopy całował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ta gra jest ewidentnie przeznaczona na pada. W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby dystrybutor powtórzył ten sam krok, jaki zrobiła Manta kilka lat temu z dorzuceniem (bądź co bądź nienajlepszego) pada do pudełka z grą "Polska Gooola".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:06, lurynowicz napisał:

Masz rację, ta gra jest ewidentnie przeznaczona na pada. W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby
dystrybutor powtórzył ten sam krok, jaki zrobiła Manta kilka lat temu z dorzuceniem (bądź co
bądź nienajlepszego) pada do pudełka z grą "Polska Gooola".


Nie ma się co dziwić - gra konsolowa jest głównie na pada robiona. A w DMC bym sobie z chęcią zagrał (czy wcześniejsze wersje CDProjekt wydał ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:29, Karlak napisał:

Nie ma się co dziwić - gra konsolowa jest głównie na pada robiona. A w DMC bym sobie z chęcią
zagrał (czy wcześniejsze wersje CDProjekt wydał ??)


O ile się nie mylę to poprzednie części nie zostały na PC wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:40, Latniak napisał:

O ile się nie mylę to poprzednie części nie zostały na PC wydane.


Szkoda:( Obejrzałem kiedyś zwiastun (chyba 2 części) i mi się główny bohater tak spodobał, że od tej pory szukam, gdzie możnaby grę na PC-ta kupić. W tym momencie mnie załamałeś. Trudno. Kupie 1 część i emulator do PS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:44, Karlak napisał:

Szkoda:( Obejrzałem kiedyś zwiastun (chyba 2 części) i mi się główny bohater tak spodobał,


nie grałem ale druga cześć była podobno najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla seri DMC warto kupić PS2...jak tak zrobiłem i nie żałuje :D
A żeby zagrać czeba bedzie kupić dobrego pada i napewno wymaganie też bedą wysokie, a na konsolce nie musisz sie martwić o to :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:44, Karlak napisał:

Kupie 1 część i emulator do PS-a.


Bedzie drobny problem gdyz 1 czesc serii zostala wydana na PS2 :-) a dzialajacego plynnie z wszystkimi grami emu tej platormy nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 20:53, Kermit 13 napisał:

Dla seri DMC warto kupić PS2...jak tak zrobiłem i nie żałuje :D
A żeby zagrać czeba bedzie kupić dobrego pada i napewno wymaganie też bedą wysokie, a na konsolce
nie musisz sie martwić o to :]


Nie zgadzam się z tobą, efekty gra może gra ma fajne, wartką akcje, ale jest już przestarzała. Co tu kryć w dobie Obliviona to raczej do tego AŻ takiego kompa nie trzeba:] Myśle że spokojnie wystarczy zwykły przeciętniak oraz oczywiście obowiązkowo pad bo bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:30, MastAlol napisał:

Nie zgadzam się z tobą, efekty gra może gra ma fajne, wartką akcje, ale jest już przestarzała.
Co tu kryć w dobie Obliviona to raczej do tego AŻ takiego kompa nie trzeba:] Myśle że spokojnie
wystarczy zwykły przeciętniak oraz oczywiście obowiązkowo pad bo bez tego ani rusz.

Nie do końca się z tobą zgadzam Onimusha 3 też była przestarzała ,ale u siebie nie moge w to grać bo moja karta nie obsługuje pixel shader 2.0 z DMC3 i Res4 pewnie będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:30, MastAlol napisał:

Nie zgadzam się z tobą, efekty gra może gra ma fajne, wartką akcje, ale jest już przestarzała.
Co tu kryć w dobie Obliviona to raczej do tego AŻ takiego kompa nie trzeba:] Myśle że spokojnie
wystarczy zwykły przeciętniak oraz oczywiście obowiązkowo pad bo bez tego ani rusz.

Grafika może być przestarzałą owszem, ale klimat, fabuła, akcja nie no panowie przecież ta gra nie jest z początku lat 90tych :-P Ja sie nadal zagrywam w takie gierki jak Baldurs Gate, Fallout 2, Unreal/Unreal Torunament i jakoś nie sądzę żeby były przestarzałe, mają swój klimat i wogóle są bardzio fajne :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:30, MastAlol napisał:

Nie zgadzam się z tobą, efekty gra może gra ma fajne, wartką akcje, ale jest już przestarzała.
Co tu kryć w dobie Obliviona to raczej do tego AŻ takiego kompa nie trzeba:] Myśle że spokojnie
wystarczy zwykły przeciętniak oraz oczywiście obowiązkowo pad bo bez tego ani rusz.


A co w niej jest przestarzałego ??|Dalej jest wzorem dla wielu gier akcji/sieczki na psa :]
Jak napisał Warrior Within czeba bedzie miec dobrego kompa, a przeciez nie wszystkim Oblivion chodzi :P

P.S.
A grałes chociaż w DMC3 ??:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:36, Hubi Koshi napisał:

> Nie zgadzam się z tobą, efekty gra może gra ma fajne, wartką akcje, ale jest już przestarzała.

> Co tu kryć w dobie Obliviona to raczej do tego AŻ takiego kompa nie trzeba:] Myśle że
spokojnie
> wystarczy zwykły przeciętniak oraz oczywiście obowiązkowo pad bo bez tego ani rusz.
Grafika może być przestarzałą owszem, ale klimat, fabuła, akcja nie no panowie przecież ta
gra nie jest z początku lat 90tych :-P Ja sie nadal zagrywam w takie gierki jak Baldurs Gate,
Fallout 2, Unreal/Unreal Torunament i jakoś nie sądzę żeby były przestarzałe, mają swój klimat
i wogóle są bardzio fajne :-]


Jeśli uważnie przeczytałeś mój post to można wywnioskować że chodziło mi o grafike :] Dla mnie gry są przestarzałe po ok 5 miesiącach po wydaniu premierowym, ale wcale im nie ujmuje że są złe wręcz przeciwnie sam ok miesiąca temu grałem w Heroes Of Might and Magic I !!! Gra sprzed 11 lat a gralem przynajmniej 3 godzinki dziennie :) a co do gry to jak widziałem 1,2 i Onimushe 3 (którą BTW mam na konsole) grafika nie zachwyca, a przecież onimusha byla wypuszczona o ile sie nie myle w 1 roku co DMC3. Więc swoje zdanie mam, ale też możliwe też że przy konwersji na kompa podwyższyli rozdzielczość i polepszyli tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już pod koniec i gra jest naprawdę fajna :) Nie nudzi się i fabuła wciąga. A przerywniki między misjami są wspaniale wyrezyserowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Devil May Cry 3: Edycja Specjalna. Jestem w piątej misji i nie wiem co mam zrobić. Pokonałem tego błazna i przeniosłem się do sali znajomej z poprzedniego poziomu. Tam znalazłem jakąś włócznię, włożyłem ją w kołowrot i podnisła mi się kaltka. Wziąłem to co było w środku (chyba metalowa dusza czy coś) i nie mam pojęcia co robić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z tą grą drobny problem, otóż, gram na padzie manty (taki za 60 złociszy pad pod konsolę ale ma jeszcze taki rozidzielonoy kabel pod USB) i sterowanie mam jakieś takie dziwne tzn. chodzić mogę tylko lewym analogem (tym przy po stronie przycisków a nie strzałek) i do tego sterowanie mam tak, jak daję w klewo to idzie w górę, jak daję w prawo to idzie w dół, jak daję w górę to idzie w lewo i jak daję w dół to idzie w prawo. Wie ktoś dlaczego mam taki problem, albo może ktoś wie czy da się w tej PCtowej wersji zmienić chodzenie bohaterem bo w konfiguracji klawiszy można zmienuić wszyskto poza tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować