Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Przebudzenie Dantego... ]-[ Devil Mav Cry ]-[

173 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 15:23, Indrid Cold napisał:

> W mojej kopii narazie wywala tylko jak chce zmienić styl w posążku boga:( nadziałem się
w 7
> misji przed Vergilem samym, chcialem zmienić styl i broń:(
czyli dysponujesz juz artemisem bo go dostajesz w sali prob w 6 misji jak przejdziesz wszystkie
3. dziala ci on jesli oczywiscie go amsz?

Jak ja grałęm w DMC3 nie miałem takich problemów, artemis działał normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:47, Indrid Cold napisał:

a graliscie na patchu 1.1 ?

Polska wersja ma standardowo zaaplikowany patch 1.1
Wiec jezeli chodzi o mnie to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zastanawiam się czy kupić DMC3 na PC. Jako ze nawet w takich sieczkach fabułą jest dla mnie ważna, chcę Was zapytać o jedno. Czy ta konwersja z PS2 na PC zawiera fabułę tylko z DMC3 na PS2, całej Sagi czy też opowiada jakąś inną historię?

Okej, jeszcze dwa pytania:
CZY WARTO??? Bo nie wiem, a odpowiedź muszę mieć pilną. I czy jeśli bym podłączył pada do PC, to mógłbym grać jak na PS2 czy też byłyby jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach

Ta konwersja z PS2 na PC zawiera fabułę tylko z DMC3. To się dzieje przed DMC 1 i 2, więc nic CM''om zarzucić nie można ;-).
Warto, jeżeli masz porządnego pada, którego można bezproblemowo skonfigurować.
Czasami jest tak, że pad po prostu jest kiepsko-konfigurowalny, bądź ma za mało przycisków i wtedy za ciekawie nie jest. Ale ogólnie wydając na pada 50 zł problemów nie powinno być raczej żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, kurczę. Zapomniałem jeszcze dodać, że grafika dosyć mocno kuleje z prostej przyczyny - pod konsole gierki są robione z innymi rozdzielczościami gry, tekstur itd., od tv jesteśmy o kilka metrów [co najmniej] oddaleni, gdy już siedzimy przed kompem to często niedaleko monitora... no, dopatrzeć się można wiele niedopracowanych detali, czy brzydko rozciągniętych tekstur.
Niestety, taki urok przenoszenia z konsol na kompy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 18:31, Choinix napisał:

Ta konwersja z PS2 na PC zawiera fabułę tylko z DMC3. To się dzieje przed DMC 1 i 2, więc nic
CM''om zarzucić nie można ;-).

PS2 nie mam i raczej mieć nie będę, więc z całej serii zagram raczej tylko w tego DMC. po prostu nie lubię grać w gry składające się z kilku części, nie zaczynając od pierwszej części. Ale czy wszystko zrozumiem i nie będzie problemów, jeśli zagram tylko w DMC3? Bo od tego zaczną swoją przygodę z tą Sagą i raczej na tym tytule skończę. Jakieś rady?

Dnia 16.03.2007 o 18:31, Choinix napisał:

Warto, jeżeli masz porządnego pada, którego można bezproblemowo skonfigurować.
Czasami jest tak, że pad po prostu jest kiepsko-konfigurowalny, bądź ma za mało przycisków
i wtedy za ciekawie nie jest. Ale ogólnie wydając na pada 50 zł problemów nie powinno być raczej
żadnych.

Pada nie mam, ale i tak niedługo powinienem kupić, bo zawsze się może przydać. Będę mógł przejść trylogię PoPa po raz kolejny, tym razem z padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie potrzebujesz raczej żadnej wiedzy na temat DMC''ów, nie stracisz na tym wiele, a do rozumienia naprawdę dużo tutaj nie ma.
Ot, siekanka ;-). Fabuła raczej tyczy się tylko tej części, bo niby jest połączona z pozostałymi, ale tak naprawdę to tworzy swoją własną historię.
Ja pada nie mam również, grałem na klawiaturze. Jak się przyzwyczaisz to naprawdę idzie grać. Przynajmniej dla mnie i cieszę się, że mi granie na klawiaturze zamiast pada nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 19:05, Choinix napisał:

Nie, nie potrzebujesz raczej żadnej wiedzy na temat DMC''ów, nie stracisz na tym wiele, a do
rozumienia naprawdę dużo tutaj nie ma.

Ok, mam nadzieję.

Dnia 16.03.2007 o 19:05, Choinix napisał:

Ot, siekanka ;-). Fabuła raczej tyczy się tylko tej części, bo niby jest połączona z pozostałymi,
ale tak naprawdę to tworzy swoją własną historię.

Hm, to fajnie. Obym jakos to zrozumiał ;)

Dnia 16.03.2007 o 19:05, Choinix napisał:

Ja pada nie mam również, grałem na klawiaturze. Jak się przyzwyczaisz to naprawdę idzie grać.
Przynajmniej dla mnie i cieszę się, że mi granie na klawiaturze zamiast pada nie przeszkadza.

tak, wiem. Przeszedłem całą trylogię Prince of Persia na klawiaturze (Warrior Within parę razy), więc już się przyzwyczaiłem. Ale myślę, że na padzie i tak będzie wygodniej.

Czyli kupować? Bo mam ofertę nowej zafoliowanej oryginalnie gry za niecałe 50 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 19:21, Taschon napisał:

Czyli kupować? Bo mam ofertę nowej zafoliowanej oryginalnie gry za niecałe 50 zeta.


Tak naprawdę to ja na Twoim miejscu bym kupił, tylko musi Ci do podejść w gusta.
Niby przeszedłeś PoP''ów, ale to jednak jest na szerszą skalę coś trochę odmiennego.
Jeżeli przyzwyczaiłeś się do klawiatury i trylogię Prince of Persia przeszedłeś na klawiaturze [hehe, ja też ;p], to myślę, że nie będziesz miał z Devilem żadnych problemów [odnośnie sterowania]. Co do samej gry to naprawdę wciąga, najlepiej się gra w nocy jedząc pizzę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos pomoc z poziomem 5? jestem w wiezy, mam trampoline na dole, po lewej od wejscia pala sie jekies drzwi i nie wiem co dalej. juz stoje w miejscu 2 dni. jeszcze troche i zrezygnuje z tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 13:13, 1WODZU1 napisał:

Moglby mi ktos pomoc z poziomem 5? jestem w wiezy, mam trampoline na dole, po lewej od wejscia
pala sie jekies drzwi i nie wiem co dalej. juz stoje w miejscu 2 dni. jeszcze troche i zrezygnuje
z tej gry


Musisz odbijać się od niej, aż nie dojdziesz do góry :) Trochę trzeba się nakombinować, ale w zasadzie jest to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam Problem z 5 Misja w Devil May Cry 3 Special Edition PL na PC:
to zaczne od poczatku co robie:
1.Pokonuje wszystkie ptaszki w komnacie gdzie pokonałem "Gigapede" czy tam Walicostam.
2.Nagle Pokazuje mi sie Grzmiacy Teleporter wchodze i walcze z Jesterem.
3.Pokonuje go w tej okraglej sali i pokazuje sie Taki sam Grzmiacy Teleport i wracam do Sali gdzie walczylem z "gigapede"
4.Otwieraja sie drzwi u góry po prawej stronie(wczesniej miały czerwona Bariere)
5.Wracam do Sali Echa.
6.Ide do góry uzywam Tablicy Astronomicznej([URL= http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/e5f8d8fcae9790463023204ef8ddc30595960977.png]SCREEN nr. 1[/URL])
7.Otwiera sie jakas Ogniowa Trampolina([URL= http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/d7a8ab6cbac05b0e33c4ac16994dbe3bb9d0dd2d.png]Screen[/URL] ) oraz odstaniaja sie bloki kamienne i zabieram to: [URL= http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/08605e7d9650e233d88755e5ff060f940d9db1b4.png]Ten dziwny Przedmiot[/URL]

A teraz Pytania:

1. Gdzie to 2 pietro(screen nr. 1)
2. Trampolina doskakuje tylko do miejsca gdzie uzywam Tarczy Astronomicznej
3. i do czego ta vajura ???

a najlepiej zeby mi ktos podał jak przejsc dokladnie 5 misje.

Z góry dzienks!
D4nt3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Powinieneś powrócić do komnaty posągów, wejść schodkami (narazie nie wchodz do drzwi)następniej przejść przy ściane na tył sali tam bedziesz mail takie urzadzonko, w ktore wsadzisz Vajura, wejdziesz schodkami na gore i bedziesz mial nowy przedmiocuik;D

A masz tutaj Solucje gdybym nie jasno wytłumaczył:
http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=503&PART=90&PAGE=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy
1. solucja jest za SMS jesli jest to mozliwe wyslij mi na rapida a link wyslij na gg:4271807
2. utknełem w komnacie z niedziałajaca winda i krzykiem syreny co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:08, Warrior Within napisał:

O ile pamiętam to ten item trzeba zanieść do sali w której są te płonące drzwi i użyć go tam.

\
No dzieki juz ktos inny pomogl...

a teraz nowe pytanie ;/ jakas taktyka na wampirzyce?(9 level: boss)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:18, alucard14 napisał:

> O ile pamiętam to ten item trzeba zanieść do sali w której są te płonące drzwi i użyć
go tam.
\
No dzieki juz ktos inny pomogl...

a teraz nowe pytanie ;/ jakas taktyka na wampirzyce?(9 level: boss)



Cały czas skaczesz i nawalasz z Ebon & Ivor. Dobrze jeśli masz jeszcze wykupiony 2xskok to jest bosko tylko kiedy miała 1/5 zdrowia to ona wtedy gania cię i próbóje cie wyssac krew. Żeby uwolnic się z jej chwytu zamień się w demona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować