Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Przebudzenie Dantego... ]-[ Devil Mav Cry ]-[

173 postów w tym temacie

Przygotujcie się na coś ekstra.

Kolejne screenshot''y z Devil May Cry 4. Fotki w wysokiej rozdzielczości - 1280x720. Pierwsze cztery to cut-scenki, ostatni to gameplay.

I jak oceniacie czwartą odsłonę gry?

20070502205721

20070502205730

20070502205738

20070502205745

20070502205757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:03, BzyQacz napisał:

Fotki podobne do możliwości PS3, ale to pewnie screenshoty z tej PS''owej wersji pewnie.

Na PC będzie jeszcze lepsza. :)
Kolejna, ostatnia już dzisiaj paczka screenshot''ów - 1280x720.
Trzeba to sobie powiedzieć - gra będzie wymiatać.

20070502212714

20070502213124

20070502213132

20070502213143

20070502213155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym piątym screenie Dante wygląda jakby był łysy ;P

Sądząc po screenach, gra będzie naprawdę wymiatać, bo co tu dużo mówić, grafika była najsłabszą stroną DMC. Teraz graficznie gra zapowiada się świetnie i jeśli tylko poprawią pracę kamery to naprawdę może to być hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:57, rick90 napisał:

Na tym piątym screenie Dante wygląda jakby był łysy ;P

Nie łysy, tylko powiało chłodem i grzywkę zdmuchnęło na drugi bok. :)
Chociaż z drugiej strony to faktycznie, wyłysiał już przez te demony.

Jeszcze jedna paczka screenshot''ów.

20070502221518

20070502221524

20070502221532

20070502221541

20070502221613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:57, rick90 napisał:

Na tym piątym screenie Dante wygląda jakby był łysy ;P

Sądząc po screenach, gra będzie naprawdę wymiatać, bo co tu dużo mówić, grafika była najsłabszą
stroną DMC. Teraz graficznie gra zapowiada się świetnie i jeśli tylko poprawią pracę kamery
to naprawdę może to być hit!


1. 1 sprawa : to jest NERO nowy głowny bohater nie Dante :P
2. 2 sprawa: przerazaja mnie Red orby <ohh!>
3. 3 sprawa: i te mutanty/nie domeony/ stworzone z kilku demonow/monsterow/ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotkałem się z serią, kiedy mój kolega pożyczył mi 3 na PC. Gra bardzo mi się podobała, tylko grafika była szpetna :/. Screeny z 4 są powalające !!! Ten potwór ( balrog XD ) jest CUDOWNY, wpatrywałem się w nigo parę minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, grał ktoś w to-to na PC? Mam joja, firmy Apollo, takie coś z gałkami i czerwoną gumką w obwodzie. W instrukcji gry piszą, że za chodzenie (ust. De flaut) odpowiada lewa gałka, podczas gdy u mnie jest to prawa, i w ogóle nie da się zmienić itp. Skaszanione to sterowanie jakieś. Gram na klawiaturze, ale tu z kolei zarywa jak ch****ka!! Mam kompa, który pociągnął by Lost Planet na średnim, a tu takie cuś zarywa, i to w oknie na rozdziałce 640!!

Możliwe, że offtopię, ale nie trawię forów i całego tego grzebania w postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:57, rick90 napisał:

Na tym piątym screenie Dante wygląda jakby był łysy ;P

Sądząc po screenach, gra będzie naprawdę wymiatać, bo co tu dużo mówić, grafika była najsłabszą
stroną DMC. Teraz graficznie gra zapowiada się świetnie i jeśli tylko poprawią pracę kamery
to naprawdę może to być hit!


w DMC 4 nie będzie Dantego (chyba nero będzie czy jakoś tak...)... będziemy grać kim innym... A ja właśnie zamówiłem sobie DMC 3 ze sklepu cenegi bo na promocji jest. Wiem, że marna konwersja, ale to jest gra, która muszę mieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak przyspieszyć działanie DMC3 na PieCku?? Ślimak jeden, grać się da ale nie jest to doznanie na miarę wersji konsolowych...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra problem jest :) 5 misja w DMC 3 nie wiem co robić... to jest zaraz po tym, jak biłem się z tym błaznem i teraz na dole mi się pojawił taki krąg co mnie wywala, a na samej górze włączyłem coś i dalej nie wiem, gdzie iść klucze tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:49, amellas napisał:

Wie ktoś może jak przyspieszyć działanie DMC3 na PieCku?? Ślimak jeden, grać się da ale nie
jest to doznanie na miarę wersji konsolowych...:P

Kupić lepszego kompa :P, a tak serio to o ile pamiętam to w wersji pc jest tryb turbo który dopala prędkość gry. I DMC3 na pc nie jest taka słaba, jakoś ją ukończyłem bez większych problemów (RE4 peb patcha to dopiero skopana konwersja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wziąłeś taki przedmiot (zapomniałem jak się nazywa), którego opis "mówi", że przedmiot ten chroni przed złem (wiem, wiem, słabo wytłumaczyłem ;P). Wtedy idziesz tam gdzie się spadało do piekła, tyle że tym razem możesz spokojnie przejść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:59, rick90 napisał:

Jeśli wziąłeś taki przedmiot (zapomniałem jak się nazywa), którego opis "mówi", że przedmiot
ten chroni przed złem (wiem, wiem, słabo wytłumaczyłem ;P). Wtedy idziesz tam gdzie się spadało
do piekła, tyle że tym razem możesz spokojnie przejść dalej.


ten przedmiot co był zamocowany na takim czymś co było ścianami zagrodzone? Bo jak to ten to go wziął Dante, ale w "schowku" go nigdzie nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:28, syriusz.b napisał:

> Jeśli wziąłeś taki przedmiot (zapomniałem jak się nazywa), którego opis "mówi", że przedmiot

> ten chroni przed złem (wiem, wiem, słabo wytłumaczyłem ;P). Wtedy idziesz tam gdzie się
spadało
> do piekła, tyle że tym razem możesz spokojnie przejść dalej.

ten przedmiot co był zamocowany na takim czymś co było ścianami zagrodzone? Bo jak to ten to
go wziął Dante, ale w "schowku" go nigdzie nie widzę...



wziełes stal jakąs tam idziesz do nieskonczonego piekła (tam gdzie sie zawaliły schody) i wtedy idziesz jagby po "wodzie" i juz :P 5 misja byla chyba najtrudniejsza(dla poczatkoych) a potem misja z Boskim szescianem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, rozprawiaćie o DMC4, siedze sobie właśnie na oficjalnej stronie i widze w bohaterach opisanego zarówno Nero jak i Dantego, nawet pokazane sa filmiki zarówno jak gra się postacią Nero i oddzielny postaćią Dantego. Dla wszystkich ciekawskich polecam oficjalną strone: http://www.capcom.co.jp/devil4/eng/main.html
Kilka smakołyczków można tam zobaczyć, nowe zdjęcia, opisy, postacie, bronie itp. A ofichjalny treaser gry miał podtytuł Dante Must Die

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować