Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

Gra o Tron / Game Of Thrones - nowy serial HBO

663 postów w tym temacie

A może skorzystałby pan sekretarz z opcji spoiler?
Ja już obejrzałem ten odcinek, ale na pewno nie wszyscy jeszcze to zrobili.
Co do samego odcinka - jak dla mnie jest jednym z lepszych z tej serii (z zaskakującą końcówką), chyba nawet pokuszę się o kupno książek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 00:38, hammerfall87 napisał:

Spoiler

boli mnie nowy odcinek no zabili edwarda starka a tak go lubilem :).Mam nadzieje ze
gejowatemu krolowi obetna jajca :)



Daj spokój. Jestem w szoku.

Spoiler

Na początku myślałem że go uratują. Podobnie jak Ty też darzyłem go wielką sympatią.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak czytam posty i czytam i doczytać się można że ten serial jednak to nie jest jakiś crap czy średniak. Chyba jednak warto nadrobić ten serial. Jeśli są sceny takie jakie również lubię, czyli takie, które zaskakują to może być coś dla mnie :). Będą lecieć jakieś powtórki czy coś ? Czy już mam kaplicę z tym serialem ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:30, Braveheart napisał:

Witam.

Tak czytam posty i czytam i doczytać się można że ten serial jednak to nie jest jakiś
crap czy średniak. Chyba jednak warto nadrobić ten serial. Jeśli są sceny takie jakie
również lubię, czyli takie, które zaskakują to może być coś dla mnie :). Będą lecieć
jakieś powtórki czy coś ? Czy już mam kaplicę z tym serialem ?

Pozdrawiam.


W "Hbo na żadanie" można obejrzeć poprzednie odcinki, ale tylko nie które. Te pierwsze niestety już nie.
Co do serialu, to dobry, ciekawy świat fantasy, są momenty zaskakujące, ale nie spodziewaj się niesamowitych zaskakujących sytuacji takich jak w thrillerach :D. To jest produkcja Hbo, więc wszystkie seriali które od nich wychodzą są bardzo dobre. Ja tak przynajmniej uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:44, Eff3ctiv3 napisał:

W "Hbo na żadanie" można obejrzeć poprzednie odcinki, ale tylko nie które. Te pierwsze
niestety już nie.

Witaj.
Czyli co. Jedyna opcja to szukanie odcinków na stronach oferujących oglądanie filmów/seriali OnLine. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2011 o 20:07, Braveheart napisał:

Witaj.
Czyli co. Jedyna opcja to szukanie odcinków na stronach oferujących oglądanie filmów/seriali
OnLine. ??


Albo poczekać parę miesięcy na wydanie DVD/Blue Ray, za tydzień ostatni odcinek więc pewnie długo czekać nie będzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2011 o 20:07, Braveheart napisał:

Witaj.
Czyli co. Jedyna opcja to szukanie odcinków na stronach oferujących oglądanie filmów/seriali
OnLine. ??


Hbo na bank puści znowu od początku ten serial, w momencie jak się skończy pierwszy sezon albo będzie przerwa w samym kręceniu nowych odcinków lub jeszcze z innego powodu.
Zatem musisz być cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 20:55, Nagaroth napisał:

Albo poczekać parę miesięcy na wydanie DVD/Blue Ray, za tydzień ostatni odcinek więc
pewnie długo czekać nie będzie trzeba.


Witaj.
Także o tym pomyślałem, ale czy warto to mieć hmmmmm. Może i warto, ale jak cena będzie z początku spora to nie zakupie i się ewentualnie wstrzymam :). Nie zdziwiłbym się jakby wyszedł jakiś kolejny ''sezon''. Nie czytałem książek pisarza George`a R. R. Martina o którym wspomniał w pierwszym poście ArkStorm, więc nie wiem czy te odcinki są absolutnym zakończeniem mniej więcej takim jak jego książka :). Ja tylko śmiem przypuszczać :P

Pozdrawiam.

@Eff3ctiv3
Uprzedziłeś mnie o minutkę. W sumie też prawda o czym wspomniałeś. HBO bez wątpienia puści na nowo cały serial. Lubuje wręcz powtarzać w swoich repertuarach dobre produkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://iitv.info/

Tu sobie możecie obejrzeć co sobie tylko zechcecie :) Wszystko do waszej dyspozycji.

Gra o tron dobry serial ogladam co poniedziałek. (ale widać z ilu książek składa sie opowiadanie,to czuje żę serial poleci przez pare lat jak Dynastia Tudorów .Najbardziej to i tak czekam na kolejne odcinki Spartacusa :) .Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatni odcinek po prostu rozwalił, po końcowej scenie opadła mi kopara i nie wiedziałem co się dzieje... jak oni mogli to zrobić? do teraz się nad tym głowię...:D Ten serial faktycznie zaczyna być nieprzewidywalny, ale mam nadzieję, że pewien mały gnojek z poczuciem wyższości dostanie za swoje za to co zrobił:P A tak ogólnie to widać troszkę serialowy budżet -

Spoiler

np. w momentach bitew, które nie były pokazane, chociaż nie wiem, nie czytałem książki i nie wiem czy tam również brak był jakiś większych opisów batalii

- co mimo wszystko jakoś zupełnie mi nie przeszkadza, i serial ogląda się wyśmienicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bitew w GoT - to zdecydowanie wolę niepokazanie samych bitew ale stworzenie klimatu i nastroju bitewnego przez pokazanie setek namiotów, rozmowy o przemieszczaniu tysięcy żołnierzy, problemy z przeprawą armii itp. niż to co pokazano w takim "Camelocie" gdzie biło się pięciu na pięciu chłopa i nazywano to bitwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ostatniego odcinka, ktoś mi może wyjaśni.

Spoiler

Tywin Lannister mówi, że rozbite wojska Starków to tylko 2 tysiące, wśród których nie było Robba. Tymczasem Robb wyjeżdża z lasu, razem z pojmanym Jaime''em. Wcześniej było mówione, że Jaime i Tywin prowadzili osobne armie, więc nie byli razem. Po co więc Robb wysłał dwa tysiące na Tywina, skoro i tak zaatakował obóz Jaime''a? Mi się wydaje, że było to tuż przed połączeniem się obu armii Lannisterów, ale chyba twórcy zapomnieli o paru wyjaśnieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to ci chodzi, ale chodziło po prostu o odwrócenie uwagi. Domyślam się, że te 18 tysięcy ruszyło na Jamiego, ewentualnie uprowadzono go z obozu. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, zobaczymy w następnym odcinku.
W każdym razie serial jest KAPITALNY. Dawno nie oglądałem czegoś równie dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 21:35, Madoc napisał:

Nie rozumiem ostatniego odcinka, ktoś mi może wyjaśni.


2000 wojsk Północy związały wojną armię Tywina Lannistera, w tym czasie zaś Robb z pozostałymi 18 000 rozbił armię Jaime''go Lannistera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj odcinek 6 i muszę powiedzieć , że było w nim sporo nie potrzebnych scen. Zresztą ogólnie można rzec że takich momentów jest sporo w tym serialu(Moje zdziwienie, bo poprzednie produkcje HBO takich scen raczej nie miało albo nie były tak wyrażne, jak tutaj). Wie ktoś ile ma być sezonów, bo wątków jest mnóstwo, więc będzie to wymagało dużą ilość odcinków by wszystko wyjaśnić, itp.
Na koniec muszę dodać, że wątek Traków jest dla mnie strasznie irytujący i nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować