Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

Gra o Tron / Game Of Thrones - nowy serial HBO

663 postów w tym temacie

No tak, zakończenie bardzo ciekawe trzeba przyznać. Ciekawe co będzie na samym końcu, czyżby jak w "Nieśmiertelnym"? Że zostanie tylko jeden? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy odcinek serialu zaraz za "Blackwater" z drugiego sezonu. Długo zbierałem szczękę z podłogi po tej końcówce. Ten sezon jest niesamowity, a przecież punkt kulminacyjny dopiero za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 14:34, Thalanthas napisał:

Spoiler

W książce przy bramie nie zginął Grenn tylko kucharz którego imienia nie pamiętam.
A Pyp w którym miejscu zginią bo chyba mi umknęło to?



Spoiler

Nie kucharz, tylko kowal (chyba Dolan Noyle mu było), a Pyp i Grenn mają się dobrze w sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neil Marshall jest moim bogiem. Mam nadzieję, że w przyszłych sezonach czeka nas jeszcze kilka ważnych bitew, które będzie mógł zamienić w jedno-odcinkowe arcydzieła jak "Blackwater" i teraz "The Watchers on the Wall".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 16:14, zerohunter napisał:

Wg. książki to nawet nie połowa;]

Serial jednak coraz częściej rządzi się swoimi prawami dlatego aż boję się myśleć jak scenarzyści postanowią wprowadzić

Spoiler

Stannisa

na Mur. Bo chyba go wprowadzą, prawda? Do tego dochodzi jeszcze punkt zwrotny w historii Tyriona. I tylko jeden odcinek na upchnięcie tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Dany jeszcze nie ruszona, tzn. nie licząc Darioo, Arya i Ogar też tam się gdzieś włóczą, przydałby się jeszcze z jeden chociaż odcinek, a tak w ogóle kiedy premiera piątego sezonu? Trochę za szybko to zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 17:47, zerohunter napisał:

a tak w ogóle kiedy premiera piątego sezonu?

Pewnie jak zawsze koniec marca/ początek kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 17:30, Sandro napisał:

Serial jednak coraz częściej rządzi się swoimi prawami dlatego aż boję się myśleć jak
scenarzyści postanowią wprowadzić

Spoiler

Stannisa

na Mur. Bo chyba go wprowadzą, prawda?
Do tego dochodzi jeszcze punkt zwrotny w historii Tyriona. I tylko jeden odcinek na upchnięcie
tego wszystkiego...


Stannis będzie pewnie na początku sezonu 5. Skapnęli się, że coraz mniej książek do przerobienia, a Martinowi niezbyt szybko następne idą. Na 10 odcinek zostawili pewnie

Spoiler

śmierć Tywina

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 17:30, Sandro napisał:

Serial jednak coraz częściej rządzi się swoimi prawami dlatego aż boję się myśleć jak
scenarzyści postanowią wprowadzić

Spoiler

Stannisa

na Mur. Bo chyba go wprowadzą, prawda?
Do tego dochodzi jeszcze punkt zwrotny w historii Tyriona. I tylko jeden odcinek na upchnięcie
tego wszystkiego...

Ten jeden odcinek ma byc dluzszy chyba 2x takze dadza rade upchac, pewnie Lady Catelyn Stark

Spoiler

ożyje na koniec

a do tego Tyron
Spoiler

ucieknie

i stary Lanister
Spoiler

zginie

;)

Ostatnie dwa odcinki świetne, pojedynek Oberyna z Górą, strasznie efektowy, oraz bitwa na murze - tego mi dotąd brakowało, pokazania bitew :) Fajnie jakby kiedy wrócili do tych starych sezonów i zrobili bitwy w ramach uzupełnienia. Rozumiem wtedy kasy nie mieli ale teraz to już dla nich nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odcinek na bardzo dobrym poziomie, znowu twórcy serialu uraczyli nas bitwą, której został poświęciny cały odcinek. Nie czytałam książki i naprawdę bardzo jestem ciekawa co będzie w finale tego sezonu. Mam nadzieję, że nie zginie za dużo postaci, które lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 14:35, Ygritte napisał:

9 odcinek na bardzo dobrym poziomie, znowu twórcy serialu uraczyli nas bitwą, której
został poświęciny cały odcinek. Nie czytałam książki i naprawdę bardzo jestem ciekawa
co będzie w finale tego sezonu. Mam nadzieję, że nie zginie za dużo postaci, które lubię
;)

Spoiler

Oj zginie i to sporo, mogę się założyć, że końcówka bedzie tak samo mocna jak i nie bardziej od tej kiedy zginął Rob i Catelyn Stark.



Aha już krążą kawały odnośnie Gry o Tron:
- Ha znalazłem swoją ulubioną postać w Grze o Tron.
Po kolejnym odcinku:
- O nie!!!
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie szybkie - była pokazana bitwa na poważnie (powiedzmy a''la Władca Pierścieni) czy jak do tej pory grupka facetów się gania w skórzanych kamizelkach? Bo nie wiem czy nadrabiać ten sezon czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 14:42, Evertsen_Dante napisał:

Takie pytanie szybkie - była pokazana bitwa na poważnie (powiedzmy a''la Władca Pierścieni)
czy jak do tej pory grupka facetów się gania w skórzanych kamizelkach? Bo nie wiem czy
nadrabiać ten sezon czy nie :)


Nie nadrabiaj, ten serial ewidentnie nie jest skierowany do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować