Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Masz Dragon Age II? No to odbierz darmową kopię Mass Effect 2!

126 postów w tym temacie

Może to nie jest efekt słabej sprzedaży... ten który chciał to się z ME2 zapoznał już dawno. Po prostu chcą jakoś też wpłynąć na sprzedaż ME3 w przyszłości, a i DA2 teraz. Jak zwykle chodzi o kasę... ;)

P.S: nie wiem czy można nie aktywować online pass w DA2... jeżeli można to też na pewno taki gracz gry nie odsprzeda dla kumpla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:18, Mejste napisał:

A ci to tylko narzekać potrafią... Ech, może powinni jeszcze po dwie stówki dla każdego
do promocji dołączyć?

Konkretnie jacy "ci"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawca - hej, kupiliście naszą grę? No to tutaj macie inną świetną grę gratis!

Polacy - łeee, jaki syf, żałosne. Co za słabizny... za darmo? Pełniaki? pffff...

Nie załamujcie mnie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:22, Zaitsev napisał:

Wydawca - hej, kupiliście naszą grę? No to tutaj macie inną świetną grę gratis!

Polacy - łeee, jaki syf, żałosne. Co za słabizny... za darmo? Pełniaki? pffff...


So true... so sad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę... ME2 nie miałem okazji zakupić, a teraz dostaję za darmo. Nie wiem dlaczego narzekacie, nawet jeśli grę już macie to i tak gest godny pochwały biorąc pod uwagę Bio/EA. BTW. Rozumiem, że grę będę mógł pobrać kiedy i ile razy chce? Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciężko nie zgodzić się z redaktorami. Ale Zaitsev i Mejste co Wy tacy zdziwieni? Przecież to my, POLACY! Co nam najlepiej wychodzi? NARZEKANIE! Jesteśmy w tym najlepsi na świecie.
Ja się akurat cieszę, bo pomimo, iż mam kilka wersji ME2 na EADM to teraz dodałem sobie wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:27, Orionov napisał:

Rozumiem, że grę będę mógł pobrać kiedy i ile razy chce? Czy się mylę?


Jak bedziesz ja mial zarejestrowana to sciagniesz i zagrasz kiedy bedziesz chcial. A sama promocja fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:22, Zaitsev napisał:

Wydawca - hej, kupiliście naszą grę? No to tutaj macie inną świetną grę gratis!

Polacy - łeee, jaki syf, żałosne. Co za słabizny... za darmo? Pełniaki? pffff...

Nie załamujcie mnie, proszę :)


"Polacy"? Cały internet już szumi od komentarzy mówiących, że EA musi się uciekać do takich desperackich kroków, żeby sprzedać Dragon Age 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysokobudzetowa gra rok po premerze za darmo to naprawde niespotykane, pewnie i tak sprzedaz me2 jest juz znikoma i licza na zwiekszenie sprzedazy da2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich promocji dlatego pewna obawa i szukanie haczyka w całym.
Ja również cenie wersje pudełkowe i owa na pewno bardziej by mnie zadowoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:30, Lemonardo napisał:

"Polacy"? Cały internet już szumi od komentarzy mówiących, że EA musi się uciekać do takich desperackich kroków, żeby sprzedać Dragon Age 2.

Jak się jest przydupasem EA to się nie szumi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że lubimy narzekać to jedna historia, że obie gierki posysają i wydaje się to być jedynym powodem zaistnienia w ogóle takiej możliwości promocji, to historia zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:28, TobiAlex napisał:

No ciężko nie zgodzić się z redaktorami. Ale Zaitsev i Mejste co Wy tacy zdziwieni? Przecież
to my, POLACY! Co nam najlepiej wychodzi? NARZEKANIE! Jesteśmy w tym najlepsi na świecie.
Ja się akurat cieszę, bo pomimo, iż mam kilka wersji ME2 na EADM to teraz dodałem sobie
wersję angielską.

Bla bla bla..."a my, Polacy, to ale jesteśmy"... Ogarnijcie się, ludzie, i przestańcie powtarzać to co usłyszeliście wczoraj przypadkiem na ulicy.

Póki co jedna osoba w tych komentarzach wydała negatywną opinię i kazała EA się wypchać, a dwie pytają o powód tego radosnego rozdawnictwa (pewnie powodem są dość niskie oceny i rozczarowanie samego Bioware odbiorem najnowszej produkcji). Rozumienie tekstu pisanego to dziś zanikająca sztuka?

Boże, prawie jak na Onecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować