Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Masz Dragon Age II? No to odbierz darmową kopię Mass Effect 2!

126 postów w tym temacie

Jedna z lepszych promocji jakie zrobiło EA.
Nawet jeśli DA II jest średniakiem ( a jest) to Mass Effect 2 jest o wiele lepszą grą. No i biorąc pod uwagę że DA II można nabyć w wersji cyfrowej za 49 zł jest to naprawdę niezła okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawa promocja, ale niestety DA2 nie spodobało mi się do tego stopnia, że nawet ten ME2 mnie nie interesuje. Przy okazji mogliby już wydać zbiorcze wydanie ME2 ze wszystkimi dodatkami, za to im zapłacę chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melchah wiesz, gdyby banda małolatów nie wpadła na metacritic i nie powypisywała głupot, do tego wystawiła ocenę 0 a gry nawet na oczy nie widziała to byłoby inaczej. Gra może nie jest tak dobra jak jedynka, ale jest grą dobrą. Zobaczymy czy jak wyjdzie wiesiek 2 czy też będziecie płakać, że to slasher - to jeden z największych zarzutów odnośnie DAII. A wiesiek 2 to niby jaką ma walkę? Wręcz taką jak DAII na konsolach - trzeba cały czas napierdzielać w klawisz ataku.
Melchah i co niby usłyszałeś na ulicy? Korzystasz tylko z tego portalu czy też ogólnie z netu? I co widzisz? Gdzie byś nie wszedł to wszędzie na pewno zobaczysz stękających Polaków więc sam się ogarnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:37, Snake08 napisał:

Jak dla mnie to jest to po prostu ładny gest z ich strony. Nikt nie zmusza do kupna DA2,
a teraz jeśli ktoś jeszcze nie ma ME2, a przymierzał się do kupna, to kupi sobie DA2.
I wilk syty i owca cała. A motywy EA najlepiej po prostu zostawić w spokoju.
Mnie tylko drażni to straszne jęczenie i szukanie dziury w całym. Wszystko co mamy, to
fakt promocji. I jedyny wniosek, który gracze umieją wyciągnąć, to że EA niemalże próbuje
ich okraść. Dopóki EA nie wypowie się na temat swoich motywów, to nie mam zamiaru snuć
żadnych domysłów i będę jechał po ludziach, którzy to robią. To tak, jakbym podszedł
do kogoś na ulicy, dał mu kluczyki do Ferrari, a ten ktoś pokazałby na mnie palcem i
zaczął drzeć się, że nie mam przyjaciół i robię to w akcie rozpaczy.


I tak własnie by było, jak byś oddał ferrari za darmo :) Bo nikt przy zdrowych zmysłach nie oddał by maszyny która kosztuje milion zł ? : ) Nie muszę się zastanawiać jakimi motywami kieruje się EA bo to wiem. Nie było to raz, jak wciskają gry na siłę żeby tylko dorobić do milionowej emerytury :) A że jest wydawcą gier BioWare gdzie zwyczajnie smierdzi forsą to daje dodatkowy dowód :) Nie narzekam na ich promocje, tylko chcę żeby się publicznie przyznali że wciskają nam kit, że rzekomo dają nam ME2 za darmo :) Bo w to nie uwierzę nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetna promocja, niestety mam już ME2 pudełkowe. tak czy siak, rewelacyjny ukłon w stronę graczy od EA.
swoją drogą, ciekawe ile osób z wypowiadających się na temat poziomu wykonania Dragon Age II rzeczywiście ją ukończyło, a nie wyłącznie zapoznało się z wersją demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudy... Kij, że taki kod za 20 zeta można opchnąć... Ale i tak marudzą... Kasa praktycznie za friko... Ale i tak hate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba, jasne, że nie ma tu nic za darmo, bo dając ME2 za friko, zmuszają wszystkich zainteresowanych ME do kupna DA2 [w sensie stricte - lepiej opłaca się kupić DA2 i go mieć jako dodatek do ME2 które się zamierzało kupić =)]

Suma summarum, marka ME zarobiła na siebie wystarczająco jak widać i teraz ma ratować mocno nadszarpniętą markę DA2 na kilku gruntach, min top sprzedanych itp itd [no i ma ratować marne perspektywy finansowe tegoż produktu, bo co jak co, ale DA2 to średniak poniżej poziomu BW, oceny ludzi kierujących się obiektywizmem w swoich recenzjach oscylują między 6/10-7/10, a BW przyzwyczaiło nas do gier ocenianych na mocne 8/10 - 9/10]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, czyli na allegro będą bardzo tanie klucze do ME2. Ja co prawda swoją wersję przeszedłem już kilka razy, ale dla osób, które nie miały z grą styczności, to dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:50, Sipso2008 napisał:

Szkoda, że już gierę mam... Ale na allegro poleci :D

Niekoniecznie, bo nie wiadomo, czy te klucze nie są przypisane dla danego konta Bioware Social Network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rzekomego marudzenia - sprawdziłem sobie forum gametrailers.com, które regularnie czytam, i zgadnijcie - ludzie tam też nie skaczą pod sufit z radości... Pewnie dlatego, że większość już w ME2 grała. To, że EA daje grę darmo, nie oznacza, że nie warto zastanowić się, co się za tym kryje. Dla nas graczy, to niewątpliwie dobrze, ale głębsza refleksja zawsze jest mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:22, Zaitsev napisał:

Wydawca - hej, kupiliście naszą grę? No to tutaj macie inną świetną grę gratis!

Polacy - łeee, jaki syf, żałosne. Co za słabizny... za darmo? Pełniaki? pffff...

Nie załamujcie mnie, proszę :)

Narzekanie bierze się też z tego, że taka "promocja" jest zwyczajną próbą podbicia sprzedaży DA2. Poza tym i tak zawsze taki "dodatek" może skłonić kogoś do kupna dlc, więc stratni na tym raczej nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować