Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Masz Dragon Age II? No to odbierz darmową kopię Mass Effect 2!

126 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2011 o 16:34, a_g_a napisał:

Taa..świetna ta promocja. Wydać 129, 90 zeta na " This is a new sh*t" DA2, żeby dostać
ME2 na peceta, który obecnie można kupić za np. 49,90

Samo DA II można dostać w wersji cyfrowej już za 39 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż DA2 osiągnęła poziom miliona egzemplarzy w ciągu dwóch tygodni od premiery - czyli szybciej niż DA:O. Także da2 ma się dość dobrze, a wszystkie teorie spiskowe można o dupcie rozbić. Naprawdę jest tak ciężko uwierzyć w to, że to gest wdzięczności dla oddanych fanów? Szczególnie, że rozdawana jest gra, od której premiery już trochę minęło i sprzedaż na ten moment jest niemal zerowa. Ja w każdym razie się ciesze. Nie miałem okazji zagrać w ME, a teraz mam okazję nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod do ME2 po wygenerowaniu jest automatycznie przypisany do konta BioWare Social Network i nie można go przenieść. Spędziłem trochę czasu na kontakcie ze wsparciem EA i jednoznacznie dano mi do zrozumienia, że mam "się cieszyć z moich 2 egzemplarzy ME2, bo przecież 2gi dostałem za darmo". Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

promocja jak najbardziej wporządku!
ME2 mam ale jako wersje cyfrową też z chęcią zassam. Co do narzekających to ehm bez komentarza bo nie warto ;)

co do słabej sprzedaży to szybciej pierwszy milion się sprzedał DA2 niż DA1, więc Wasze wymysły są po prostu śmieszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest niesprawiedliwe. A wręcz oszustwo! Przecież osoby które zamówiły te EK czy pre-ordery straciły na dobrą sprawę sporo kasy. Normalnie dostawali DLC z czymś tam, a w tym przypadku dostają nową grę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Będzie to ME 2 w wersji polskiej czy angielskiej? NIesamowic zalezy mi na oryginalnym angielskim dubbingu.
tak czy inaczej, jest to świetna promocja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 20:12, Sobie-pan napisał:

Jak dla mnie jest niesprawiedliwe. A wręcz oszustwo! Przecież osoby które zamówiły te EK czy pre-ordery straciły na dobrą sprawę sporo kasy. Normalnie dostawali DLC z czymś tam, a w tym przypadku dostają nową grę !

Chodzi o Signature Edition? Każdy, kto kupił DAII dostaje ME - niezależnie od tego, kiedy to zrobił (byleby zdążył załatwić formalności związane z uzyskaniem kodu przed końcem kwietnia).

Dnia 06.04.2011 o 20:12, Sobie-pan napisał:

A czy Będzie to ME 2 w wersji polskiej czy angielskiej? NIesamowic zalezy mi na oryginalnym angielskim dubbingu. tak czy inaczej, jest to świetna promocja ;)

Zdaje się, że można sobie wybrać samemu.

Dnia 06.04.2011 o 20:12, Sobie-pan napisał:

Sprzedaż DA2 osiągnęła poziom miliona egzemplarzy w ciągu dwóch tygodni od premiery - czyli szybciej niż DA:O

DA2 startowało mając już wyrobioną markę, jedynka tego nie miała (a przynajmniej nie w tym stopniu). Także porównywanie sprzedaży można rozbić o kant... stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 20:59, Sharell napisał:

A czy Będzie to ME 2 w wersji polskiej czy angielskiej? NIesamowic zalezy mi na oryginalnym
angielskim dubbingu.
tak czy inaczej, jest to świetna promocja ;)



Możesz wybrać wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 11:50, Thunderbolt napisał:

Grałem w DAII. Słabizna jakich mało. Zwyczajny slasher cytując zooltara. Gorszym sequelem
od niego jest chyba tylko Crysis2.


Jak będziesz grał w wieśka też będziesz płakał, że to slasher? I puknij się porządnie w czółko z tym Crysis 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się do narzekania ale na coś innego. Dlaczego ME2 ma być tylko w wersji PC jako prezent? :| Osobiście nie lubię grać na PC od dawien dawna :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 20:59, Sharell napisał:

A czy Będzie to ME 2 w wersji polskiej czy angielskiej? NIesamowic zalezy mi na oryginalnym
angielskim dubbingu.
tak czy inaczej, jest to świetna promocja ;)


Można wybrać język angielski. Ja tak wybrałem i teraz na luzaku gram we wszystkie DLC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 22:48, TobiAlex napisał:

Jak będziesz grał w wieśka też będziesz płakał, że to slasher? I puknij się porządnie
w czółko z tym Crysis 2...

Pierwszy Wiedźmin to był slasher, więc porównanie chybione. Co do DA2 to podzielam opinię Thunderbolta, strasznie się na tej grze zawiodłem. Oczekiwałem porządnego cRPG a dostałem kiepskie i na osłodę strzelankę, którą mam już od dawna. :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 22:48, TobiAlex napisał:

Jak będziesz grał w wieśka też będziesz płakał, że to slasher? I puknij się porządnie
w czółko z tym Crysis 2...

Pierwszy Widźmin to też był slasher więc porównanie chybione.
Opinię Thunderbolta podzielam. Zapłaciłem jak za porządne cRPG a dostałem niedopracowaną nisko-budżetówkę i jeszcze ma skakać z radości bo dają za darmo strzelankę, którą mam już od dawna. :-\

Fajnie ze strony EA, ale to nie zmienia faktu, że DA2 bez porządnej porcji patchy jest niegrywalne. Prędzej świnie zaczną latać niż kupię cokolwiek (DLC, dodatki) związane z DA2 po tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest z odsprzedażą kodu. Bo na oficjalnej stronie dragon age II pod informacją o darmowych kopiach ME2 jest napisane drobnym drukiem
"OFFER MAY NOT BE SUBSTITUTED, EXCHANGED, SOLD OR REDEEMED FOR CASH OR OTHER GOODS OR SERVICES. VALID WHEREVER PRODUCT IS SOLD."
Czyli mam rozumieć że sprzedaż kodu nie wchodzi w grę. Pytam bo mam już Mass Effecta 2 (wersje pudełkową, również polską, można zarejestrować na stronie EA i wybrać język angielski) i szkoda, żeby kod się zmarnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 08:16, L33T napisał:

> Wydawca - hej, kupiliście naszą grę? No to tutaj macie inną świetną grę gratis!

Korekta "hej kupiliście naszą grę która wyszła na siłę, jest gorsza od poprzedniej części
i generalnie jest czymś w stylu zabrania DA 1 za stodołę i okładania go łopatą aż padnie.
Super! To tu macie grę na której wzorowali się jej twórcy ale im nie wszyło!"

I w czym widzisz problem? Dostajesz dobrą grę za darmo do słabej gry. Czy wychodzisz na tym źle? Ktoś ci karze dopłacać cokolwiek?

Dnia 06.04.2011 o 08:16, L33T napisał:

> Polacy - łeee, jaki syf, żałosne. Co za słabizny... za darmo? Pełniaki? pffff...

Polacy i internauci - łeee jaki syf, żałosne. Po co mi ME 2 które mam ba do tego muszę
wydać kasę na DA 2 które mi się totalnie nie podoba. A cała ta akcja to nabijanie sprzedaży
słabo sprzedającej się gry.

Nadal nie widzę w tym nic złego. Jeżeli twierdzisz, że DA2 jest złe, a teraz dodają do tego ME2, to chyba koniec końców robisz dobry deal. Czy lepiej, gdyby EA po prostu zostawiło DA2 tak jak jest? Chociaż nie powiedzą tego wprost, to jest to jakaś rekompensata - czy takie akcje widzimy co dziennie? Nie. Czy powinniśmy widzieć częściej? Oczywiście.

Dnia 06.04.2011 o 08:16, L33T napisał:

> Nie załamujcie mnie, proszę :)
Zaitsev to Ty mnie po raz kolejny nie załamuj. Wiem że Gram.pl działa z EA ale takie
tekst o "Polaczkach" musiałbyś posłać też na zagranicznych forach. Twoja tendencyjność
w wypowiedziach jest wprost porażająca.

Nie użyłem określenia "Polaczki". Jaka tendencyjność? Gdzie jeszcze poruszałem ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 12:36, Ethernal20 napisał:

No właśnie jak to jest z odsprzedażą kodu. Bo na oficjalnej stronie dragon age II pod
informacją o darmowych kopiach ME2 jest napisane drobnym drukiem
"OFFER MAY NOT BE SUBSTITUTED, EXCHANGED, SOLD OR REDEEMED FOR CASH OR OTHER GOODS OR
SERVICES. VALID WHEREVER PRODUCT IS SOLD."
Czyli mam rozumieć że sprzedaż kodu nie wchodzi w grę. Pytam bo mam już Mass Effecta
2 (wersje pudełkową, również polską, można zarejestrować na stronie EA i wybrać język
angielski) i szkoda, żeby kod się zmarnował.


Ja sam sie and tym zastanawiam, bo posiadam wersje pudełkową ME2 i teraz elektronicznie nie jest mi potrzebna, jak by można to bym pozbył się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co robicie sztuczne problemy? No przecież dają za darmo, po co z tego powodu narzekać? Słabe, czy nie słabe jak dają za darmo to się cieszę. Akurat ja z tego nie skorzystam, bo nie mam DA ll, a ME2 mam, ale gro osób jest w innej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja fajna, ale oba tytuły mnie nie interesują dlatego też nie skorzystam :)

A to że źle się sprzedało i próbują opchnąć jeszcze parę tysięcy sztuk, to jest w tym coś złego? Ja uważam że taka promocja to dość ciekawy chwyt marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować