Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Masz Dragon Age II? No to odbierz darmową kopię Mass Effect 2!

126 postów w tym temacie

Kogos niechcacego kupic DAII i tak to nie przekona. Za to kogos kto rozwaza zakup moze to sklonic do nabycia tejze gry, szczegolnie ze promocja jest ograniczona czasowo;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja ale ja już mam obie gry więc to nie dla mnie. Prawdą jest też, że nie lubię cyfrowych kopii. mogli by już coś powiedzieć o dodatkach do DAII i nareszcie wydać patcha łatającego wszystkie błędy albo jakieś ciekawsze wpisy wypuszczać o SW:TOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja doskonała - ale nie oszukujmy się, to nie jest gest dobrej woli EA w stronę graczy. To chęć podreperowania wizerunku, który straszliwie ucierpiał po premierze Dragon Age 2. Podejrzewam też, że muszą jakoś zwiększyć sprzedaż DA2, bo wg informacji vgchartz i list TOP z Wlk Brytanii nowemu Dragonowi powodzi się słabiej niż jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja fajna, tylko, że ''najwięksi fani Bioware'', do których jest ona kierowana najpewniej już dawno kupiili Mass Effect 2. (Np. ja). Ciekawe, czy można oddać jakiemuś znajomemu jak się ma swoją kopię... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:44, Henrar napisał:

Promocja doskonała - ale nie oszukujmy się, to nie jest gest dobrej woli EA w stronę
graczy. To chęć podreperowania wizerunku, który straszliwie ucierpiał po premierze Dragon
Age 2.


Poza tym to całkiem niegłupie zobowiązanie do kupna ME3. :) Inna sprawa, że faktycznie taki prezent jest... niespotykany. ME2 mam, do DA2 mi się w ogóle nie spieszy.

Do oburzonych wobec podejrzliwych: Polacy wcale nie są bardziej narzekający niż inni. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma - znacie? To posłuchajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, chciałam kupić MA2 też i jedynkę, a teraz mam do kupienia o jedną grę mniej :P
Jak dają za darmo to biorę i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to DA2 musi iść jeszcze gorzej, niż podejrzewałem, skoro podejmują tak desperackie kroki, by dodawać za frajer całkiem nową (no, na pewno nie staroć) grę jako zachętę do kupna.

Ale co się dziwić, chcieli robić grę dla wszystkich i na szybko, to i zrobili. I efekty są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:18, Mejste napisał:

A ci to tylko narzekać potrafią... Ech, może powinni jeszcze po dwie stówki dla każdego
do promocji dołączyć?


Wystarczy zeby zrobili dobra gre i zadne takie akcje nie beda potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste, to jest czysty marketing ze strony Bioware które zrobilo po prostu kupę a nie Dragon Age II, a EA tak się na kontynuacje napaliło że myślała że zarobi miliony. Jak zawsze gamonie się pomylili. To jest ukłon w stronę graczy, którzy nie kupili jeszcze DA2 a jak kupią to jeszcze dostaną porcje kosmicznej zabawy w ME2. Przecież to szantaż żeby tylko znikło to "coś" z pułek.

Mówią wierni fani.. zabawne. Prawdziwy fan już dawno ma Mass Effect 2 i czeka do grudnia na trzecią odsłonę. To nie jest gratis, tylko szantaż który ma nam pomóc wybrać Dragon Age 2 i iść do kasy oddać za darmo 120 zł ;) Nie dajcie się ogłupić po raz kolejny Electronic Shitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że się tak słabo sprzedaje, bo IMO gra zawierała kilka fajnych pomysłów i była znacznie lepsza od jedynki. No cóż, nie wszystkim można dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może na przykład stwierdzili, że skoro DA im nie wyszedł, to wynagrodzą to graczom dając im za darmo ME?

Jęczydupy, dostajecie grę za darmo i umiecie tylko jojczeć i jechać po EA, które już raz, o ile dobrze pamiętam, bardzo ładnie potraktowało graczy! Było to bodajże związane z porażką All Points Bulletin. A Wy z góry rzucacie, że to akt ostatecznej rozpaczy i ujma na honorze!
Gdybym miał DA 2 i faktycznie nie spodobałoby mi się, to bardzo bym się ucieszył z tej akcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:16, Snake08 napisał:

A może na przykład stwierdzili, że skoro DA im nie wyszedł, to wynagrodzą to graczom
dając im za darmo ME?

Jęczydupy, dostajecie grę za darmo i umiecie tylko jojczeć i jechać po EA, które już
raz, o ile dobrze pamiętam, bardzo ładnie potraktowało graczy! Było to bodajże związane
z porażką All Points Bulletin. A Wy z góry rzucacie, że to akt ostatecznej rozpaczy i
ujma na honorze!
Gdybym miał DA 2 i faktycznie nie spodobałoby mi się, to bardzo bym się ucieszył z tej
akcji!


Chyba nie czytasz moich postów z byt uważnie. Po co graczą Mass Effect skoro większość ludzi już to ma a jak nie ma to napewno już nie kupią. To jest marketing i jesteś totalnie ślepy jeśli widzisz tutaj jakąkolwiek dobroć że strony EA. Oni chcą sprzedać ten produkt bo im zalega w magazynach a przy okazji jeszcze dodają grę, która jak nie patrzeć jest bardzo dobra i myślą że tym ruchem odbudują makre DA. Która niby ma ułatwić im sprzedaż słabego Dragon Age 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME 2 mam, Dragon Age 2 nie chcę, a EA Downloader (po aktualizacji) u mnie nie działa - także ja za promocję podziękuje ;-)

Ale sam pomysl świetny - rozumiem trochę jęczydupy, bo to Polska, narzekanie to taka nasza narodowa tradycja (będę sie upierał,że nasza - bywałem trochę za granicą, tu i ówdzie i nigdzie się nie spotkałem z takimi smutasami jak w ojczyźnie), no ale bez przesady - jak ktoś kupił DA2, a nie ma jeszcze ME2 to teraz może mieć za friko - a to świetny tytuł, mający troszke ponad rok - w zasadzie "nówka lee". Co jak co, ale ja się po BioWare/EA takiego gestu niespodziewałem.

Acha - tak z ciekawości prosiłbym o linki dotyczace kiepskiej sprzedaży DA2 ;-) Nie mówię, że nie, ale proszę o konkretne dowody, a nie wróżenie z fusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kasa kasa i jeszcze trochę kasy.
Wszyscy którzy zastanawiali się nad zakupem ME2 mają teraz okazję napchać kieszenie EA kupując DA2.
Suma summarum, ME2 ma ratować średniaka jakim okazał się DA2 a wielki Mike L. swoimi bajkami o "rzeczach wielkich i niesamowitych" już chyba nie zbajeruje robiąc DA3 tak wielkiej rzeszy fanów jak przed premierą DA2.

DA2 nie jest złe, ale do standardów typowych dla BioWare to mu niestety wiele brakuje i to widać niestety.
Słowami zakończenia - BW shame on you i popraw się ! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest to po prostu ładny gest z ich strony. Nikt nie zmusza do kupna DA2, a teraz jeśli ktoś jeszcze nie ma ME2, a przymierzał się do kupna, to kupi sobie DA2. I wilk syty i owca cała. A motywy EA najlepiej po prostu zostawić w spokoju.
Mnie tylko drażni to straszne jęczenie i szukanie dziury w całym. Wszystko co mamy, to fakt promocji. I jedyny wniosek, który gracze umieją wyciągnąć, to że EA niemalże próbuje ich okraść. Dopóki EA nie wypowie się na temat swoich motywów, to nie mam zamiaru snuć żadnych domysłów i będę jechał po ludziach, którzy to robią. To tak, jakbym podszedł do kogoś na ulicy, dał mu kluczyki do Ferrari, a ten ktoś pokazałby na mnie palcem i zaczął drzeć się, że nie mam przyjaciół i robię to w akcie rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować