Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Masz Dragon Age II? No to odbierz darmową kopię Mass Effect 2!

126 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2011 o 19:18, Mejste napisał:

A ci to tylko narzekać potrafią... Ech, może powinni jeszcze po dwie stówki dla każdego
do promocji dołączyć?

Biorąc pod uwagę wyjątkową niską jakość Dragon Age 2 te dwie stówy mogły być niezła rekompensatą za stracony czas i nerwy a tak to ja jestem 150 w plecy. ME2 już mam - też nie rewelacja ale przynajmniej dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza omawianą niespodzianką w newsie, jest także promocja w NFS World, gdzie po wpisaniu podanego kodu od EA, dostaje się 1000 punktów speedboost.

Hmm, w obydwóch przypadkach promocja trwa do końca kwietnia.
Jakaś większa akcja od EA? Czy zbieg okoliczności?
===
vegost

z pułek ? graczą ?
Czy takie błędy ludzie robią dla żartów, czy rzeczywiście poziom pisowni sięga dna absolutnego?
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Panie Zaitsev, jak można tak wszystko upraszczać - nieładnie :)

Nie powiem, mnie promocja się podoba.

JEDNAK, nie zmienia to faktu, że EA i BioWare nie są organizacjami dobroczynnymi, więc robienie z nich "dobrych wujków" rozdających graczom gry z dobroci serca, a z graczy - podłych, opluwających niewdzięczników, do tego uderzanie w ton stereotypowo-anty-narodowościowy (a zakładam, że obcokrajowcem nie jesteś, a więc "Polacy" to również Ty) to chyba odrobinę naciągane wszystko.

Słowem - słabiutko, Panie Konsul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - ktoś się orientuje, jak jest z Cerberus Network? Na stronie DA2 jest info, że kod na Cerberusa jest dodany z automatu. Natomiast coś innego mówi mój znajomy (nie otrzymał DLC w opisanym miejscu, ani kodu na Cerberusa), który aktywował voucher, co innego piszą na CAG, a do tego na forum Bioware pojawiają się tematy o braku kodu (które są zwyczajnie zamykane przez pracowników Bioware ;o).

Swoją drogą to przeprowadzona akcja to kpina lekka z "most loyal fans". Lepiej by zabrzmiało, jakby 1 kwietnia stwierdzili, że wszystkich nabrali i DA2 wyjdzie w czerwcu ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że EA daje grę darmo, nie oznacza, że nie warto zastanowić

Dnia 05.04.2011 o 22:09, Vojtas napisał:

się, co się za tym kryje.


No to jest akurat oczywiste - promocja ME3 :) Kto miał kupić "dwójkę" już i tak kupił - czy to premierowo czy w taniej serii, gdzie gra zdążyła już wylądować.
No ale są tacy co gry jednak nie mają - bo ich nie interesują klimaty sci-fi (a lubią np.fantasy czy dark fantasy) albo zwyczajnie ten tytuł ominęli w natłoku innych produkcji. Prawdopodobnie też by tego tytułu już nie kupili, a tu Bio dotrze do nich inną drogą - a to sobie wygenerują kod wklepując to co trzeba z DA2, a to dostaną od kogoś ten kod w prezenci.
I już pula potencjalnych klientów na trójkę się powiększa, a ci co złapią "bakcyla" może wydadzą też kasę na któreś z DLC -bo to zdaje się jest "goła" wersja ?

Dla nas graczy, to niewątpliwie dobrze, ale głębsza refleksja

Dnia 05.04.2011 o 22:09, Vojtas napisał:

zawsze jest mile widziana.


Ok. No, ale jak czytam "refleksje", ze to jest "szantaż emocjonalny", że "EA wręcz mnie zmusza żebym kupił DA2 aby dostać drugą grę za darmo" to ręce mi opadają. Litości. Ciekawe czy przy promocji 2 za 1 (gdzie druga gra od EA jest za 1 zł.) też padały takie teksty - może dobrze, że wówczas nie śledziłem tych komentarzy jakoś uważnie, bo mógłbym się podłamać ;-). Za takie "refleksje" to ja szczerze podziękuję. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 19:22, Zaitsev napisał:

Wydawca - hej, kupiliście naszą grę? No to tutaj macie inną świetną grę gratis!

Korekta "hej kupiliście naszą grę która wyszła na siłę, jest gorsza od poprzedniej części i generalnie jest czymś w stylu zabrania DA 1 za stodołę i okładania go łopatą aż padnie. Super! To tu macie grę na której wzorowali się jej twórcy ale im nie wszyło!"

Dnia 05.04.2011 o 19:22, Zaitsev napisał:

Polacy - łeee, jaki syf, żałosne. Co za słabizny... za darmo? Pełniaki? pffff...

Polacy i internauci - łeee jaki syf, żałosne. Po co mi ME 2 które mam ba do tego muszę wydać kasę na DA 2 które mi się totalnie nie podoba. A cała ta akcja to nabijanie sprzedaży słabo sprzedającej się gry.

Dnia 05.04.2011 o 19:22, Zaitsev napisał:

Nie załamujcie mnie, proszę :)

Zaitsev to Ty mnie po raz kolejny nie załamuj. Wiem że Gram.pl działa z EA ale takie tekst o "Polaczkach" musiałbyś posłać też na zagranicznych forach. Twoja tendencyjność w wypowiedziach jest wprost porażająca.

@Mejste
Tak w chłodzie Polakowi który dał się zrobić i kupił DA 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy takie błędy ludzie robią dla żartów, czy rzeczywiście poziom pisowni sięga dna absolutnego?

Czekając na obiat łącze się z Tobą w bulu i nadzieji, że "pisanina" na polskich forach odbije się od ortograficznego dna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 09:02, Nalfein napisał:

Odnośnie rzekomej słabej sprzedaży DA2, to wg. vgchartz to zeszło już ponad 1mln kopii.


Czyli slabo. Zobacz ile zeszlo DA1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takiego gniota zrobili że nie dziwia mnie takie poczynania, jakos trzeba zachecic ludzi do sprzedazy tego kiczu :P

a tak BTW to do ME2 powinien byc DE2 dodawany jezeli juz, bo klasa gier bez porownania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 10:06, Nalfein napisał:

Fakt, 2 tygodnie, a 16 miesięcy to żadna różnica.


Fakt, trzeba by byc szefem optymistow aby myslec, ze DA2 dociagnie chociazby do polowy wyniku DA1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, porównując sprzedaż z tego samego okresu (pomijająć PC, bo nie ma danych o DA1) to wychodzi ok. 1.2mln vs 850tys. a to jest na moje oko więcej niż połowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 10:33, Nalfein napisał:

Cóż, porównując sprzedaż z tego samego okresu (pomijająć PC, bo nie ma danych o DA1)
to wychodzi ok. 1.2mln vs 850tys. a to jest na moje oko więcej niż połowa.


No dobrze, masz racje. Ale zwaz, ze DA1 bylo nowa marka. To oznacza ze te 850k to jednak slaby wynik. Z reguly kontynuacje sprzedaja sie lepiej. Szefostwo EA celowalo raczej w wynik lepszy w stosunku do DA1 a nie gorszy. I to calkiem sporo gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować